Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='xxxx52']Czy ten rozmnozyciel odpowie za swoje karygodne czyny?[/QUOTE] Zrobię wszystko aby tak się stało jednak ostatecznie zadecyduje niestety sąd.
  2. [quote name='bico']Wiadmo jak tam zdrowie Zuzi? Ciągle ma gorączkę czy jej się polepszyło? Oby było już dobrze:happy1:[/QUOTE] Temperatura spadła jest ok, kupa normalna, pewnie będzie sporo robali bo została odrobaczona.
  3. [quote name='plastelina']MaDi a kierownik twierdzi inaczej? ja ogólnie nie rozumiem polityki schroniskowej, tzn np tego że psy z Kraśnika trafiają do Nowodworu, jeśli zginie komuś pies w Kraśniku to myślę że raczej nie wpadnie na to że mógł zostac zabrany do schroniska pod Lubartowem.[/QUOTE] Nie wiem bo nie pytałam;) Mamy w pobliżu raptem kilka schronisk dlatego psy tak wędrują. FB [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562#!/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562[/url]
  4. [quote name='Ewa&Duffel']Ja wpłaciłam jeszcze na to stare w takim razie, co było podane na stronie (BOŚ Bank). Mam nadzieję, że jeszcze nie zostało zlikwidowane ;) Na filmiku sunia robi wrażenie takiej ufnej, mimo tego, co przeszła :([/QUOTE] Konto jest jeszcze aktualne więc nie ma problemu. Jest ufna ale boi się bo nie zna prawie nic... [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562#!/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562[/url]
  5. [quote name='ladySwallow']Rozi wyczesana, piękna i pachnąca.[/QUOTE] Pięknie brzmi.
  6. [quote name='amica']Witajcie, na razie zapisuje. Czy pieniążki będą zbierane na jakiś hotelik lub DT. Ona mnie urzekła i tez chciałabym jej jakoś pomóc.[/QUOTE] Każda pomoc na wagę złota DS jednak najbardziej potrzebny. Myślę,że można zacząć robić ogłoszenia, będę informowała potencjalne domy ( jak to optymistycznie brzmi:) ) o jej stanie.
  7. [quote name='faith35']cały czas myślę o Coco... rozsyłać link do bazarku cegiełkowego dla Coco [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201360"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/201360[/B][/COLOR][/URL] Będę o tym cały czas przypominać, aż Wmm zbrzydnie...:diabloti: 50 PW wysłałam dzisiaj z prośbą o wejście na bazarek i 20 PW z prośbą o wejście na jej wątek .. uff .. :evil_lol: i dalej wysyłam....:roll:[/QUOTE] Wielkie podziękowania za pracowitość.
  8. [quote name='faith35'][B]MaDi[/B] sunia jest śliczna :) Wysokonoga dziewczyna ;) Będę zaglądać, pomyślę o bazarku cegiełkowym, ale to dopiero w dniach 14-15.02 , bo teraz jest bazarek cegiełkowy dla Coco, a potem wyjeżdżam...[/QUOTE] Super:smilecol:
  9. [quote name='MakeBelieve']Nie mam czasu tak przeglądać wątków dokładnie- sunie przebywają u Ciebie? :) Jak karma sie skonczy, to daj znac jak cos mi. Zobacze jak z gryzaczkami i zabawkami, jutro/pojutrze wystawie bazarek z psimi rzeczami ;))[/QUOTE] Sunie są w klinice UP w Lublinie ja tam "tylko sprzątam", jestem ich główną opiekunką;)
  10. Konopnica ma umowę z Nowodworem przynajmniej gmina tak twierdzi:diabloti:
  11. [quote name='as_ko']Madi jeśli Coco nie ma jeszcze allegro cegiełkowego to mogę spróbować zrobić, co o tym myślisz, tylko dopiero jutro po południu?[/QUOTE] Nie ma nie znam się na tym i nie wiem czy trzeba spełniać jakieś specjalne warunki? Mamy już założone konto ale nie wiem czy zostało aktywowane. Jeśli możesz zrobić aukcję będę bardzo wdzięczna. Mam ogromna prośbę zajrzyjcie do suni z mojego banera ona nie może liczyć na miłośników rasy itp.
  12. [quote name='blacky764']Nie wybaczymy :evil_lol: Cioteczko, czytałam że szukasz szeleczek dla Coco, czy sutki nie będę jej uwierać przy szelkach ?[/QUOTE] Nie będą bo już sprawdzałam i pierwsza w planie jest plastyka.
  13. Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201360-Cegie%C5%82ki-dla-wyeksploatowanej-beagielki-COCO.-Ofiara-pseudo.-do-9.02-godz.-10-00[/url]
  14. Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201360-Cegie%C5%82ki-dla-wyeksploatowanej-beagielki-COCO.-Ofiara-pseudo.-do-9.02-godz.-10-00[/url]
  15. [quote name='MakeBelieve']czyli narazie karma nie, tak? bo moglabym zalatwic troche.. a od razu spytam, dla tej bigielki potrzebna?[/QUOTE] Powiem tak, karma zawsze się przyda ale ta dobrej jakości bo obie sunie potrzebują się odbudować. Mile widziane zabawki, gryzaki itd. Na razie nie wiedzą po co są sznurkowe szarpaki ale mam w planie zmienić ich życie o 360 stopni.
  16. [quote name='Marta_Ares']MaDi czy obroże też sie przydadzą? wysłałabym z szelkami razem. daj adres na PW[/QUOTE] Pewnie,że tak. Może być mój prywatny? Szybciej dotrą do dziewczyn. Obiecuję zdjęcia.
  17. [quote name='Iljova']Kiedy weszłam na ten wątek po raz pierwszy na pisałam tylko kilka słów bo nie potrafiłam wydobyć z siebie nic więcej. Ból i totalny szok. Nie mogłam powstrzymać łez. Niech uda się zrobić chociaż coś żeby poprawić życie pozostałych psiaków !!!!!!! Niewiem jak nazywać takie stworzenia co ludźmi ich nazwać NIE MOGĘ !!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Pomyśl co ja przeżyłam będąc TAM... do tej pory mam ciarki na samą myśl.
  18. [quote name='faith35']Proszę o pomoc w "rozsławianiu" bazarku cegiełkowego dla Coco.. wysyłajcie PW do wszystkich! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201360-Cegie%C5%82ki-dla-wyeksploatowanej-beagielki-COCO.-Ofiara-pseudo.-do-9.02-godz.-10-00?p=16225230#post16225230"]http://www.dogomania.pl/threads/201360-Cegiełki-dla-wyeksploatowanej-beagielki-COCO.-Ofiara-pseudo.-do-9.02-godz.-10-00?p=16225230#post16225230[/URL] Każda pomoc się przyda! Jak najwięcej ludzi musi wiedzieć o tej suni, więcej cegiełek się sprzeda.. większy ruch będzie też na wątku Coco.[/QUOTE] Rozsyłamy i podrzucamy.:smilecol:
  19. [quote name='MakeBelieve']MaDi- potrzebna jest jakaś karma? Postaram sie zrobić jakiś minibazarek na sunie..[/QUOTE] Karmę już zamówiłam,będzie jutro. Dojada Hillsa którego miałam w domu. Będę bardzo wdzięczna za bazarek.
  20. [quote name='MakeBelieve']MaDi- podejrzewam, że szelki muscata mac leathera S bylyby za male?[/QUOTE] Jeśli to te takie maleńkie to będą za małe:-(
  21. [quote name='ladySwallow']Filmik od MaDi: [URL]http://tinypic.com/r/312ycf9/7[/URL][/QUOTE] :modla::modla::modla: Coco dostała dzisiaj kubraczek i nawet się nie buntowała tylko dziarsko ruszyła na spacer:crazyeye: Zapomniałam o zdjęciu:stupid:
  22. Mogę prosić kogoś o założenie bazarku cegiełkowego?
  23. [quote name='Myxa86']fundacja beaglowa jeszcze oficjalnie nie istnieje ale fundacja to forum forum to fundacja można rzec wątek jest. co do wsparcia to nie ja decyduje o tym, ale sądze ze pomogą stronka w trakcie dodawania nowych psów[/QUOTE] Dziękuję za odwiedziny, ważne aby był ruch a razem zdziałamy dużo.
  24. Bardzo proszę o podawanie nicków przy ewentualnych wpłatach.
×
×
  • Create New...