[quote name='Merys']Oki, dla Suzi mozna podac moj, ale dla Toudiego i dwoch sun trzeba podac do ich opiekunow, bo ja nie wiem co u nich sie dzieje.[/QUOTE]
Telefon powinien być jeden, wszystkkie są już w zasadzie gotowe do adopcji, Toadie jest po pierwszym szczepieniu, resztę trzeba zaszczepić na dniach.
I tak jakoś nie wydzwaniają...później podmienimy na mój.