Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='as_ko']Jestem umówiona z Panią z Puław na dzisiaj na wizytę, ok. godziny 16-17. Adres mam :)[/QUOTE] Wspaniale,dziękuję:loveu: Pani jest zainteresowana podpalana dziewczynką.
  2. Prawdziwa twardzielka:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV-nqTytLDI/AAAAAAAAC0c/O97Ns3mkomk/s512/PICT0151.JPG[/IMG]
  3. [quote name='plastelina']Olu a może profilu fundacji na fb wkleic jej zdjęcie z prośbą o dt? i jakieś papierowe ogłoszenia na przystankach itd?ja mogę porozklejac, ale nie umiem zrobic.[/QUOTE] Ogłoszenia są i to piękne zrobione przez Isadore. Na przystankach nie można rozwieszać w grę wchodzą lecznice itp. za zgodą kierownictwa oczywiście;) Przyślij mi maila, wyślę Ci plakat.
  4. [quote name='Asia&Luna'][B]MaDi[/B], pięknie Zuzi w tych szelkach:loveu: Wzorek taśmy super;)[/QUOTE] Powiem jej pewnie się ucieszy;)
  5. Zuzia w szelkach od Marty: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TVgML-daXNI/AAAAAAAACn4/UNgT20Ynw5Q/IMG_0902_resize.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TVgMQ13V0bI/AAAAAAAACoY/d3hE40yIoCk/IMG_0912_resize.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  6. Podnosimy.
  7. Miało być pięknie...jednak Reks wczoraj wieczorem pokazał po raz kolejny,że ma charakter. Do 6 marca zostaje w klinice:shake: Następnie trafi do hotelu ze stacjonarnym szkoleniem, niestety to olbrzymie koszty, ale to jego jedyna szansa na dalsze normalne życie. Bardzo proszę o wsparcie finansowe m.in na dalszy pobyt w klinice i opłacenie hotelu ze szkoleniem. Dom zainteresowany Reksem został oczywiście powiadomiony o zaistniałej sytuacji, czekają na efekty pracy nad jego zachowaniem i póki co nie rezygnują z adopcji, jeśli uda nam się wspólnymi siłami zapanować nad jego nawykami jest szansa,że do Nich trafi.
  8. [quote name='sacred PIRANHA']buahahahaha padłam!!!! a moja Emilka rżała ze smiechu, za to Hamster latał jak idiota po calym domu w poszukiwaniu ćłowieka co cmoka:-)[/QUOTE] Proszę oglądać bez dźwięku:diabloti:
  9. [quote name='sacred PIRANHA']łeeeee co to za broda, to specjalne takie ujęcie tak siersc się nastroszyła :-P[/QUOTE] Wcale nie, samo tak wyszło, ona ma dłuższą sierść na całym ciele i nie jest taka mięciutka.:mad:
  10. [quote name='Viris']Zuzia wygląda cudownie, chyba bym jej teraz nie poznała.[/QUOTE] Wygląda dużo lepiej ale i tak nie ma nią zainteresowania...
  11. Ma brodę:multi: [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5369/p2180245.jpg[/IMG] Terierek [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7081/p2180250.jpg[/IMG] Czupa:evil_lol: Wybaczcie mi wspaniały ubiór:lol: [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5277/p2180241.jpg[/IMG] Lady wysłałam Ci na maila filmiki jak znajdziesz chwilę to wrzuć.
  12. [quote name='sacred PIRANHA']sznupa? Madi u ktorego klucha sie dopatrzyłas brody?:-D a co do spanielko-jamniczka to cud miod i orzeszki,a co do dlugiego siedzienie badz nie siedzenia to ktore tymczasy u ladySwallow długo siedziały?...Rozi pobiła rekord ale ona była tak wyjątkowa że aż wszystkim szczeny opadaly:-P[/QUOTE] Nikt mi nie wierzy:placz:,że ma brodę, jeszcze zobaczycie:eviltong: Spanielka słodka muszę to potwierdzić:evil_lol:
  13. [quote name='malawaszka']o mamo jaki cukierek! obyś zdrowa była maleńka!!!! :kciuki:[/QUOTE] Przywołuję Cie do porządku i przypominam,że hoduję w łazience sznaucerkę:evil_lol:
  14. [quote name='ladySwallow']Zapraszam do mojej tymczaski: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202590[/URL][/QUOTE] Myślisz,że jak masz niby spanielkę to Wszyscy do Ciebie pójdą:mad::evil_lol:
  15. [quote name='teresz10']Ja zuważyłam 2 duże suki - jedna ta ruda,wielka, molosowata taka przełagodna i napewno młoda - a druga to ta z cieczką cała biała w izolatce, ta jest bardziej kudłata - wyglądała na mieszankę owczarka podhalanskiego i czegos - ale tez łagodna... moze Lady ma ich zdjecia. Ta wielka to "siła spokoju" nie reagowała nawet na zaczepki takiej szczekaczki - była skoncentrowana na kontakcie ze mna, stanela na tylnych łapach aby sie przywitac... ja sie boje duzych psow - ale to jest kolejny pies ktorego bez obaw przyjełabym pod swoj dach. Złapała za serce...[/QUOTE] Właśnie masz zdjęcia tej rudej suni? Mi przypomina leonbergera z krótszą sierścią.
  16. [quote name='ladySwallow']Dzwoniłam do kierownika. Pies, w wieku ok. 3 - 4 lat, bez chipa i tatuaży. Obecnie dostał chip schroniskowy, został zaszczepiony. Do ludzi spokojny, grzeczny, do samców ponoć coś fikał. Kierownik szuka mu pilnie domu, żeby siedział w schronisku jak najkrócej i nie zmarniał.[/QUOTE] Powiadomiłam:[url]http://www.psiratownicy.pl/[/url]
  17. [quote name='zadra']Dziewczyny,czy macie jakiś kocyk na zbyciu,żeby wymienić Szansie na czysty?[/QUOTE] Ja niestety nie wszystkie skasował Reks który też jest w klinice.
  18. [IMG]http://img835.imageshack.us/img83[/IMG][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2707/p4260093.jpg[/IMG] Mój Dinuś a to chyba jego siostra.... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV6IJ5kAAMI/AAAAAAAACxc/CqVn2H08YRU/s512/PICT0247.JPG[/IMG]
  19. Fajna strasznie sympatyczna maleńka sunia z ciekawym nalotem odcieniu czekoladowego. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV6HSRqP43I/AAAAAAAACtw/4humyMGCjtM/s512/PICT0168.JPG[/IMG] Super chłopak sprawia wrażenie łagodnego i opanowanego jak na labka. Duży i masywny. Raczej młody około 3lat? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV6HYKBMsVI/AAAAAAAACuA/RagPPx0eslE/s512/PICT0173.JPG[/IMG]
  20. Piękny bardzo przeżywający schronisko samiec. Odłowiony z terenu szkoły gdzie świetnie dogadywał się z dziećmi. Niestety źle reaguje na dorosłych do odłowu użyto chwytaka, podobno pokazuje zęby. Udało mi się namówić go aby podszedł na chwilę do kraty, to domowy pies, zadbany teraz strasznie przybity... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV6GznNUqpI/AAAAAAAACsc/c04JeKH78xE/s512/PICT0137.JPG[/IMG] Piękna sunia w typie malamuta, duża i gruba;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV6G7kT_bUI/AAAAAAAACsw/lpBQw2JwoSI/s512/PICT0142.JPG[/IMG]
  21. Znów chomik tylko ty razem angorka.
  22. Byłyśmy dzisiaj w schronisku dzięki uprzejmości Teresz:evil_lol: Lady wrzuci za trochę zdjęcia.
  23. [quote name='Agucha']Miałam 3 zapytania o glutki, ale póki co nic konkretnego...[/QUOTE] Dziwne ale u mnie tez cisza.
×
×
  • Create New...