Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Nie unoszę się, bo mam taki a nie inny charakter;) Nie lubię jednak jak ktoś wprowadza ludzi w błąd. Dla mnie ważne aby ten jaki i każdy inny zwierzak w potrzebie znalazł doby dom, jeśli tylko będę mogła jakoś pomóc to postaram się to zrobić.
  2. [quote name='muzzy']Jak Mea zniosła próbę zjedzenia jej przez Szansę? :smhair2:[/QUOTE] " Uśmiechała się" szczerze;)
  3. [quote name='olga7']Ja bym za bardzo nie liczyla na pomoc w tej sprawie Lubelskiej Straży ,gdyz oni i tak pewnie oddadzą psa do najbliższego schronu,ponieważ nie mają gdzie przechowywać odbieranych i ratowanych zwierząt.Rozmawialam już kiedyś z nimi w podobnej sprawie i dowiedzialam się,że owszem mogą interweniować i odebrać np.psa ,ale potem trafi do najbliższego schronu albo tego gdzie będą wolne miejsca.Chyba ,że ktoś zaopiekuje się odebranym psem,czy kotem -adoptuje go albo umieści u kogoś.[/QUOTE] Powiem Ci tylko tyle,że mówisz o mojej fundacji i tylko raz zdarzyło nam się oddać odebranego psa do schroniska i tylko dlatego tam trafił bo był z niego adoptowany.Nie wprowadzaj ludzi w błąd, każdy pomaga w takim stopniu w jakim może.
  4. Witajcie Od naszej wspólnej wizyty w przytulisku nie opuścił go ani jeden pies:( Planuje wyciągnąć łysa Perełkę aby dobrze ją zdiagnozować i zacząć leczyć.
  5. [quote name='marta507']rozmawiałam z Panem ze Straży dla Zwierząt - nie może mi pomóc, bo mają pod sobą w tej chwili 180 zwierzaków w przytulisku. Polecił mi zgłoszenie się do gminy, bo prawnie pies jest bezdomny. Nie wiem czy to zadziała. Wolałabym, żeby schronisko było ostatecznością. Czytając Państwa odpowiedzi i widząc chęć pomocy, znowu nabrałam nadziei, że uda się znaleźć nowe podwórko.[/QUOTE] Przypuszczam,że rozmawiałaś z Panem z LSOZ? Możemy pomóc ogłaszając psa i tak jak napisałaś pomóc w kontakcie z gminą.
  6. [quote name='bajadera']Byś się zdziwiła. Niestety przez schroniska przewijały się ir odowodowe psy tej rasy, a nawet Champion Polski.[/QUOTE] Nie muszę się dziwić bo każdą rasę można już znaleźć w schronie jednak te mniej popularne na szczęście rzadziej.
  7. [quote name='Faflok']Pozwoliłam sobie podkraść zlecenie dla blacky. Jeśli coś jest nie tak - dajcie znać.Z racji tak późnej pory nie mam ani weny ani zdolności trzeźwego myślenia ;p [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202911-%C5%81ysa-zagrzybiona-i-bezdomna...kto-da-dom"][img]http://img858.imageshack.us/img858/4193/lysa3.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202911-%C5%81ysa-zagrzybiona-i-bezdomna...kto-da-dom"][img]http://img43.imageshack.us/img43/1577/lysa2.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202911-%C5%81ysa-zagrzybiona-i-bezdomna...kto-da-dom"][img]http://img135.imageshack.us/img135/5964/lysa.jpg[/img][/URL][/QUOTE] Wow dziękuję.
  8. Podnosimy.
  9. [quote name='IVV']czy sa jakies wiadomosci o stanie zdrowia suni ?[/QUOTE] Zdrowa to ona jest wczoraj chciała zjeść Meę jak byłyśmy na spacerze;)
  10. Podnosimy.
  11. Trzymam kciuki za powodzenie akcji.
  12. [quote name='matrioszka2']Zajrzałam do działu lubelskiego ; chcą powiesić psa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206090-Misiek-pies-do-powieszenia?p=16699336#post16699336[/URL][/QUOTE] Nie skomentuję.:shake: As_ko powrzucaj na wątek filmiki, ok?
  13. Marta zadzwoń do Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt tu znajdziesz wszystkie dane: [url]www.lsoz.org[/url] Przedstaw dokładnie całą sytuację.
  14. [quote name='matrioszka2']No dzięki Ci bardzo - Ty to umiesz człowieka zmobilizować pochwałą :obrazic:[/QUOTE] Przepraszam:oops: Teresz podobno jedzie w piątek.
  15. Czyli "głupkowo wita:)"
  16. [quote name='wieso']moge Wam przeslac Neemtree mydlo, (afrykanskie majace dzialanie bakterio i grzybobojcze )..... tylko trzeba by bylo Perelke co drugi dzien namydlac i kapac ....sama kapalam moja sunie z wroclawskiego schroniska....[/QUOTE] Jeśli ma pomóc to pewnie,że chcemy:) Czy jest sprawdzone w działaniu na grzybicę? Mam inną podopieczna która nie może dostawać już tabletek od grzybicy a nadal potrzebuje leczenia:( [COLOR=lime]Ładnie proszę o tekst:)[/COLOR]
  17. [quote name='matrioszka2']... z podkreśleniem słowa "dziamoląc".:evil_lol: MaDi, kiedy będzie wyjazd do Rachowa.Tomi34 od Tiny ma 10 kg karmy suchej i 3 kg mokrej. Ja dołożę jeszcze od siebie suchą i makarony, może puszki ... To kiedy ? Bo muszę do Parczewa po to pojechać.[/QUOTE] Nie pali się, karma jest a nowych domów brak.
  18. [quote name='IVV']super ,to zabieramy sie za ta wystraszona malizne :) kto bedzie zbieral na nia wplaty ?[/QUOTE] Ew. wpłaty najlepiej na konto fundacji z dopiskiem "darowizna Perełka".
  19. Hop po domek.
  20. [quote name='bajadera']No ona stała koło skye terriera tylko. Jeszcze przed strzyzeniem to jako tako wyglądała, ale ta maść w ktopki, te długie nogi .... To jest po prostu mieszaniec z mordką podoboną do skye terriera.[/QUOTE] Raczej ciężko o rodowodowego psa tej rasy w schronisku, obcięli ja na sznupka bo była jednym wielkim kołtunem. Szukam dla niej jakiejkolwiek pomocy.
  21. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  22. Mam prośbę aby ktoś stworzył tekst do wątku i wydarzenia na FB dla Perełki. Mamy tylko takie inf. Wrzucona przez ogrodzenie przytuliska około 5 lat temu( była wtedy szczeniakiem, owłosionym oczywiście). Mając około roku wyglądała tak jak dziś,czasami tzn. w okresie letnim ma nieco więcej włosów. Biega na wybiegu z innymi sukami Waży max 8kg Ucieka przed człowiekiem dziamoląc.
  23. Trzymam kciuki z całych sił.
  24. Maszo prośba do Ciebie;)
×
×
  • Create New...