Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
  • Posts

    4417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_ko

  1. Nareszcie adopcje ruszyły :multi: Rzadko piszę, ale czytam systematycznie wątek i ciesze się razem z wami ;) :lol:
  2. Kamień z serca :loveu: cieszę się bardzo :multi: Mogę już tytuł wątku zmieniać? ;)
  3. Kiedy będzie coś wiadomo jak wypadło spotkanie?
  4. Dostałam maila jednego, ale ten ktoś (nie podpisał się) chce obejrzeć psa w Lublinie. Nie sądzę że będzie chciał się pofatygować do Zamościa. Powiedział (ktoś) że po weekendzie będzie dzwonił do Funi ewentualnie, jak się zastanowi. Faduś ma jednego obserwującego na allegro i kupę wejść.
  5. Zapraszamy na nasz kolejny bazar biżuteryjny :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196174-SUPER-BAZAR%21%21-Bi%C5%BCuteria-broszki-naszyjniki-i-inne%21-Na-nowodworskie%21-do.-25.11?p=15706365#post15706365"]http://www.dogomania.pl/threads/196174-SUPER-BAZAR!!-Bi%C5%BCuteria-broszki-naszyjniki-i-inne!-Na-nowodworskie!-do.-25.11?p=15706365#post15706365[/URL]
  6. Zapraszamy na nasz kolejny bazar biżuteryjny na nowodworskie :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196174-SUPER-BAZAR%21%21-Bi%C5%BCuteria-broszki-naszyjniki-i-inne%21-Na-nowodworskie%21-do.-25.11?p=15706365#post15706365"]http://www.dogomania.pl/threads/196174-SUPER-BAZAR!!-Bi%C5%BCuteria-broszki-naszyjniki-i-inne!-Na-nowodworskie!-do.-25.11?p=15706365#post15706365[/URL]
  7. Zapraszamy na nasz kolejny bazar biżuteryjny :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196174-SUPER-BAZAR!!-Bi%C5%BCuteria-broszki-naszyjniki-i-inne!-Na-nowodworskie!-do.-25.11?p=15706365#post15706365[/url]
  8. Zapraszamy na nasz kolejny bazar biżuteryjny także na Balbinkę :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196174-SUPER-BAZAR!!-Bi%C5%BCuteria-broszki-naszyjniki-i-inne!-Na-nowodworskie!-do.-25.11?p=15706365#post15706365[/url]
  9. Zapraszamy na nasz kolejny bazar biżuteryjny :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196174-SUPER-BAZAR!!-Bi%C5%BCuteria-broszki-naszyjniki-i-inne!-Na-nowodworskie!-do.-25.11?p=15706365#post15706365[/url]
  10. Kiedy Muszka do domku jedzie już na zawsze? :)
  11. Jak nie chcesz iść to ładnie Cię proszę zadzwoń do tej Pani i powiedz jaka jest sprawa :modla: :modla:
  12. Wkurza mnie ten Fado...u nas tylko warczał, ale to też zdarzało się sporadycznie w szczególnych okolicznościach, jak na niego krzyczałam "fe" to się uspokajał zazwyczaj. Był jeden w mieszkaniu, wszyscy koło niego chodzili i tylko nim się zajmowaliśmy...czy to karmienie, czy czesanie, czy głaskanie, nie miał praktycznie kontaktu z innymi psami. Dopiero teraz pokazał na co go stać jak zamieszkał z innymi psami. eh Nie mam pomysłu co z tym jego zachowaniem zrobić :(
  13. Nie dopytywałam, słychać je było w tle, to takie nie całkiem malutkie.
  14. Dostałam dzisiaj telefon od Pani z Ostrołęki, jednak Pani ta ma małe dziecko. Wytłumaczyłam jej że Fado nie ma łatwego charakteru i potrzebuje kogoś kto będzie w razie czego z nim pracował. Że jest dominantem. Pani powiedziała że miała psy wcześniej i jest całe dnie w domu. Pani nie ma samochodu, żeby pojechać do Zamościa i chciałaby żeby psa odwieść do Ostrołęki, a ja jednak bałabym się dać go do domu z małym dzieckiem. Pani powiedziała że pomyśli i zadzwoni jeśli znajdzie sobie transport do Zamościa.
  15. Kopiuję z wątku hoteliku: [URL="http://img541.imageshack.us/i/dsc2001l.jpg/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/6142/dsc2001l.jpg[/IMG][/URL]
  16. Napisałam na spanielach o Fado, ale nikt się nie zainteresował :(
  17. A my szukamy pokoi/domku dla kilku osób dorosłych i pieska (niedużej, młodej suczki) w górach na SYLWESTRA (28.12-02.01). Nie zależy nam na dobrych warunkach, bo i tak będziemy tam tylko spać, a cały dzień będziemy spędzać na stokach, na spacerach itd. Zależy nam na [B]niskiej[/B] cenie i bliskości dobrych stoków narciarskich, chociaż możemy kawałek dojeżdżać. Jeśli ktoś ma informacje o wolnych pokojach/domku to bardzo proszę o wiadomość :)
  18. Ja trzymam kciuki cały czas za sunię :) Polcia najwyższy czas do domku jechać!!
  19. Bardzo bym chciała żeby ta Pani się zaangażowała...zobaczymy jak wypadnie wizyta... Jak na razie nikt więcej nie dzwoni ani nie pisze w sprawie Fadusia :(
  20. Wysłałam 50zł na pieski szczebrzeszyńskie :) ...chciałam wcześniej ale tydzień byłam odcięta od internetu :(
  21. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że ta mała wariatka znalazła swój wymarzony dom i to tak blisko :loveu: :multi: :loveu:
  22. Martwi mnie to co pisze Funia, u nas w domu nie był agresywny do ludzi :( warczał tylko czasami jak ja spacerze ktoś do niego łapy wyciągał no i u weta jak go bolało. Kuuurde. Funiu napisz proszę jak to wygląda w przypadku ludzi, w jakich sytuacjach jest agresywny itd. Lady zgodziła się we wtorek pójść na wizytę do Państwa i sprawdzić domek na razie bez psa...Pani napisała mi że najpierw chciałaby się spotkać i wtedy dogadać jak robimy z jego transportem i tym kotem nieszczęsnym. Może akurat ta Pani coś zaproponuje. Oczywiście jak Fado się nie nada do tego domu to będziemy proponować innego spaniela.
  23. [quote name='gracz7']Witam, Proszę coś napisać o tej psince. Pytania standardowe, jaki ma stosunek do innych zwierząt, w domu 14 miesięczny border terier, dwa koty, świnka morska no i dzieciaki w wieku szkolnym :smile: Czy jest strachliwa, czy chodzi na smyczy, czy ktoś wyprowadzał ją na spacery bez smyczy? W jakim może być wieku, co przeszła, na co choruje lub chorowała, ile ma wzrostu/wagi, Gdzie można zobaczyć więcej zdjęć. Ewentualnie proszę o nr tel. :) pozdrawiam[/QUOTE] Sunia jest w schronisku, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na większość pytań. Nie wiadomo jak zareaguje na koty, z psami się dogaduje. Jak była wyciągnięta na smycz z boksu to była zdezorientowana, więc trudno było odgadnąć jak będzie się zachowywać poza schroniskiem. W schronisku nikt z psami nie chodzi na smyczy, a tym bardziej bez niej. Suczka jest młoda, gdzieś tak wysokości do połowy łydki jak dobrze pamiętam, w tej chwili tak jak napisała E-S jest zdrowa, nikt nie wie co się z nią działo wcześniej. Tu jest filmik, który nakręciłam suni: [URL]http://img641.imageshack.us/img641/4097/mvi5755.mp4[/URL] [URL]http://img5.imageshack.us/img5/5166/mvi5758.mp4[/URL] [URL]http://img143.imageshack.us/img143/408/mvi5759.mp4[/URL] (nie mogę otworzyć tych filmików na komórce, a przekopiowałam je z postu #5040, więc jakby to były filmiki innego psa to podeślijcie dziewczyny te dobre) Więcej zdjęć mam na komputerze, ale nie mogę ich wrzucić, gdyż od kilku dni nie mam internetu w mieszkaniu i korzystam z internetu w komórce lub u znajomych. Sunia jest bardzo fajna :) ma niesamowite umaszczenie, te wielkie kropy są śliczne.
  24. [quote name='MaDi'] Może najpierw zrobić wizytę, a później przywieźć Fado? Jeśli trzeba będzie go zabrać od tej Pani to wtedy będziemy się martwić.[/QUOTE] Nie, najpierw musimy rozważyć wszystkie możliwości i zapewnić psu od razu możliwość powrotu do Zamościa. Bo potem jak to nie wypali to pies trafi do mnie, bo żadna inna ciotka go nie może wziąć do siebie i wtedy to ja się będę martwić. Nie, dzięki. Wolę od razu rozważyć czarny scenariusz, który jest dość prawdopodobny niestety.
  25. Najgorsze byłoby to, że on by najprawdopodobniej przyjechał w poniedziałek, jedna noc u mnie, a jak we wtorek wizyta nie wypali to znowu by trafił do mnie, tym razem nie wiadomo na ile bo nie wiadomo kiedy ktoś będzie jechał do Zamościa. Ciebie nie będzie, ja nie mam samochodu, więc czarno to widzę. Nie będę narażać psa na takie coś. Jeśli dom zostałby sprawdzony i okazałby się ok (bez psa) to mamy potem analogiczną sytuację. Fado przyjedzie do Lbn, ale musimy mieć możliwość odwiezienia go tego samego dnia z powrotem jeśli będzie się źle zachowywał. Ja bym się go bała oddać tam bez sprawdzenia reakcji na kota, szkoda tego kociny jeśli go zaatakuje. Panią prosiłam o cierpliwość, ale chyba do niej napiszę i opiszę sytuację. [COLOR=Red][B]Od dzisiaj jestem w Lublinie i nie mam internetu do nie wiem kiedy :placz: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...