Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='Merys'][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4858/sterylizacjarachowbaner.jpg[/IMG] [HTML] [URL=http://www.facebook.com/event.php?eid=234226059939961][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4858/sterylizacjarachowbaner.jpg[/IMG][/URL][/HTML][/QUOTE] Piękny dzięki! Może zrób też dramatyczny np. unieramy na łańcuchach? edit mamy taki;)
  2. [quote name='idusiek']myślę, ze nie będzie problemu MaDI.[/QUOTE] Strasznie mnie męczy to w jakiej są kondycji.
  3. Wciąż ani jednego telefonu:(
  4. [quote name='Merys']Ok, tylko nie dzisiaj, bo padam na pysia.[/QUOTE] Nooo dobra to jak już się podniesiesz;)
  5. Szkoda... Adopcje niestety kiepsko idą ostatnio.
  6. Dodatkowo dostaje witaminy w zastrzykach:( DT sam mocno choruje... Muszę zapytać w klinice czy nie zmienili nici.
  7. [quote name='furciaczek']A co proponujesz:diabloti: Bo mi juz laski wynalazly cos ciekawego podobno:lol: A Hienka nie dojechala do DS...zlapalam kapcia po drodze i pojedzie 14 :)[/QUOTE] Może z tego wątku? [url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
  8. Zuzia w domu jest super, spacery odbywają się tylko bardzo rano i późnym wieczorem. Jest coraz lepiej! Jutro idę w odwiedziny:)
  9. [quote name='furciaczek']Hienka zaraz rozpoczyna podroz do DS :) [IMG]http://imageshack.us/m/718/6080/p1080567.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QN8iImB9kgw/Tey7dQmKPDI/AAAAAAAADjQ/pV9YB3viG8A/IMG_9290.JPG[/IMG][/QUOTE] Chcesz coś na wymianę?:diabloti:
  10. [quote name='Nina_Brzeg']Tak myśle, jak rozpowszechnić ten wątek i kompletnie nie mam pomysłów :( Przydałoby sie zrobić jakiś duży bazarek, może allegro cegiełkowe?[/QUOTE] Merys zadziałasz z banerkiem? Najlepiej mały i duży. Allegro robiła Selenga ale głupio mi znów prosić bo jak zawsze ma pewnie ręce pełne roboty.
  11. [quote name='muzzy']Tak z okazji pierwszego piątku tygodnia :) [IMG]http://ihasahotdog.files.wordpress.com/2011/07/77bc3050-ca40-4518-a027-30735104e980.gif[/IMG][/QUOTE] Żebrak;) Nie myśl sobie,że tu nie zaglądam...po prostu cieszę oczy.
  12. [quote name='Luiza Maciocha']umowa adopcyjna została podpisana, ale pies nie jest wykastrowany - w umowie nie ma takiego zapisu, tak przynajmniej twierdzi jego właściciel. umowa była podpisywana prawie siedem lat temu... nie wiem, czy to możliwe.[/QUOTE] Wykastrujcie go przed oddaniem.
  13. [quote name='matrioszka2']Dziękuję za troskę.Czy ci lekarze nie mogą zrobić raz a porządnie ? Ciągle trzeba po nich poprawiać.Oszaleć można.[/QUOTE] Nie zawsze to wina lekarza, sterylizacja jest poważną operacją a każdy organizm ma prawo reagować inaczej...tym bardziej przy takim osłabieniu. Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. Lekarz kazał rozmasowywać to miejsce? Może warto skonsultować to z doktorem który ją operował?
  14. [quote name='Merys']Bardzo fajnie, ze psiaki znalazly domek :) Niestety na tym watku tez jest pusto:( probujemy zebrac pieniadze na sterylizacje suczek w Rachowie, ale opornie to idzie :([/QUOTE] Niestety nie dzieje się tu tragedia, jednak może się zacząć.
  15. Dobrze,że psiaki już bezpieczne.Czy organizacja udostępni tu zdjęcia reszty zwierząt?
  16. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=180875381963990#!/pages/Husky-Adopcje/120199881364592[/url]
  17. Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski oczywiście jeśli pies jest po kastracji i po podpisaniu umowy adopcyjnej.
  18. [quote name='Pocahontas']IDUSIEK. jeśli macie możliwość jej zabrania to łapcie i chowajcie.w lecznicy posiedzi,dojdzie do siebie.w weekend pojedzie do KRK i potem będziemy jej szukać DS. szlag mnie trafia z tymi wszystkimi towarzystwami że mają to w du..! Madi masz na to jakiś wpływ?jakąś wiąchę możesz tam posłać im?[/QUOTE] Miałam nadzieję,że to gdzieś w moją stronę i uda mi się dojechać zobaczyć chociaż jak wyglądają inne zwierzaki. Jak sunia będzie bezpieczna zaczniemy coś szukać. Jakie organizacje są w Wawie? Znam: SdZ, Vivę i Azyl pod Psim Aniołem,może ktoś z nich pomoże? Najszybsza i skuteczna metoda przez FB bo ludzie widzą i trzeba reagować;)
  19. [quote name='MaDi']Podeślij mi na PW tego maila i miejscowość gdzie są psy, trzeba jakoś im pomóc.[/QUOTE] Dziękuję;).
  20. [quote name='idusiek']Jeżeli chodzi o ruszanie sprawy- mogę Wam pokazać jakiego maila dostałam od TOZu- nóż się w kieszeni otwiera.... Reszta organizacji równiez odmówiła pomocy lub nie odezwała się wcale. Nie będę pisać jakie, bo każdy wie, gdzie się dzwoni w takich momentach jak ten..[/QUOTE] Podeślij mi na PW tego maila i miejscowość gdzie są psy, trzeba jakoś im pomóc.
  21. [quote name='LisPustyni']Ola, ale nie wszystkie straze czy organizacje dzialaja tak preznie w tej materii tak jak wy. A czasem sie to ciagnie, czasem i pies znika sama wiesz jak to wyglada. My nie mamy statusu prawnego, ale okoliczne organizacje z tego co wiem sie wypiely posladkami...[/QUOTE] Coś mnie trafia bo ta psina wygląda strasznie kiepsko i od razu przypominają mi się sunie ze Zdzisławic... Jeśli są osoby które oferują jakąkolwiek pomoc to dziwie się,że nikt z organizacji nie chce odbyć tylko interwencji, a nastepnie przekazać go pod dalsza opiekę. Przykre. Mogę tylko podpowiedzieć,że trzeba ruszyć media, może wtedy zechce ktoś pomóc. Jak daleko od Warszawy jest sunia? W która stronę? Potraktuję to jako komplement;) chociaż i tak nie wyrabiamy z interwencjami.
×
×
  • Create New...