-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='Tola'][LEFT][SIZE=4]14.03.2011 została zarejestrowana [/SIZE] [SIZE=4][B]Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA.[/B][/SIZE][/LEFT] Posiadamy juz nr KRS. Trochę potrwa rejestracja w US i Statystycznym oraz uzyskanie konta, ale to juz z górki.[/QUOTE] Gratuluję.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
[quote name='Mysza2']Madi . Wczoraj już znalazałam ten wpis i napisałam wczoraj do tersz10. Odpisał na wątku parę postów wyżej :lol::lol::lol:. Czytajcie co się dzieje na wątku bo niepotrzebnie się dublujemy Dzwoniłam też do Ajlii, jeśli nie udał nam się wiązanego transportu załatwić, to Ajli oferuje za zwrot kosztów paliwa. Termin trzeba z nimi uzgodnić, ale to wtedy jak sunię zabezpieczycie na miejscu[/QUOTE] Czytam i dlatego wrzuciłam go specjalnie dla Nescci;)
-
Zwracam się z prośbą do Wszystkich zainteresowanych wątkiem o przesłanie maila na adres z pierwszego postu z informacjami jakie uznacie za stosowne;) raz m.in informacje takie jak: -zawód ew wykonywane zajęcie -jaki zakres pomocy najbardziej Was interesuje -posiadanie prawa jazdy/samochodu -w jakie dni/godziny najczęściej dysponujecie czasem -dlaczego taka pomoc -dotychczasowe doświadczenia tego typu -imię i nazwisko plus nick nr. tel. do kontaktu
-
Razem damy radę, mam optymistyczne podejście do tej sprawy mimo wielu niejasności.
-
Już wiesz;) Jutro Tequila zamieszka w klinice, podzielę się z Maszą obowiązkami. Lady liczymy na Ciebie:cool3:
-
[quote name='MaDi']Płeć: samica Wiek: 6 tygodni Miejsce pobytu: Schronisko Nowodwór Województwo: lubelskie Szczepienia: TAK (jest po pierwszym szczepieniu) Historia: wyrzucona w reklamówce do stawu na szczęście nie doleciała... Rozmiar: XS Charakter: energiczny, ciekawski, bardzo mądra;) Kontakt: kierownik schroniska 601896073 Wątek:http://www.dogomania.pl/threads/149208-Schronisko-w-Nowodworze.Mo%C5%BCe-w%C5%82a%C5%9Bnie-tu-bije-dla-Ciebie-psie-serduszko-.../page224 Sunia ma dom.
-
[quote name='Viris']No trochę rozruszało się allegro Zuzika - mam nadzieję że będzie trochę pieniążków. Czekam na ostatnią wpłatę z bazarku ciasteczkowego i też wyślę przelew.[/QUOTE] Owszem rozruszało ale i tak marnie idzie:-(
-
[quote name='nescca']Swietna informacja od dziefczyny :) Wielka szansa dla suni. Hotel u Lilki znajduje się koło Kluczborka woj Opolskie. aole ewentualnie można by sunię kopsnąć np do Częstochowy. Zawsze ja ktoś by odebrał. Ale póki co.....jest DT darmowy....cudowna sprawa. Dzięki dziefczyno :) Natomiast martwi mnie szczeniak. Widzę ,że na wątku pojawiła się Madi. Ciągle szukamy transportu dla suni z Lublina.... gdyby coś się znalazło to pamiętaj o nas.[/QUOTE] To wypowiedź z nowodworskiego wątku " 19.03 -Z piątku na sobote przewozimy psa z LUBLINA w okolice NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO przejezdzajac przez Warszawe. Mamy miejsce a nawet klatki do przewozu. Jezeli ktos ma jakiegos psa do przewiezienia na tej trasie to prosze o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] " Wysłałam Ci PW.
-
Raczej nie ale napisz mi na PW jak najwięcej szczegół o tamtym mężczyźnie. Jest jeden handlarz który zawsze ma CC ale to długa historia. W tym przypadku to raczej głupota ludzka niż chęć zysku. Na FB można dopisać że zbieramy na kenel, sunia nie jest nauczona pozostawania w domu i jest to duży problem. Klatka musi być duża aby mogła spokojnie w niej przebywać. Znacie jakiś dostęp do tego typu tanich sprzętów? Na allegro jest masa miałam już nawet zamówić jakiś czas temu ale nie wiem które są wytrzymałe.
-
Dziękuję,że rozruszałyście temat. Podobno Tequila jest jedynym szczeniakiem z całego miotu który przeżył reszta padła z powodu rozszczepu podniebienia:-(
-
[quote name='szafranekm']Madi, na razie Policji nie było, mamy bezpłatny dt w Skierniewicach, tylko problem jest na razie z transportem. Z tego co słyszałam to właścicielka sklepu twierdzi, że pies często przychodzi pod jej sklep i to jej przeszkadza.Jutro pójdę do tej kobiety i dowiem się, ewent. powiem, że szukamy jej domku.[/QUOTE] Powiedz jej że zajmiesz się sunią to powinno ja uspokoić i pozwoli uzyskać dodatkowy czas.
-
Możesz tu wkleić link do tego forum? Dziwi mnie fakt,że ktoś chce psa w ciemno nie wiedząc nic o jego losie...
-
[quote name='Merys']Podaje link do wydarzenia na FB. Jakby cos bylo do poprawki to piszcie, natychmiast zmienie. Ten banerek tylko na pokaz wkleilam :P Do sygnaturki bedzie mial troche inny ten kod. Co do drugiego banerka, bardziej dramatycznego, to zrobie taki jutro, tylko napiszcie mi jaki tekst na nim umiescic? Jakies pomysly? http://www.facebook.com/event.php?eid=178646535515491 FB jak dla mnie ok, wybaczcie ale nie mam pomysłu nawet na banerkowy napis.
-
[quote name='Merys']Ok to zaloze. A tutaj przykladowy banerek. Mam nadzieje, ze sie spodoba ^^ Cudny:loveu: Możesz zrobić jeszcze jeden z jakimś dramatycznym napisem? Tylko musi przekierowywać na wątek bo jak klikam na ten to wyskakuje fotosik. Wydarzenie na FB też czeka na Ciebie:evil_lol:
-
[quote name='szafranekm']Już opróżniłam skrzynkę. Zaryzykowałam i byłam dziś u ludzi, u których przebywa piesek.Okazało się, że kobieta jak twierdzi ( w co trudno mi wierzyć), pieska wydała bratu do Warszawy, więc pozostaje sunia i szukamy jej koniecznie domku. Dziś dowiedziałam się od tej starszej Pani do której sunia chodzi, że właścicielka sklepu obok miejskiego skwerka, gdzie sunia przebywa zgłosiła na Policję, bo pies jej przeszkadza, ale na razie nikt nie przyjechał.Sprawa nabiera tempa, więc szukamy pilnie DT dla Soni.[/QUOTE] Wiesz może co dokładnie zgłosiła? Mam nadzieję,że maluszek dobrze trafił.
-
[quote name='evel']MaDi, spoko loko, Timek jest coś jak moja małpa z charakteru, tylko większy :evil_lol:[/QUOTE] Wiem:diabloti:
-
[quote name='sacred PIRANHA']puść ją do Timka, nauczy ja staru wujek dobrych manier:-)[/QUOTE] Oby tylko on nie uciekał z wielkim piskiem:eviltong:
-
Banerek jak najbardziej możesz już robić:)
-
Dziękuję,że już jesteś. Na żywo widok jest jeszcze gorszy... a ona jest mimo wszystko taka pogodna.
-
Wydaje mi się,że Lady deklarowała pomoc w tym temacie ale najlepiej niech się sama wypowie;) DT jest i to wspaniały który zapewnia jej profesjonalna opiekę co znacznie ułatwia całą sytuację. Domek oczywiście będzie potrzebny ale za jakiś czas. Finanse jak najbardziej potrzebne mimo,że do tej pory wspaniali lekarze traktują nas ulgowo. To będzie wielki dzieciak potrzebne będą odpowiednie witaminy i zabawki trzeba przecież zadbać aby nasza panna miała wszystko:)