-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Z rana też.
-
10. W Azylu pod Psim Aniołem Żabka, malutka, przyjazna, częściowo sparaliżowana po wypadku lub chorobie. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2259/img2380resize.jpg[/IMG] 11. Pod opieką Fundacji Jak Pies Z Kotem.Fala 8 letnia, boi się burzy. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6032/img2387resize.jpg[/IMG] 12.Bamba 8 lat. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5666/img2424resize.jpg[/IMG] 13.Karusia około 4 lat. [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2032/img2429resize.jpg[/IMG] 14.Masza 5 lat. [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/2905/img2416resize.jpg[/IMG] 15.Pusia 5 lat. [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4452/img2410resize.jpg[/IMG]
-
5. W hoteliku u Funi. Czarusia około 5 lat, średniej wielkości, nieufna. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206318-Trzy-przepi%C4%99kne-kud%C5%82ate-suczki-z-przytuliska-czekaj%C4%85-na-wspania%C5%82e-domy!woj.lubelskie[/url] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5546/img2357resize.jpg[/IMG] 6.Misia 15/16 lat, ma zapewniony spokój, mieszka w domu, kiedyś gryzła:) [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/737/img2358resize.jpg[/IMG] 7.Boniek-chłopak:), zabawowy, kocha piłkę około 3 letni. [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5509/img2365resize.jpg[/IMG] 8. Ma DS.Dino świeżo wywalony z auta kilku miesięczny, w boksie z Bońkiem. [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1370/img2375resize.jpg[/IMG] 9.Łatka około 5 lat, nieufna, pogromca kotów. [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7103/img2368resize.jpg[/IMG]
-
1.Lalka około 7 lat bardzo przyjazna. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5893/img2344resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7015/img2363resize.jpg[/IMG] 2. 8 letnia taki trochę labek z budowy i charakteru, boi się burzy. [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/5896/img2346resize.jpg[/IMG] 3. Około 8/10 letnia spora sunia, ma problemy zdrowotne, bardzo łagodna. [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9443/img2348resize.jpg[/IMG][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9443/img2348resize.jpg[/IMG][IMG]http://http://img705.imageshack.us/img705/9443/img2348resize.jpg[/IMG][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9443/img2348resize.jpg[/IMG] 4. Aga około 5 lat łagodna, przekupna:) [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4132/img2350resize.jpg[/IMG]
-
Chudzielce rodzeństwo: czarny chłopak ( ma chyba przepuklinę pępkową), ruda sunia straaasznie chuda. Ich mama wygląda dobrze inne psy w boksie również. [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7541/img2614resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2328/img2615resizebb.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6829/img2619resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6858/img2621resize.jpg[/IMG]
-
Ma dom.Piękna sunia bardzo zastraszona przez "koleżanki" z boksu przemyka uciekając z budy do budy. Około 8 miesięcy od razu skojarzyła mi się z owczarkiem staroangielskim. Wg. mnie średnio-duża. [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9469/img2568resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3184/img2570resizew.jpg[/IMG] W fundacji Jak Pies z Kotem.Uszatek ewidentny problem z oczami, jakby ciśnienie je wypychało. [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2315/img2457resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/5295/img2458resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9548/img2459resize.jpg[/IMG]
-
Od 18.04.11 w klinice. Perełka około 6 lat malutka może 6 kg. Biega swobodnie w boksie z sukami. [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1809/img2436resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4871/img2437resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5893/img2438resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3651/img2445resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7079/img2446resize.jpg[/IMG]
-
W Azylu pod Psim Aniołem Lisa średniej wielkości około 6 lat, bardzo wesoła niestety chora... [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2815/img2403resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3271/img2405resize.jpg[/IMG] W Azylu pod psim Aniołem Mikro sunia Pixi strasznie chuda:( [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1737/img2558resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/5918/img2559resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/209/img2560resize.jpg[/IMG]
-
Zapraszam Was tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Zbi%C3%B3rka-dar%C3%B3w[/url]. Nie wiem co robić chce zabrać z przytuliska 2 sunie Perełkę-łysą malutka max 6kg wygląda jak mini łysy pies meksykański ma około 6 lat. Oraz czarną z białymi skarpetkami budową przypominającą charcika włoskiego:(
-
Byliśmy.. Muzzy zrobił ponad 300 zdjęć. Wszystkie psiaki są do adopcji. Na już szukam chociaż DT dla dorosłych malizn. W piątek jedziemy kolejny raz, najbardziej potrzebne są m.in. środki od pasożytów, obroże, makaron, puszki z mokrą karmą. [url]https://picasaweb.google.com/psifotograf/PrzytuliskoWRachowieStarym27Marca2011R#[/url]
-
Podnosimy.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']powalajace :) mala jest przesliczna !!!![/QUOTE] Przysłać do Ciebie:)? -
[quote name='IVV']i jak poszlo MaDi na dzisiejszej wyprawie ?[/QUOTE] Poszło całkiem dobrze wg. mnie na taką ilość psów 4 trzeba jak najszybciej zabrać i leczyć. Poczekamy kilka dni w piątek jedziemy tam jeszcze raz. Później będę prosiła Cię o FB:)
-
To już przesada:) [IMG]http://muzzy.strony.nplay.pl/1/mea_dicaprio.jpg[/IMG]
-
[quote name='Viris']W tym artykule jest taka informacja: Chyba trzeba by się z nimi skontaktować.[/QUOTE] Tak mam do nich kilka pytań m.in dlaczego do tej pory nic nie zrobili...:(
-
[quote name='Viris']Fur pamiętaj proszę o tych danych do przelewu bo nie mam. Ale to w wolnej chwili, widzę że u Arktyki masakra ;/ MaDi my wiele nie mamy, ale może trochę karmy niestety "biedronkowej" udałoby się nam oddać dla tych psów. Daj znać co sądzisz, z Ostrowca do Annopola daleko nie jest.[/QUOTE] Wszystko już dogadane;)
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gryf80']z serii kontrasty?;)[/QUOTE] Dokładnie. -
Muzzy czekamy na dalszą historię.
-
[quote name='IVV']dobrze ,ze tam bedziecie !!! az boje sie myslec jak to wszystko wyglada....[/QUOTE] Kiedyś było źle więc teraz też pewnie różowo nie jest. Muzzy będzie robił zdjęcia ja opisy i damy jakoś radę. Mamy trochę karmy, jednak na mój apel o pomoc nikt nie odpowiedział...
-
[quote name='Merys']Dziewczyny nie wiem co sie stalo, ale allegro Tequili zostalo usuniete http://allegro.pl/4miesieczna-tequila-cane-corso-zalany-olejem-pomoz-i1527470739.html Orientuje sie ktos dlaczego? Wiemy i nie komentuję tego zajścia Was też proszę o to samo dla dobra Tequili.
-
W związku z wieloma nieprzyjemnościami i dziwnymi akcjami Tequila opuściła dotychczasowe miejsce pobytu i zamieszkała w najbezpieczniejszym miejscu na świecie;) Osoby zaangażowane "fizycznie" są juz o tym poinformowane resztę proszę o zrozumienie i dopingowanie o szybki powrót do zdrowia.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Muzzy musiałam:) [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5388/img2319resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3821/img2320resizeu.jpg[/IMG] -
Zabije Cię:mad::evil_lol:
-
[quote name='bico']MaDi, a widziałaś to? Teren woj. lubelskiego: [URL]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110324/KRASNIK/266193161[/URL] Nie znam w ogóle tej sprawy i pierwszy raz słyszę o tym, ale może to gdzieś już było...:oops::roll: Sprawa jest na prawdę przykra i nie wiem jak ten problem rozwiąże gmina, oby nie w jeden, nasuwający się nam na myśl sposób....:-(:-(:-([/QUOTE] Znam temat od dawna chora osoba jak i cała sytuacja, jadę tam w niedzielę z Muzzym robić foty.