Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Mea została wczoraj wysterylizowana. Jest jeszcze osłabiona, ale i tak wygląda pięknie i kudłato;)
  2. Wciąż aktualne.
  3. Toadie pojechał dzisiaj na wystawkę adopcyjną w klinice.
  4. Chodziło mi o konsultację w sprawie m.in podawanych leków w klinice, ale widzę że już po fakcie. Dobrze,że jest taka silna. Co mówił lekarz?
  5. Niestety nie widziałam jej... Czy Kurier Lubelski i Dziennik Wschodni zostały powiadomione? Często piszą chociaż na stronie takie komunikaty. Mam kolejne zgłoszenie o zaginięciu suni z okolic Lublina 7 letnia CC błękitna pręgowana.Rozglądajcie się.
  6. [quote name='Tola']Zapomniałam o muzzy:oops: Juz piszę. Reszta osób była na wątku.[/QUOTE] Też zapomniałam o Muzzym:oops: Jestem czytam obserwuje okolice ale cisza więc nic nie piszę.
  7. Chciałam wziąć chociaż na trochę jedną z nich do siebie ale niespodziewanie zaraz po kontroli pojawił się Amis....no i od chyba dwóch dni jeże.
  8. Pewnie,że nie ma po co brać kolejnego, oby obecne jak najszybciej zwolniły miejsca. Mam od dziś w domu 5 miesięcznego ONka do adopcji.
  9. Balbina była dzisiaj u mnie w odwiedzinach to strasznie fajna psina.
  10. [quote name='Ty$ka']Wielkie dzięki MaDi :laugh2_2: W takim razie czekam na relację ze spacerku.[/QUOTE] Nie dziękuj jeszcze nic nie dostarczyłam.
  11. Biała i Ruda dzielnie zniosły dzisiaj szczepienie:)
  12. Baklbina też miała grudki w miejscu szwów czyli 3 grudki, oglądało ją kilku wetów, miało to pęknąć i tak się stało został jeszcze tylko mały ślad, dostaje oczywiście antybiotyk. Zapytam jeszcze raz czy konsultowałyście całą sytuację z doktorem który ją sterylizował? Operacja, szczepienie i kolejna narkoza nie wiem czy nie lepiej zasięgnąć porady u jeszcze innego lekarza.
  13. Serce się raduje porównując pierwsze i najnowsze zdjęcia.
  14. Nie mówcie,że jesteście same;)
  15. Merys oberwiesz z a brudne stopy;) Trzymajcie kciuki jutro podopieczne Plasteliny mają wizytę u weta.
  16. [quote name='Ty$ka']Co z tą suczką? Czy jest jeszcze w schronie? Czy macie możliwość sprawdzić: *jej zachowanie na spacerach? *instynkt na małe zwierzątka (ptaki)? *zachowanie wobec psów (wiem, uległa - ale coś więcej? Uda się ;)?) *zachowanie wobec ludzi? W tym dzieci? *czy lubi sobie powyć? Jak często? W jakich okolicznościach? (gdzieś czytałam, że z REGUŁY jest cicha, ale nie mogę tego znaleźć :P) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-zIKtnPGOads/TeswXVDPK_I/AAAAAAAAFB4/eJBuGN-RMiE/s512/P6040025.JPG[/URL][/QUOTE] Jeśli jest w schronie to przy najbliższej okazji wezmę ją na spacer. Powiem tak to psie dziecko, dla rozrywki próbuje zachęcać do zabawy resztę psów z boksu ale te ją olewają. Raczej nie wyła. Nie sprawdzimy jej na inne zwierzaki.
  17. Byłyśmy w klinice, Balbina jest w świetnej kondycji strasznie odżyła od momentu zabrania ze schroniska. Ranka nie jest taka straszna paskudziły się miejsca węzełków szwów ale będzie już raczej dobrze. Dostała jeszcze trochę specyfików na wszelki wypadek. Mile widziane będzie wsparcie finansowe DT.
  18. [quote name='Kocurek']Taki wilczkowaty troche:)[/QUOTE] Bo to prawdziwy wilk z lasu;) Piękny jest. Szkoda,że rozwalają nam plac spacerowy...
  19. Wspaniałe wieści:) Mój psiak kiepsko chodzi nawet teraz:(
  20. Na czym stanęło? Tak jak pisze Evel czekam na PW.
  21. Podeślijcie mi plakat o zaginięciu. Rozsyłam wieści.
  22. Co u Barego?
  23. [quote name='muzzy']A dostał zakaz opieki nad zwierzętami? Istnieje w ogóle tego typu kara?[/QUOTE] Zakazu opieki to niech lepiej nie dostaje;) Sąd czasami orzeka zakaz dalszej hodowli ale baaardzo rzadko.
×
×
  • Create New...