-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='funia']Czarusia juz u mnie .Na razie ma nas gdzieś .....Zero kontaktu .Popracujemy nad tym . Ps .MImi jutro wyjeżdza .Jest mi bardzo smutno .Przecudowna sunia .Bardzo lekliwa ( sika pod siebie ) .Ale bardzo zżyłą się ze mną przez te kilka dni .Teraz siedzi pod moimi nogami jak pisze i patrzy w oczy .....[/QUOTE] Mimi w klinice zachowywała się bardzo dobrze tylko pierwszego dnia była przerażona, jak widać kolejna zmiana miejsca tak na nią działa w DT szybko odżyje. Co do Czarusi to na filmikach widać jakie cuda w tak krótkim czasie potrafi zdziałać wolontariuszka z fundacji;)
-
Właśnie doleciała informacja o wpłacie od IVV, aż 250 zł:modla:
-
[quote name='wieso']glupio mi pytac ale musze, co to jest wydarzenie ? to ja chyba nie umiem :([/QUOTE] Na FB;) Może ktoś je zrobi?
-
[quote name='kora78']nawet takie beda dla nas, na serducha :) chyba zadnego z kudlaczkow rachowskich nie ma na watku kudlaczy. chyba tylko dziewczyny zavierajace, chyba borowka? wrzucila tam te swoje. a reszty chyba nie ma. nie wiem, ktore tam wrzucic... bo nie wiem, ktore wreszcie pojechaly.. a teraz 15stron w tyl szukac... MaDi pozbeirasz ta do kupy na 1 stronie?[/QUOTE] Większość materiałów jest na pierwszej stronie jeśli coś przegapiłam to mi podeślijcie i wtedy uzupełnię.
-
[quote name='matrioszka2']Na samym końcu przytuliska dochodzi się do małej drewnianej furtki (między boksami).Za tym płotkiem - furtką jest jeszcze kawał pola ,na którym stoją budy z psami. Poróbcie foty właśnie w tej niewidzialnej strefie.[/QUOTE] Sławek robił zdjęcia tych psów są chyba na pierwszej stronie jako emeryci. Na tyłach z boku jest stary niby podhalan on chyba nie ma zdjęć.
-
[quote name='plina']No nie!! Muszę przeczytac cały wątek, bo aż mi się nie chce wierzyć!! Ta sunia wygląda masakrycznie, na cito powinien Ją obejrzeć wet... A czy jest możliwość przetrzymania gdzieś psiaka poza przytuliskiem, tylko na czas odrobaczenia, sprawdzenia pasożytów??[/QUOTE] Sunię o którą pytasz osobiście zakropiłam advocatem.
-
[quote name='inga.mm']a ja mam wrażenie, że każdy chce tu udowodnić swoja rację. Zakrawa to na kłótnię - obym sie myliła. Nie zauważyłam we wpisach konkretnego terminu w jakim trzeba zabrać Miśka od debili. Nie zauważyłam również nadmiernej aktywności finansowej, bo chyba wszyscy robią bokami, żeby psy dofinansować i źródła wysychają. W tej sytuacji na hotel czy płatne dt nie ma szans. Nie moge tez ustalić czy Misiek jest agresywny czy nie, czy tylko w konkretnych okolicznościach. Deklaracja dt cioteczki PaulinKi będzie miała sens po ustaleniu zachowań Misia wobec innych psów, ponieważ nie można narazić jej zwierzaków na agresję ze strony obcego psa. W sytuacji przymusowej propozycja MaDi jest sensowna, bo Miśka można nadal promować ze schronu, szczególnie, jeśli ustali się to ze schronem na wstępie. To takie moje podsumowanie. Może trafne, może nie, ale może trochę przyczyni się do uporządkowania chaosu.[/QUOTE] Marta obiecała,że do mnie zadzwoni, postaram się chociaż coś podpowiedzieć. Nie wiem jak w innych miejscach ale u mnie ostatnio adopcje kiepsko idą.
-
[quote name='wieso']trzeba ja szybko odrobaczyc i zaszczepic......nie moge przestac o niej myslec :([/QUOTE] Dostała advocate, psa w takim stanie się nie szczepi.:shake: Dziękuję za pierwsze wpłaty. Kto zrobi wydarzenie?
-
[quote name='Tola']Odżyła malutka:loveu: Myslę, ze Szansa wybaczy, ze poproszę o pomoc w znalezieniu kogos do wizyty przedadopcyjnej w Lublińcu (38 km od Częstochowy) Byc moze super domek czeka na smutaskę z zamojskiego schroniska [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205135-Bezimienna-sunia-z-zamojskiego-schronu-potrzeba-wizyta-w-Lublińcu-kolo-Opola!!!/page2[/URL] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2310/p1070600.jpg[/IMG][/QUOTE] Nescca jest chyba z tej okolicy.
-
[quote name='danavas']nie skazuj psa na schronisko, bo tak łatwiej...... tam są marne szanse na adopcje psów 7 lenich bo wydaje mi sie ze Misio tyle ma jeśli nie lepiej....pomóż nam w znalezieniu tymczasu...porozsyłaj te pw z zaproszeniami na wątek.....znajdziemy mu tymczas...i tak jak pisałam wezme odpowiedzialność finansową za Misia jak juz trafi do dt....[/QUOTE] Nikt nie chce go skazywać na schronisko ale jeśli grozi mu śmierć to jest to wg. mnie znacznie lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie.
-
[quote name='marta507']No właśnie, że powiedziałam co ma spotkać psa na co Pan "...no, umówmy się, niech pani mówi, że rodzina nie ma możliwości się nim zająć...". Powiedziałam! Widocznie Pan uznał, że wymyślam. Jestem gotowa przystać na schronisko. Rozumiem że Pani ma coś wspólnego z Lubelską Strażą dla Zwierząt? Może mi Pani pomóc w oddaniu go do schroniska??[/QUOTE] Widocznie ktoś tu coś kręci. Nie będę wnikała... aby móc w jakikolwiek sposób pomóc musze wiedzieć gdzie dokładnie jest pies m.in miejscowość i jaka to gmina.
-
DT z opcją DS:multi:
-
[quote name='kora78']ja niezmiennie poprosze o Pixie. zaloze jej wtedy watek.[/QUOTE] Super. Zapraszam do Perełki. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA!!!-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia...?p=16704584#post16704584[/url]
-
...............
-
W klinice: [IMG]http://psifotograf.hostcenter.pl/images/phocagallery/2011/12_Perelka/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_3063_resize.jpg[/IMG] [IMG]http://psifotograf.hostcenter.pl/images/phocagallery/2011/12_Perelka/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_3068_resize.jpg[/IMG] [IMG]http://psifotograf.hostcenter.pl/images/phocagallery/2011/12_Perelka/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_3071_resize.jpg[/IMG] [IMG]http://psifotograf.hostcenter.pl/images/phocagallery/2011/12_Perelka/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_3073_resize.jpg[/IMG] [IMG]http://psifotograf.hostcenter.pl/images/phocagallery/2011/12_Perelka/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_3087_resize.jpg[/IMG]
-
Pomyślicie pewnie, że to kolejna bida jakich wiele, jednak jest zupełnie inaczej. Dramat Perełki trwa już około 6 lat, jako maleńkie śliczne czarne szczenie została wrzucona przez ogrodzenie na teren przytuliska gdzie czeka na dom prawie 200psów. Jednak to dopiero początek jej traumatycznych przeżyć. Kiedy podrosła pojawił się kolejny problem mianowicie straszna choroba która spowodowała,że sunia wygląda tak tragicznie:-( To maleńka psina, która potrzebuje w pierwszej chwili diagnostyki obawiam się,że będą to olbrzymie koszty... Zwracam się z ogromna prośbą o pomoc dla tej wycofanej nie znającej normalnego życia psiny. WSZELKIE NOWE WPŁATY PROSZĘ KIEROWAĆ BEZPOŚREDNIO DO DOMU TYMCZASOWEGO. [URL]http://www.facebook.com/events/248525265235501/[/URL] [COLOR=red]ALLEGRO DLA PRZYTULISKA:[/COLOR] [FONT=Arial][U]Wpłaty na dzień 17.05.11 [COLOR=black]IVV 250zł A.Sniegurski 30zł K.Mazur 50zł Ludwa 20zł M. Szymońska 20zł B.Piskorek 30zł U. Dudek 20zł A.Hassman 20zł J. Chmielowska 30zł B. Górska 100zł R.Małetka 100zł K. Wójcik 20zł O. Bomersbach 50z[/COLOR][/U][/FONT][COLOR=black][B][FONT=Arial][U] Funia 235zzł M.S Bralewska 20zł J.K. Pyziak 50zł IVV 200zł 25.05.2011 [/U][/FONT][/B][/COLOR]Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]73 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]24 cegiełki[/B] Na moje konto wpłynęło [B]143 zł[/B] w tym [B]6 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (2 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji ja sponsoruję prowizja allegro [B]14,60 zł[/B] [B]143 - 6 - 14,60 = [SIZE=3]122,40[/SIZE] [/B] [B]I jeszcze dla Perełki zostało przeznaczone 145 zł ze spadku po Asie co razem daje [SIZE=3][COLOR=red]267,40 zł [/COLOR][/SIZE][/B] [B]Taką kwotę przelałam dzisiaj na konto fundacji:[/B] [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/perla/przelew_perelka.pdf[/URL] Rozi dotarła (zapomniałam spisać kwoty bo nie wiedziałam o co chodzi) 14.06.11 Inga.mm dotarła 25zł 15.06.11 acha44 15zl 14.06.11 Magdalena J. 25zł [COLOR=black][B] Pierwsze cewnikowanie i USG 80zł Wczorajsze badania to USG i RTG razem 100zł Karma RC Urinary? [/B] Faktury za leczenie,badania i wszelkie zabiegi: 110zł 525zł Lek na p. moczowy około 48 zł Badanie hormonów 66zł Maść od krwiaków około 18zł Pobyt stacjonarny w klinice 350zł Szczepienie PW 20zł[/COLOR] Zakup posłania 45zł Podkłady około 40zł Wyjazd kliniki w obie strony 40zł Melatonina około 25zł Antybiotyk19.50 [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4871/img2437resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1809/img2436resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5893/img2438resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3651/img2445resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7079/img2446resize.jpg[/IMG] Na pomoc czekają też pozostałe psiaki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Potrzebna-pomoc-Przytulisko-w-Rachowie-Starym[/URL].
-
Nie hopaj tylko się przyznaj...
-
[quote name='IVV']to Szansa taka rozpuszczona ???[/QUOTE] Nie Mea po prostu bardzo dobrze ułożona;) Dzisiaj odbyło się pierwsze spotkanie przedadopcyjne, Mea wypadła rewelacyjnie, była bardzo grzeczna w stosunku do szkraba który ledwo chodził. Szkoda tylko,że mam przeczucie iż nic z tego nie wyjdzie...
-
Jeśli Ci się uda to zrób zdjęcia suni która stoi na łańcuchu koło domu taka niby labkowata, najlepiej z boku i z człowiekiem;)
-
To śliczna psina mam nadzieję,że szybko znajdzie dom i odpocznie od bycia mamą.
-
Szkoda tylko,że założycielka wątku dzwoniąc nie powiedziała co ma spotkać psa. Myślę,że najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem na już będzie schronisko i późniejsza pomoc w adopcji, chyba że znajdzie się ktoś w najbliższej okolicy kto będzie pilotował całą sprawę i uda mu się bezpośrednio trafić do DT.
-
Też mi kolega, to istny złodziej nic dziwnego,że Drpek nie oddaje później piłeczki.;)
-
[quote name='muzzy']A, czyli nie daje sobie pluć w kaszę, ale i nie zabija za byle co :) Fajna jest :)[/QUOTE] Jest bardzo karna w przeciwieństwie do Szansy;)
-
[quote name='olga7']Jesli w ciągu ostatniech 2 lat zmienilo się na lepsze i SDS po interwencjach zabieraz takie psy i zapewnia im np.wlasne przytulisko-to bardzo się cieszę z tego faktu.Mnie owczesny wtedy poinformowal ,że gdyby odebrali wtedy te 3 konkretne psy po interwencji,to musialalyby trafić do najbliższego schronu albo innego ,gdzie będą miejsca.Pamiętam dobrze o jaki psy chodzilo. Za jakiś czas te psy zabrano,ale nie bylo juz informacji ,gdzie są umieszczone.[/QUOTE] Piszesz różne skróty, wiec chyba mylisz jednak organizacje i mam nadzieję,że tylko z tego powodu wyszły jakieś nieścisłości. Napisz mi ew. na. PW o jakie psy chodzi aby nie zaśmiecać wątku.