-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Ja stoimy z ogłoszeniami?
-
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z pukielkami włosów.
-
[quote name='muzzy']W sensie, że dla byłego człowieka Nany i Gacka? No i dobrze.[/QUOTE] Tak, trzeba go obserwować czy nie przyniesie nic nowego.
-
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
MaDi replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj na interwencji też miksy husky i 4 miesięczny szczylek na łańcuchu:( [url]http://www.facebook.com/Fundacja.LSOZ[/url] -
Jak zdrowie?
-
Jest wyrok:rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata plus pokrycie kosztów sądowych oraz nawiązka na skarb państwa.
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']musiałby ktoś z lubelskiego raczej.. przykra sprawa, jakaś taka bezsilność :([/QUOTE] Niestety mam pełno zgłoszeń i nawet z nim nie wyrabiamy. -
Suzi zaszczepiona pierwszy raz. Toadie dwa razy:) Bliźniaczki czekają na wyrok;) Dawać foty i plakat bo nam zakwitną w DT.
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Balbina pojechała na sterylkę tylko dlatego aby dać jej większą szansę na adopcję po nieudanej adopcji. Zrobiło się zamieszanie ( po zdjęciu szwów jeśli nie znajdzie domu lub DT miała wrócić do schroniska). Arleta zajmowała się nią w klinice i nie chciała aby wróciła do schronu, dała jej awaryjny DT ale jak widać to nie takie łatwe. Balbinka kiepsko dochodzi do formy po operacji. W ciągu najbliższych dni trafi pewnie na wystawkę adopcyjną w klinice. -
Melatonine dostawała na skórę nie stan psychiczny. Nużycę wykazały wielokrotne badania być może została zaleczona? Tego nie wiem mniejsza o to cieszę się,że robi takie postępy.
-
Może ktoś zrobi im oddzielne allegro?
-
Nana ważyła 11 kilogramów zabrana pod koniec kwietnia teraz podwoiła swoją wagę. [FONT=arial][B][COLOR=#0000ff][COLOR=black] [/COLOR] [/COLOR][/B][/FONT][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2352/img3006resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/9394/img3022resize.jpg[/IMG] [FONT=arial][B][COLOR=#0000ff] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8518/p4220010.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8110/p4220022.jpg[/IMG] [COLOR=black]Nana teraz, niestety wciąż bez domu i funduszy:( [/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][video=youtube;NEJu_ppb-5o]http://www.youtube.com/watch?v=NEJu_ppb-5o&feature=player_embedded[/video] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206588-Nie-sp%C5%82on%C4%99%C5%82y-to-zag%C5%82odzili[/url]!!! [FONT=arial][B][COLOR=#0000ff] [/COLOR][/B][/FONT]
-
[quote name='zaginiona sara']Ja mogę dać na bazarek jeszcze kilka kwiatków/zaszczepek. Ostatnio ładnie zeszły. Mogę dowieźć je do Lublina.[/QUOTE] Myślę,że się przydadzą. Już to widzę MEGA TURBO BAZAR;)
-
[quote name='teresz10']ALMA malamutka jeszcze w schronie ale już z nowymi właścicielami, jest to rodzinka z nastoletnimi dziecmi...mieli łajkę 16 lat...chyba to ona sobie ich wybrała...ALMA poszła z nimi na spacer a potem...wskoczyła do mojego auta i wgramoliła sie na tylne siedzenie. O innym psie nie było mowy... [IMG]http://images39.fotosik.pl/950/6512832f7e1fed4fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/957/3ec98e4f0c4efac7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/967/e127a3b00abe12fcmed.jpg[/IMG][/QUOTE] Cieszę się,że męki z wyczesaniem jej nie poszły na marne;) widzę że i tak trzeba już poprawić.
-
[quote name='ladySwallow']Super :) Rozumiem, że pomoc Lili się na coś zdała :)[/QUOTE] Jak najbardziej i cały czas są w kontakcie. Niestety spacery to nadal trauma.
-
[quote name='Ukryty Smok']Witam! Spieszę donieść wszystkim zainteresowanym, że z Szansą wszystko jest jak najbardziej OK! Sunia okazała się wulkanem energii, biega po prostu z szybkością światła, wszędzie jej pełno... Uwielbia bobrować po krzakach, a w wolnych chwilach leży sobie na trwace, na słońcu i grzeje kostki... Do biegania używa wszystkich czterech nóg, a robi to naprawdę z dużą lubością i wprawą! Jej towarzysz, trójłapek Dyzio, jest w nią wpatrzony jak w obrazek, i naśladuje ją we wszystkim :razz:. Szansa okazała się suczką czyściutką:loveu:, ładnie się załatwia na dworku:loveu:, nic nie niszczy:loveu:, nie szczeka:loveu:, jest miła i grzeczna:loveu:... Co prawda, wydaje się zwierzakiem mocno dominującym (do siusiania podnosi np. nogę po męsku ;), ale wobec faktu, iż Dyzio jest "najpiękniejszym rodzajem nijakim":evil_lol:, nie ma w zasadzie komu "się sadzić" i jest święta zgoda... Profesor na razie zakazał podejmowania decyzji w sprawie fizjoterapii, bo chce sam po urlopie zdecydować, co dalej (wobec faktu, iż sunia z radością używa nogi sytuacja może się bowiem zmienić radykalnie w ciągu tych kilku tygodni). Szansa ma nakaz miesięcznego "używania życia", dopasowania się do nowych warunków, a potem się zobaczy... W każdym razie Profesor zapowiedział, że chętnie podejmie się jej dożywotniej opieki medycznej po cenach nader umiarkowanych...:razz: Postaram się w najbliższym czasie zrobić kilka zdjęć i udostępnić je ogółowi... Pzdr, U.S.[/QUOTE] Wspaniałe wieści:)dziękuję.
-
[quote name='Merys']Cocker_The_Best masz jakies zdjecie Toadiego przy nodze człowieka, albo żeby było sylwetke widac? Jesli masz to bardzo Cie prosze, wrzuc, bo bedziemy plakat robic :)[/QUOTE] Wczasują się na działeczce i Toadie udaje psa stróżującego;) ale może wrócą i coś podeślą.
-
Niestety kota szuka się o wiele trudniej niż psa:( Mam nadzieję,że sam wróci.
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Balbinie poprawił się apetyt. -
Oby tak dalej.
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']Nie ma kto sprawdzić czy pies jeszcze jest? :([/QUOTE] Jestem bez samochodu, jeśli ktoś zechce pojechać to chętnie się zabiorę.