Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
  • Posts

    4417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_ko

  1. Napisałam na wątku jednego z piesków z pomorza, ze szukamy kogoś...może ciotki podpowiedzą jakąś osobę z tych okolic.
  2. Ciotki przepraszam za offa...ale szukamy osoby, która zrobi wizytę przedadopcyjną dla tej suczki w Sierakowicach: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195114-Mikrosunia-Balbinka-ca%C5%82a-w-loczkach-jak-baranek-szuka-domku-[/url]!!! Może znacie kogoś z tamtych okolic?
  3. Witam serdecznie :) W takim razie szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej u Natalii. Z jakiego jesteś miasta? I gdzie podziała się nasza E-S, od jakiegoś czasu nie widać jej na dogo coś.
  4. Rudą suczkę nazwałam Nela :) mam nadzieję że wam pasuje. Na początek zrobiłam jej allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1330469425[/url]
  5. Ale i tak nie mam danych do kontaktu :( żeby ruszyć z ogłoszeniami.
  6. [quote name='LadyBell']matko taka piękność w typie duck tolling retrievera.... w dt na pewno szybko znalazła by dom... [IMG]http://www.dogomania.pl/duck%20tolling%20retriever[/IMG][IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/W_schronisku_13-11-10/slides/20101113-IMG_1301_psy_niczyje.jpg[/IMG] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/W_schronisku_13-11-10/slides/20101113-IMG_1296_psy_niczyje.jpg[/IMG][/QUOTE] Wpadłam tu na zawołanie Matrioszki2. Ta ruda suczka nas zauroczyła i chcemy jej jakoś pomóc. Na prośbę Matrioszki zrobię jej allegro i kilka ogłoszeń na różnych portalach i tu wielka prośba do Was...napiszcie co wiecie o suni...wiem że pewnie niewiele, ale na pewno więcej niż ja :D (wielkość, orientacyjny wiek,jakieś cechy charakteru...cokolwiek). No i czyj numer telefonu mam podawać w ogłoszeniach? To bardzo adopcyjna sunia, więc na pewno szybko znajdzie domek.
  7. Super zdjęcia... :loveu: :loveu: :loveu:
  8. Super wiadomości :multi: Wielkie dzięki Funiu, miło czytać że jest lepiej a nie gorzej :loveu:
  9. [SIZE=3][U][B]Fado nadal czeka na dom w hotelu :([/B][/U][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/195099-Pi%C4%99kny-bia%C5%82o-rudy-SPANIELEK-zabrany-ze-schroniska-prosi-o-DOM-i-DEKLARACJE[/url]! [SIZE=3][B][URL="http://img153.imageshack.us/i/img5776g.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/296/img5776g.jpg[/IMG][/URL][/B][/SIZE]
  10. Widziałam ten wątek, ale nic nie piszę bo nie wiem jak pomóc :( Już jednemu problematycznemu spanielkowi szukam domu i coś go nie widać na horyzoncie. Na pierwszy rzut oka u Fado też nie było widać oznak agresji, a jednak jest bardzo zazdrosny o swojego człowieka i potrafi nawarczeć na dziecko lub zaatakować inne psy, które zbliżają się do jego właściciela. Z tą suczką może być podobnie. Te psy mają ciężki charakter, lubią dominować i rządzić, jeśli ktoś go nieumiejętnie prowadzi to potem takie są tego skutki niestety :( Może ktoś mógłby wziąć tą sunię na DT, żeby ją poobserwować. Nie mam innego pomysłu :(
  11. Ja sobie mogę zadzwonić i sobie z Funią pogadać...i tyle sobie mogę :( Założyłam sobie jeszcze konto na alegratka.pl i tutaj też wrzuciłam Fado: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/9261343_piekny_bialo_rudy_cocker_spaniel_szuka.html[/url]
  12. Łobuziak ma odnowione allegro z nowymi zdjęciami :) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1328296946[/URL] Niech ktoś sensowny wreszcie po niego zadzwoni :modla:
  13. A co to za DT? Płatny czy bezpłatny? Pogadam z moim TŻ, on co jakiś czas jeździ służbowo na tej trasie, tylko że jakoś ostatnio był.
  14. Ze mną ani mój pies, ani moje tymczasy nigdy nie spały w łóżku i tak już zostanie. Nie wyobrażasz sobie spać na tonie piachu w pościeli czy psiej sierści na poduszce. Na szczęście Spajki nie próbuje się pchać do łóżka, ani nawet na kanapę, czasami tylko jak chce mnie obudzić z rana to wchodzi przednimi łapkami na pościel i wącha mi twarz liżąc po nosie :D
  15. [quote name='MaDi']Oni jej sobie nie sprawili, córka ich uszczęśliwiła...[/QUOTE] To jeszcze lepiej...poroniony pomysł! Córka widać też bardzo mądra...kupiła rodzicom seterka bo jej się pewnie akurat taki piesek podobał :angryy:
  16. Oczywiście że to jest do wyeliminowania :) to jest jeszcze podrośnięty szczeniak tak na prawdę, ale nie dziwię się starszym ludziom że sobie nie mogą poradzić, oni powinni sobie sprawić małego, bezproblemowego, odchowanego pieska, a nie pełną energii, młodziutką suczkę dużej rasy, o której wychowaniu nie mają pojęcia. Daria a nie chciałabyś sobie sprawić drugiego pieska? :razz: Taka sunia w sam raz dla Ciebie ;)
  17. [quote name='ala123']w niedzielę nie miałam głowy do zdjęć,bo najważniejsze było złapać ją i znaleźć dla niej miejsce,jak juz znalazłyśmy, to był wieczór;aparatu też nie zabrałam ze sobą. Jutro mam ja wieźc do lekarza i chcę zrobić jej też zdjęcia.Sama jestem ciekawa jak ona dzisiaj wygląda z tym podniesionym ogonkiem,ostatnio jak ją widziałam ,miała podkulony niemalże pod nos...[/QUOTE] No pewnie że zdjęcia to drugorzędna sprawa, ale bardzo jestem ciekawa jak sunia wygląda :)
  18. A mnie to nie dziwi że olał kota...na spacerach potrafił przejść koło kota i się nim nie zainteresować, jeśli kot przed nim nie zwiewał...jak zaczynał uciekać to Fado dostawał głupawki i biegł za kotem :D
  19. Przepiękna sunia :) Taka seterka to marzenie mojego TŻa...on jest zakochany w tych psach. Ona jest jeszcze młodziutka i myślę, że jeśli znajdzie się osoba, która się nią odpowiednio zaopiekuje, pójdzie z nią na szkolenie w grupie z innymi psami i rozpocznie jej socjalizację od zera to wyrośnie na fajnego psa. Najważniejsze że nie ma oznak agresji...to już połowa sukcesu. Martwi mnie najbardziej to niszczenie w domu, jak ludzie dzwonią to pierwsze co to pytają czy pies umie zostawać sam w domu :(
  20. Będzie kastrowany na 100% niedługo...
  21. Dokładnie...tylko brać :) To jest świetny pies, nie może iść tylko do domu z innymi zwierzętami i dziećmi. Jeśli dom będzie go wychowywać konsekwentnie i jego przyszli właściciele pokażą mu że to oni tu rządzą to nie będzie żadnych problemów...naprawdę :) On się na spacerach sam z siebie nie rzuca na psy, nie reaguje nawet jak inne psy szczekają na niego. Nie reaguje agresją w stosunku do obcych...czasami warknie w ekstremalnej sytuacji, ale to nie jest nic groźnego. On jest wspaniałym domownikiem...uwielbia się przytulać, pragnie bliskości człowieka i odda wszystko za chwilę zabawy jego ulubioną piłeczką, którą przynosi i oddaje! Fado bardzo chce mieć człowieka tylko dla siebie...
  22. Madi o tą mi chodziło: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195156-Mikrosuczka-%C5%81atka-wyci%C4%85ga-%C5%82apki-przez-kraty-czy-znajdzie-sw%C3%B3j-dom-Szukamy-DT-DS[/url]!
  23. [quote name='MaDi']Mam dom z Lublina chętny na małego psiaka (do 10 kg). Maksymalnie do 3 lat ale wolą młodszego, może być za równo piesek jak i suczka, jeśli szczeniak zostanie wysterylizowany/wykastrowany w odpowiednim wieku Mieszkanie w bloku, głównym opiekunem psiaka będzie 12 letni chłopiec, mile widziany psiak w typie rasy np. sznaucerek. Ważne aby był łagodny. Macie jakieś propozycje?[/QUOTE] Ja bym zaproponowała naszą Łatkę :)
×
×
  • Create New...