Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Powiem szczerze,że nie wiem co robić...
  2. [quote name='Poker']Biedny pies. A dla tej bestii nie ma jakiejś kary ? Zostawicie to bez echa? Miską może rzucał , bo była pusta.Mój jeden pies tak robił , gdy chciał jeść ,a micha była pusta.[/QUOTE] A kto napisał,że bez echa?;) Oczywiście,że jego były właściciel zostanie ukarany osobiście tego dopilnuję. Rzucanie miską w jego przypadku ma podłoże psychologiczne, wiele psów łańcuchowych tak robi.
  3. [quote name='nescca']Cudeńka..... Olu....warto by się poprzyglądać temu gospodarstwu. Co z tym koźlątkiem? Dla czego umarło? W ogóle to jakaś makabra jest. Może by tą suczkę z czasem zabrać...jesli się uda....bo za chwilkę będą następne ,cudowne mioty jeśli się Jej nie ciachnie.[/QUOTE] Gospodarstwo zostało wpisane na "czarną listę" jeśli warunki w jakich żyją zwierzęta nie zostaną poprawione to złożymy wniosek o odebranie wszystkich zwierząt. Sunia niestety uciekła w siną dal, tam jest bardzo dużo bezpańskich psów i straszna bieda, nie tłumacze jednak niczym takiego traktowania zwierząt. Koźlątko prawdopodobnie urodziło się martwe a pan wielki dobrodziej wyrzucił je za ogrodzenie aby bezpańskie psy miały co jeść... Kręciły się tam jeszcze m.in coś sznupkowatego i czarny kundelek( może tata?).
  4. [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3285/img0871resizes.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7872/img0872resize.jpg[/IMG] Może ktoś zrobić allegro cegiełkowe dla Zuzi? Bardzo ładnie proszę.
  5. [quote name='sacred PIRANHA']ehh a weci jak to widzą? mówili cos konkretnego czy na razie nic poki badan sie nie porobi?[/QUOTE] W czasie dotyku było widać,że go bolą nawet powarkiwał. Zobaczymy w trakcie on potrzebuje się wyciszyć i najeść. Nescca masz pełna skrzynkę, dziękuję za tekst.
  6. [quote name='Isadora7']Jakie cacka fajne :0[/QUOTE] Cacka jak się patrzy:) Mama jeśli to ona bo nie są do niej podobne nawet odrobinkę była mała coś pod teriera:evil_lol::crazyeye: może maksymalnie 10kg.
  7. Plakat o pseudo już szykuje Isadora.
  8. Wspaniałe wieści:multi: I to wszystkie:evil_lol:
  9. Moja ulubiona:loveu: chomiko-świnka wietnamska:evil_lol: Ma mnie w nosie ale to nic. 1,25 kg. [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/602/img0843resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3922/img0846resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9869/img0847resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1624/img0849resize.jpg[/IMG]
  10. [quote name='sacred PIRANHA']ale bidula...te oczy, uszy, żebra....masakra...[/QUOTE] Mnie najbardziej martwią zmiany na łapach...
  11. Super zdjęcia dobrze,że potrafi być psem obronno-pilnującym:evil_lol:
  12. Czarnulka dłuższy włos 1,20kg. Najlżejsza. Mała wstydliwka:) [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6324/img0854resizev.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/897/img0859resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6515/img0858resizek.jpg[/IMG]
  13. Największa czyli 1,8kg żywej wagi brzuch taki,że zaklinowała się w płocie. Najsprawniejsza z całej trójki. [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/310/img0814resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/889/img0818resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2571/img0829resize.jpg[/IMG]
  14. Zaliczyłam już 2 koopy a raczej 2 razy robaki z koopą:shake: Są 3 dziewczynki mają około 6 tygodni. Zaraz wstawię zdjęcia. Macie pomysły na imiona?
  15. Wstawiłam nowe zdjęcia w 2 i 4 poście. [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/368/img0860resize.jpg[/IMG]
  16. Zobaczcie jakie wspaniałe szelki:angryy: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6818/p2060167.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!!
  17. [quote name='lucySxy']Na tych zdjeciach nie wyglada na takiego starego...ale wyglada bardzo zle, jest chudy i zabiedzony..:shake:[/QUOTE] Też mi się tak wydaje ale zdjęcia nie pokazują też jego stanu uszu, sierści,zębów( a raczej ich braku bo są strasznie starte) oraz wyłysień pod pachami. Muzzy dziękuję za gotowość do akcji, później wstawię Twoje zdjęcia.
  18. [quote name='as_ko']Masakra jakaś :crazyeye:[/QUOTE] Owszem... Wstawię później zdjęcia które wykonał Muzzy:loveu: Maluszki spały na tym koźlątku dzięki jego śmierci udało im się przetrwać.
  19. No i mam następne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99[/url]....
  20. Pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99[/url]....
  21. Maluchy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99[/url]....
  22. Pomocy!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99[/url].... [url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!!
  23. [quote name='basso_077']:) Jesteśmy spod Lublina - ze Świdnika :)[/QUOTE] To prawie Lublin;) Pomóżcie proszę bo ja już nie mam siły fizycznej ani psychicznej... [url]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99....?p=16266655#post16266655[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!!
  24. Pomocy!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99[/url].... [url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!!
  25. [quote name='basia0607']Straszne , psu trzeba pomóc aby szczęsliwie dożył schyłku życia. Madi , takich widoków mam u siebie pod dostatkiem, psychicznie wysiadam. Te psy powinno się zabrać od ludzi, tylko gdzie ? Nie nawidzę wsi, tam tylko zesłać potop a potem nowa generacja. Przepraszam, jestem przybita Starachowicami. Twój biedak ma szczęście, że stanełas na jego drodze . Co mówi wet. czy on widzi ?[/QUOTE] Wg. mnie może odrobinkę umówię go do specjalisty mam na szczęście Profesora od oczu. Mam problem z psami w tej chwili 2 sunie i Reks w klinice plus 3 szczylki w łazience... Nie daje już rady:shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99....?p=16266655#post16266655[/url]
×
×
  • Create New...