Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Wspaniale, oby tylko trafił jeszcze na swojego człowieka.
  2. [quote name='funia']Hunter dzisiaj dostał druga dawke enzymu.Zjada je wraz z karmą RC.Bardzo mu smakuje .Zobaczymy jakie beda efekty po całym opakowaniu .[/QUOTE] Czyli dostaje teraz karmę weterynaryjną? Istnieje specjalna dla psów z takimi problemami?
  3. [quote name='panbazyl']Trzeba by pomyśleć nad bocianami z masy solnej czy co???? Na razie sama nie wiem w co łapy wsadzić, bo porwałam się układanie elektryki w chałupie, robienie ścian z karton-gipsu na strychu i robię to własnym przemysłem a z wykształcenia jestem technik plastyk, magister filolog, doktor teatrologii, więc bardzo przydatne zawody w ukladaniu kabli z prądem i robieniu gniazdek z uziemieniem.... uff...[/QUOTE] Dacie radę pomyśl jaki będzie efekt tej ciężkiej pracy.
  4. Nie pamiętam jak jest dokładnie z kwarantanną ale niektóre schroniska od razu wydają psy poniżej 3 miesiąca.
  5. [quote name='Rodzice Maciusia :)']da podejsc dosc blisko. Na metr bym powiedziala. Ale oczywiscie tylko pod warunkiem ze sié udaje ze nie interesuje sié nim kompletnie i sié nie patrzy na niego. Przez kudly chyba slabo widzi, bo jak w polmroku siadlam kucki (bylam w króliczej czapie i korzuszku z wstawká futrzaná) to mnie nie poznal, myslal, ze to pies i podszedl BARDZO blisko, gdy tylko sié ruszylam i skumal, ze to czlowiek od razu zwrot w tyl i hulaj :([/QUOTE] Trzeba więc przynajmniej dwóch osób jedna go bajeruje druga zarzuca na szyję pętle. Trzeba uważać bo może pokazać zęby ale powinno się udać.
  6. Nie chodzi o zapłatę ale o brak sprzętu:( Na ile on da do siebie podejść? Schronisko w Lublinie ma strzelbę ale nie wiem czy ktoś ma takie znajomości aby pożyczyli.... Klatki łapki mamy tylko na koty.
  7. [quote name='lucySxy']Tak! to ONE! Boze ,plakalam 2 dni ,bo mi ludzie doniesli ,ze chyba dostaly siekiera! Co za ulga. Matrioszka, napisz co im tam potrzeba? Odnowimy ogloszenia ,duzo ludzi zaczelo dzwonic, tego rudaska ,chce chlopak spod Chelma, to mu go sama zawioze, nawet nie wiecie jak sie ciesze.[/QUOTE] Mam ciarki z radości:multi:
  8. [quote name='evel']Ale osochozi? :D[/QUOTE] Czekam na nowe zdjęcia... Matrioszka obiecała:placz:
  9. [quote name='E-S']12 kg orijena. Do oddania. Bugi ma na niego alergię :angryy:[/QUOTE] :modla::modla::modla:
  10. Szczeniaki prawdopodobnie są w schronisku jak już dostane zdjęcia to napisze.
  11. [quote name='ladySwallow']Zrobię allegro, ale wieczorem, zapisze sobie, co by nie zapomnieć - teraz muszę popracować i pouczyć się do egzaminu. MaDi, wydaj to moje z DT, moze skuszę sie na wyżełkę :evil_lol:[/QUOTE] Dzięki:loveu: Bo wymyśliłaś takie małe nie wiadomo co zamiast brać ciacho:evil_lol:
  12. [quote name='gryf80']własnie wróciłam.fałszywy alarm"cóż ślepemu po oczach"to bylo ogłoszenie ,że ktoś znalazł biszkoptowego laba kolo ul.osmolickiej i że pies jest w schronie na metalurgicznej[/QUOTE] Miałam już nadzieję...
  13. Sama nie wiem co robić dostałam tel. od osoby która mi o niej powiedziała,że nie mają funduszy nawet na karmę:( Może BDT? To psie dziecko i nikt nawet nie pyta... Czy ktoś może zrobić ogłoszenia?
  14. [quote name='Żunia']Tak. Lecznica przy ZOO jest także lecznicą dla psów schroniskowych. Została wybudowana i wyposażona z Funduszy Norweskich. Wet schronowy wygrał konkurs na weta ZOO ( a wymagania były ogromne ) i automatycznie schron zyskał super lecznicę. W schronie jest opłata za psa. Uzależniona jest od wielkości "delikwenta" i wynosi od 10 do 30 zł. Za psa rasowego płaci się 61.50 zł. Są to taryfy ustalone przez UM. Schron ma kasę fiskalną i rozlicza się z miastem.[/QUOTE] Myślałam,że tylko zoo skorzystało, jeśli psy też wyjdą na tym dobrze to będę bardzo szczęśliwa. Oby wszystkie te zwierzęta miały lepiej, większość z Was wie jak wygląda schron, ale wg. mnie warunki jakie oferowało zoo to również była prawdziwa tragedia. Dobrze,że istnieją wszelkiego rodzaju fundusze i dofinansowania. Co do opłat, dziwne... cóż może chociaż opłata zniechęciła jakieś pseudo w co wątpię.
  15. [quote name='gryf80']jechałam dzis przez las dąbriowe iwidziałam ogłoszenie,że zaginał pies-ponieważ jestem ślepa i nie zobaczyłam zdjęcia-mótż stwierdził,że to lab-zdj.było czarno białe po 14-stej bedę wracac tą samą droga to sie przy ogłoszeniu zatrzymam-no ale gdzie zalew zemborz.i las dąbrowa a gdzie zadębioe.ale sprawdzic nie zaszkdzi.na pewno napisze.[/QUOTE] Sprawdź koniecznie jakiego psa szukają i zapisz dane, może uda się pomóc innemu psu.
  16. [quote name='Żunia']Dziś pojechał do Łeby chow chow z zamojskiego schronu. Przed wyjazdem psiak został wykastrowany. Jestem pod wrażeniem po obejrzeniu nowej lecznicy dla zwierząt.Wygląd i wyposażenie naprawdę nie odbiegają od tych , które widziałam na Zachodzie.[/QUOTE] Schroniskowa lecznica? Czy jest ktoś zorientowany jakie są ceny za psy w schronisku? Gdzieś czytałam,że adopcja jest płatna, od czego zależy więc kwota?
  17. [quote name='bianka0']Już działa. W nocy porobię resztę ogłoszeń.[/QUOTE] Dziękujemy.
  18. [quote name='pipi_long_strump']No właśnie że trzeba pilnie coś zadecydować u mnie może zostać tylko do poniedzialku ponieważ we wtorek rano wyjeżdżam za granice[/QUOTE] Zadzwoń do schroniska, Matrioszka podawała Ci numer. Zostało bardzo mało czasu.
  19. [quote name='malawaszka']Tola pisze, że w Zamościu dziś znaleziono młodziutką wyżełkę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci?p=16159580&viewfull=1#post16159580[/url][/QUOTE] Nasza mieszka w Lublinie.
  20. Dziękuje za kawał dobrej roboty z ogłoszeniami.
  21. W jakiej jest miejscowości? Dawki trzeba skonsultować z kompetentnym lekarzem, pies może być chory itp. więc reakcje mogą być bardzo różne.
  22. Pewnie miał jack russell terriery...bez rodowodu:(
  23. Wiadomo już dokładnie ile potrzeba pieniędzy? Może zmienić tytuł?
  24. [quote name='beka']Nie niezakładałam jej watku. Matko, ale ja jestem roztargniona(delikatnie ujmując). Rano tel z lecznicy że jestem juz spóźnina na operacje jakieś pól godziny. Przecież operacja mała być w piątek. Ja byłam przekonana ze przyszly a to dzis. Dobrze ze Gajowa karmi psy po południu i wieczorem a nie rano. Szybka akcja i o 11 niunia juz spała. Odbieram ja ok 17. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Ale niespodzianka:crazyeye: Wiecie już coś?
×
×
  • Create New...