-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='Jasza']To myślę, że nie ma się nad czym zatanawiać. Za te 400 PLN to Perełka ma full wypas badania i jeszcze sterylkę...[/QUOTE] Też tak sądzę ale czekam również na decyzje pozostałych osób. Zastanówcie się też co z nią będzie po leczeniu tak aby była już zupełna jasność.
-
[quote name='matrioszka2']Rozumiem, że - kiedy to napisałaś - miałaś nie najlepszy dzień ...[/QUOTE] E tam, ja po prostu zabieram się ostatnio na doczepkę. Tym bardziej,że nawet nie bardzo mamy czym jeździć, jeśli ktoś będzie chętny na wyjazd to mam do oddania Brutusa, który zasiedział się w klinice i niestety w międzyczasie nie znalazł domu.
-
[quote name='Tola']Facet twierdzi, ze to pieski, bo suczki likwiduje:( Psy są na całej posesji; nigdzie nie ma sladu jedzenia. Ten suchy pokarm rozsypał na dróżdze, a resztę chciał zaraz zbierac. Dorosłe psy tylko czekały, kiedy odejdzie, zeby zlizac to co zostało. Facet chce się pozbyc tego puchatka:( Szczenię ucieka przed nim ile tylko ma sił - wyszedł z trawy, jak zobaczył jedzenie. Na posesji jest jeszcze jedna duza cięzarna suka:([/QUOTE] Zgłosiłaś sprawę na policję? Jeśli facet sam przyznaje się do " likwidacji" suk to nie ma na co czekać, tym bardziej,że widać na nowych psiakach wychudzenie.
-
Kasia może jechać we wtorek około 7 na miejsce dojadą około 16 koszt biletu około 60zł plus grosik na drogę;)
-
[quote name='IVV']gdyby znalesc jakies dojscie do rzezni ...to mozna by bylo cos moze kupic...[/QUOTE] Póki co przytulisko jest zabezpieczone, pewnie że psy wolą świeże mięso ale boje się,że na zimę zostaną bez niczego. Więc jesli coś knujesz;) poczekaj może na bardziej dramatyczny moment.
-
Zgłosiłam tu nasze maluchy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179155-SZCZENIAKOWO.!-Czyli-SZCZENIAKI-do-adopcji.!-W%C4%85tek-informacyjny.-Prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87[/url]. Myślę,że trzeba zacząć je ogłaszać.
-
[quote name='IVV']ile takie zamowienie koszruje ?[/QUOTE] Ciężko mi powiedzieć bo zdarza się raz na jakiś czas w sklepie takie mięso kosztuje kilka zł. za kilogram, w hurtowni nie pierwszej jakości pewnie połowę. Wiedzą,że mamy zapotrzebowanie na taki towar więc czasem się odzywają. Masz jakiś konkretny plan?
-
[FONT=Arial Black][FONT=Arial]Imię: Brak Płeć: samica Wiek: 6 miesięcy waży około 13 kilogramów Miejsce pobytu: Lublin DT Województwo: lubelskie Szczepienia: odrobaczona i zaszczep[iona Historia: Zabrana z lasu, gdzie zastrzelono jej matkę a bratu przestrzelono udo i wrzucono do rzeki. Rozmiar: M. Charakter:Kocha swojego człowieka, do obcych podchodzi z dystansem. Dobrze dogaduje się z bokserem rezydentem. Kontakt[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]: Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt 602228411 Wątek: [/FONT][/FONT]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same. FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=105814459511531 Zaktualizowane, polecamy Ruda do adopcji.
-
[FONT=Arial Black][FONT=Arial]Imię: Brak Płeć: samica Wiek: ok 4 miesięcy Miejsce pobytu: Lublin DT Województwo: lubelskie Szczepienia: dopiero w trakcie odrobaczania Historia: Zabrana z lasu, gdzie zastrzelono jej matkę a bratu przestrzelono udo i wrzucono do rzeki. Rozmiar: M/L Charakter: Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem ale nieco boi się obcych, dopiero od kilku dni zna człowieka. Kontakt[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]: Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt 602228411 Wątek: [/FONT][/FONT]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same. FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=105814459511531 MA DOM.
-
[FONT=Arial Black][FONT=Arial]Imię: Suzi Płeć: samica Wiek: ok 4 miesięcy Miejsce pobytu: Lublin DT Województwo: lubelskie Szczepienia: dopiero w trakcie odrobaczania Historia: Zabrana z lasu, gdzie zastrzelono jej matkę a bratu przestrzelono udo i wrzucono do rzeki. Rozmiar: M Charakter: Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem ale nieco boi się obcych , zabawowa. Kontakt[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]: Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt 602228411 Wątek: [/FONT][/FONT]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same. FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=189674514418707
-
[FONT=Arial Black][FONT=Arial]Imię: Toadie Płeć: samiec Wiek: ok 4 miesięcy Miejsce pobytu: Lublin DT Województwo: lubelskie Szczepienia: raz wirusówki Historia: Zabrany z lasu, gdzie zastrzelono jego matkę a jemu przestrzelono udo i wrzucono do rzeki Rozmiar: S/M Charakter: bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem , zabawowy Kontakt[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]: Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt 602228411 Wątek: [/FONT][/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same. FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=189674514418707 MA DOM.
-
[quote name='Milosnik kotow']Po chrabąszczsiusi suszy jak po suszi ;)[/QUOTE] A zatwardzenia nie ma po pancerzykach:diabloti:?
-
Merys jak znajdziesz chwilę to zamawiam banerek oraz plakat adopcyjny.
-
Jednak aby nawiązać kontakt m.in mówiąc do nich wskazane jest posiadanie imienia;) Plastelina żyje i ma wszystkie palce, lepiej chyba nie mogły trafić:multi: Muzzy pewnie się tu pojawi i powie,że jedna ma być koniecznie Plomba;):cool3:
-
[quote name='teresz10']Fotografowac Husky jedziemy w sobote, dzisiaj było opóżnienie a musiałam dostarczyc sunie na sterylkę - sobota wolna , wiec bedzie bez pośpiechu ...moja kolezanka chce je wyczesac, pospacerowac - to na jednego potrzeba z godzinę...czy macie huskowe cioteczki jakieś typy ?[/QUOTE] Mogę jechać jak coś;) mam nawet odpowiedni sprzęt.
-
[quote name='matrioszka2']Misię pudla widziałam osobiście, ale po obcięciu wygląda jak chory wyskubany kurczak.Tyle, że jej chłodniej. MaDi, ma prośbę ; o ile to mozliwe, pisz tutaj o planowanym każdym wyjeździe do przytuliska.Może znów się wybiorę.Może inni się skuszą.:roll:[/QUOTE] Napisz kiedy jedziesz to ja się skuszę, inni pewnie też;)
-
[quote name='IVV']czy jest mozliwosc zalatwienia gdzies wiekszej ilosci miesa ? jesli tak ,to ile by cos takiego kosztowalo ? czy ci ludzie mieliby to gdzie przechowywac ?[/QUOTE] Jest taka możliwość, kupowaliśmy już jako fundacja np. prawie 200 kg. ćwiartek i golonek indyczych. Bardzo smakowały psom, jednak są drogie i tylko sporadycznie można trafić super cenę. W Rachowie są zamrażarki i na ten moment świecą pustkami.
-
Burza więc uciekłyśmy z ogrodu i Perełka siedzi pod kanapą.
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
MaDi replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję za zaproszenie, ale nie mam jak pomóc. Najgorszym problemem jest brak możliwości podawania tabletek i konieczność zapewnienia czystego miejsca. -
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
MaDi replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Z Teresz mogę jechać nawet na koniec świata;) -
[quote name='funia'][url]http://www.dogomania.pl/threads/2095...aga-o-wsparcie[/url]!!! żywcem zapakowany szczeniak w torbie foliowej ...!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Link nie działa.
-
[quote name='funia']Moja opcja jest taka ,ze miałam dzwonić do Pati C i prosić o podanie kwoty za transport z Lublina do Gliwic .PIes wsiada w Lub.I wysiada w Gliwicach . Patic jest z Wawy i dochodzi koszt jej przyjazdu do Lublina .Pytać ?[/QUOTE] Zapytać nie zaszkodzi. Wstrzymam się w takim razie do jutra z ew. umawianiem Kasi i zamawianiem biletu. Kasia wspominała o wtorku bo w poniedziałek musi być w Lublinie. Czekam na wieści.