-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='Cantadorra']Co Basiu rozumiesz? :) Kilka spraw z życia Barego. Psiak lubi latać za patykami, piłeczkami, butelkami plastikowymi i wszystkim co lata i ucieka. Jest bardzo bystry i mam wrażenie, że myśli jak człowiek, trzeba przy nim ruszać szarymi komórkami. Jak nie może przejść jedną stroną, to zapewniam, że obszuka wszystko co możliwe, żeby znaleźć wyjście inną, a jak nie znajdzie, to robi je sobie sam. Muszę ciąglę uważać na niego, bo psotnik, lubi grzebać w śmieciach i porządnie walnąć zębami w zabawie, oczywiście nie chcący. A to, że ręka potem mdleje, to inna para kaloszy :)[/QUOTE] Chłopak musi odrobić wszystkie lata samotności to i strzela mocno. Co do bystrości wszyscy którzy poznali Barego mieli okazję się o niej przekonać, Przecież już w klinice dostarczał wielu atrakcji;)
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
Potrzebna pomoc w metamorfozie Reksa psa policjanta:angryy: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6818/p2060167.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!!
-
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Nie zaginął !!! Dręczy telefonicznie Funię dzisiaj !!! Przynajmniej tak zrozumiałam ...[/QUOTE] Dręczyciel miłosny to niebezpieczne:evil_lol: -
[quote name='as_ko']Madi mam problem z tym allegro cegiełkowym dla Zuzi, bo skoro sunia jest zdrowa i nie wymaga leczenia, to nie mam co wpisać w allegro, na co zbierane są pieniądze?[/QUOTE] Sterylizacja, pobyt w klinice, karma, pokrycie kosztów badań np. krew i USG. Głupi RC kosztuje około 240zł;( Zula musi go jeść bo nadal jest chuda. Może użyj Zdjęć Viris?
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']To ja jeszcze dorzucę 30 zł na karmę. Tylko na kogo wpisać w tytule przelewu ? Pies z łańcuchowa? Może by mu jakieś imię nadać?[/QUOTE] Ma imię-Reks. Wszelkie wpłaty na niego z dopiskiem "darowizna Reks". -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Maluchy koncertują jak je zostawiam za główną prowodyrkę awantur piskowych mam czarną sunię z krótką sierścią. -
[quote name='ladySwallow']To powiem koledze z redakcji, co by wziął jeden egzemplarz. Wysłałam Zuzię pani, która napisała w sprawie Rozi.[/QUOTE] Najgorsze jest to,że doktor który robi sterylki moim psom jest chory... Może pogada z jakimś innym. Zuzia to miły psiak potrzeba jej spokojnej osoby która pokaże normalne życie. Mile widziany dom z ogrodem i wysokim płotem tak na wszelki wypadek;0
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Olu.....czy wiemy już co z labkiem z "wyspy"?[/QUOTE] nie trafi do schroniska Pan z gminy odpowiedzialny za bezdomne psy powiedział,że znalazł mu opiekunów. Oczywiście powiedziałam,że mam osobę na miejscu która sprawdzi czy labek jeszcze jest. Zadzwonią do mnie jeszcze raz z gminy w celu potwierdzenia losów psa. -
Powiem szczerze że nie wiem to wszystko indywidualna kwestia psiaka.
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']My ,ciotki z Lublińca na dobry początej dajemy - 100zł na RC Hepatic. Zapraszamy wszystkich do zrzuty na jedzonko dla psiaka.[/QUOTE] Wspaniale:multi: -
Poproszę kogoś z fundacji aby poprowadził sprawę i skorzystał z Twojej pomocy. Coco prawdopodobnie w piątek będzie miała robiona plastykę.
-
[quote name='ladySwallow']Wystawiłam suni allegro i parę ogłoszeń, w czw. powinna być w gazecie, ale nie sprawdzę, bo mnie w Lublinie nie będzie.[/QUOTE] W MMce? Jeśli tak to do mnie nie przynoszą;( Zuzia musi zwolnić boks w klinice, jest zdrowa potrzebuje tylko swojego człowieka:-(
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']I jak, dzwonił ktoś? Mają od wczoraj bardzo dużo odwiedzin. Odnowię im jeszcze ogłoszenia.[/QUOTE] Ani jednego telefonu:( -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj było badanie okulistyczne Profesor mówi,że jego problemy ze wzrokiem zaczęły się jakieś 3/4 lata temu. On wg. badań nie widzi może jakieś rozmazane kontury... Obraz zdrowych oczu a jego jest całkowicie inny, nawet żyły są strasznie cienkie. W tym stanie nie możemy mu już pomóc na nic nawet preparaty które choć odrobinę spowalniają tego typu chorobę.:-( Będzie jeszcze ze jedno badanie pewnie w przyszłym tygodniu. Zdiagnozowano Degenerację siatkówki dawniej nazywaną PRA( progresywny zanik siatkówki) Wątroba w złym stanie potrzebuje RC Hepatic ale niestety nie ma na nią funduszy... -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Mogę oddać 5 kg frolica i 3 miski ale takie niklowane, cienkie, jesli nie jest uczulony.[/QUOTE] Dziękuję ale on musi jeść specjalistyczną karmę i takie miski również nie zdadzą egzaminu:( -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']A do kiedy jesteś "zabezpieczona"? :evil_lol:[/QUOTE] Prawdopodobnie w środę będzie ciepło:evil_lol: -
[quote name='Selenga']Jasna ch..a :( Tak to jest jak się pracuje po nocach zmienić w aukcji nie mogę bo już ludzie kupili cegiełki ale coś pokombinuję P.S. niestety, tylko jedno dało się poprawić :( Zawsze bardzo chętnie Mogę też podobnie jak Isadora7 1) przeprowadzić procedurę uzyskania statusu aukcji charytatywnych, 2) zrobić jakieś szablony, 3) nauczyć osobę odpowiedzialną jak się to robi i jakie trzeba spełniać wymogi na allegro :) Normalnie szok full serwis:evil_lol: Czy da się poduczyć mailowo?