-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Dopytam jeszcze. Z jakiego powodu sunia wróciła z adopcji?[/QUOTE] Podobno wyjazd zagraniczny. -
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Może Arleta powycinała jej trochę kołtuny bo jak ją zabierałam to nie mogła chodzić z ich powodu. -
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Może nie będzie aż tak źle bo w piątek ma obronę na studiach;) Balbinke wypada strzyc więc możesz podpytać czy się z tym liczą. -
Hop do góry w poszukiwaniu domów i funduszy;)
-
Teresz wiesz jak jest sterylizować można, mogę nawet zbierać na to fundusze tylko suka po zabiegu musi przesiedzieć gdzieś 7 dnia, a ja sama nie podejme sie tego wyzwania. Tu potrzebna jest wielka akcja i masa ludzi do pomocy.
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Niestety raczej nie. -
[quote name='teresz10'][B]MAŁA MI[/B] A ja szukam zdjęcia takiej małej suni która przemykała z kąta w kąt - mini biało - czarno-brazowa ... poprosiła mnie pani doktor aby przywiezc taką bide najmniejszą , no to ją przywiozłam - i jest na dt, czekamy na decyzje czy dt czy ds ...strasznie przestraszona i dzikusek , nie wychodziła w ogóle z budy - wypatrzyła ją Madi przy okazji gonitwy za jakims innym psem, bo wypadła z budy i przemknęła jej przed oczami. A jak ją wiozłam to nie przyszło mi do głowy zrobić zdjęcia... tylko tyle ze taka 4 kilo zywej wagi i o smyczy wiedziała tyle ze jej nie lubi i już...[/QUOTE] Przesyłałam Tobie i Matrioszce jej fotkę na maila.
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Jestem As-ko, sobota wieczór wizyta ustalona. Proszę, łepetyna chce mi popękać i jak zacznę czesać wątek to coś mi umknie, wpiszcie mi w jednym poście (lub przekierujcie na właściwy post) punkty kluczowe odnośnie samej suni. Co mam sprawdzić od siebie samej wiem, natomiast, może są jakieś istotności - specyficzna psychika suni, stan zdrówka, jakieś Wasze konkretne wymagania, co sunia potrafi, czego nie itd... Chodzi mi o esencję konkretów nie: [I]co powinno się sprawdzać na standardowej wizycie[/I] ale, co mam sprawdzić, bo sprawdzam dom dla tej konkretnej Balbinki. Aha, pytanie samej pani... Jeśli wsio pójdzie OK, kiedy państwo mogą liczyć na przybycie suni.[/QUOTE] Dziękujemy. Co do samej Balbiny to raczej bezproblemowy bardzo grzeczny psiak, jej wada jest tylko to,że pozostawiona sama płacze przez jakiś czas. Jest niesamowicie łagodna zarówno dla obcych ludzi jak i świeżo poznanej suni jej wielkości. Potrzebuje gotowanego jedzenia lub smakowitej karmy.To starsza psina więc upewnij się czy mają zaplecze finansowe na wypadek jej chorób. -
Teresz jak podróż Brutusa? Grzeczny był? Adopcje w przytulisku niestety stoją:(
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Zawsze tak jest - jak nam coś trzeba, to nikogo nie ma, ale jak komuś - to pretensje, bo każdy powinien stanąć na głowie, żeby załatwić.[/QUOTE] Smutne ale prawdziwe. -
Podniosę chociaż.
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Niby tyle osób a tak ciężko o wizytę:( -
[quote name='Cocker_The_Best'][url]http://tablica.pl/oferta/piekne-dorosle-beagle-ID9vHj.html[/url] ogłoszenia mają z Opola Lubelskiego[/QUOTE] W Opolu jest bardzo dużo pseudohodowli m.in ON i jamniki. Niestety tamtejsza policja jeszcze jakiś czas temu była bardzo oporna w tego typu działaniach.
-
[quote name='Agnieszka Stopa']kopiuję wiadomości które wysyłałam do innych zainteresowanych, z góry przepraszam za błędy ale śpieszno mi: jestem specem od reklamy, wpadł mi dzisiaj do głowy fajny pomysł...to bedzie wymagało od nas trochę zaangazowania ale... przejdę do sedna... zaproponujmy firmom adpocje na odległość, w zamian za utrzymanie pieska w DT lub schronisku dostaną reklamę, psiak będzie mógł np nosić chustę z logo firmy na spacerach, zrobimy specjalną stronkęna necie gdzie będziemożna i nawet trzeba będzie wstawiać zdjęcia psiaków z tablicami informqacyjnymi np: pieskiem opiekkuje się firma "krzak" lub podobne... jestem pracownikiem firmy "krzak"... pieskom nie wyrządza to żadnej krzywdy a firma ma reklamę w zamian za dobry uczynek dla zwierzaka... wzamian za utrzymanie. z tego co wiem firmy owszem są sponsorami ... ale w rzeczywistości to wygląda takze tylko na papierze, tak by tylko zaistnieć...a my... my damy im coś fajnego, wdzięczność ludzi kochających psy(czyli potencjalnych klientów) a pieski w ten sposób będą miały zapewnione utrzymanie... powiedz co o tym myslisz? Akcja może być ogólnopolska, tylko musimy przekonać firmy ze to prestiż takie uczstnictwo, zróbmy nową modę... z korzyścią dla psiaków...... i przede wszystkim słowo adopcja zastąpić słowem REKRUTACJA bo przecież firmy będą od teraz rekrutowały psiaków do pracy...będziemy tworzyć cv naszym podopiecznym i rozsyłać je do firm... czekam na informacje od Was czy ta gra jest "warta świeczki", swoją drogą dziś zapytałam znajomą czy chciałaby mieć w firmie nowego pracownika w postaci zwierzaka... tematu nie rozwinęłam ale ciekawość jaka biła z jej twarzy była po prostu bezcenna...[/QUOTE] 8 lipca wracam do Lublina i pisze się na współpracę.
-
[quote name='Agnieszka Stopa']Moje Drogie! Zaangażowane Dziewczyny które chcą pomóc pieskom w potrzebie, takim które trzeba leczyć itd itp... proszę o kontakt: nie chciałabym żeby pomysł podchwyciły agencje reklamowe, więc dlatego proszę o kontakt ...ciekawe zajęcie i oczywiście pieski będą pracowały same na swoje utrzymanie...jedyne co my możemy zrobić w tej sprawie to pomóc im w tym. Lublin może być pierwszy... akcja - reakcja.[/QUOTE] O co dokładnie chodzi?
-
Psiaki już na swoich miejscach:)
-
[quote name='Cocker_The_Best']Jak kilka dni temu zobaczyłam te ogłoszenia napisałam do tego właściciele z dwóch maili, w jednym że chce psy rozmnażać w hodowli i czy nadają się na szybki rozród([I]są na sprzedaż ponieważ likwiduje chodowlę psów. bo ja pracuje oraz żona i dzieci tez pracuja i nie ma kto się zajmować. mam 4 sztuki cocker spanieli najmłodasza suka ma około 8 miesięcy a najstarasza około 3 lat ale wszystkie mogą miec szczenięta. czarna suka miała 2 mioty i może miec śmiało szczenieta a ta druga ruda miała tylko jeden miot. a beagle suki miały po jednym miocie i mają rok czasu.[/I]), a z drugiego czy nie zechciał by się ich zrzec na rzecz organizacji, niestety jakoś skasowałam odpowiedź, ale napisał, żebym się zajęła swoimi sprawami i jakbym chciała to za 4 tyś mogę wziąć 20 i ZROBIĆ Z NIMI CO ZECHCE. Trzeba jakoś pomóc tym psiakom.[/QUOTE] Piszcie jak najmniej tego typu rzezy bo główny zainteresowany może to niestety czytać. Rejestracja jest zamojska, zwróćcie się też o pomoc do Toli i Zadry, pewnie będą mogły szybciej zareagować bo fundacja w której działają jest z Zamościa.
-
[quote name='fiorsteinbock']Dzieki Kochana za reakcje!!! Mam zrzut na dysku zdjecia, na ktorym widac tablice rejestracyjne. Zrobie zrzuty ogloszenia i wysle ci na maila. Mozesz podac adres?[/QUOTE] Załatwione.
-
Oby tak dalej.
-
[quote name='fiorsteinbock']Napisałam równiez do LSOZ. Może ktoś podejmie interwencje.[/QUOTE] Wracam 8 do kraju i dopiero wtedy mogę zacząć coś działać. Wygląd psów jaki i treść ogłoszenia mówią same za siebie. Możecie zapisać gdzieś to ogłoszenie aby nie zniknęło z internetu, a następnie mi podesłać ?
-
Oboje wracają dzisiaj do Lublina, pod okiem będzie zawsze większa szansa aby znalazły domy. Niestety fundusze nadal potrzebne a nawet bardziej gdyż Nanę czeka sterylizacja.
-
Dzwoniła do mnie Pani z Lublina i podobno przeszła pozytywnie wizytę PA i Mimi do niej trafi. Dzisiaj Brutus wraca o przytuliska, Teresz go odwozi :( Muzzy zdjęcia jak zawsze piękne. Pomyślcie coś nad kolejna wieksza akcia pomocy dla Rachowa.
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Balbinka jest u mojej koleżanki która jakiś czas temu została wolontariuszką LSOZ, idą dzisiaj na kontrolę bo ranka po sterylce jest brzydka.