Nie wiem jak to się ma do zarobków w Anglii...U nas leczenie zwierzaków jest drogie, za ostatnie leczenie Ciaposława zapłaciłam ponad 400zł- antybiotyki w zastrzykach plus osłonowe, witaminy....
[quote name='Aimez_moi']Tu prawie kazda klinika weterynaryjna pracuje 24 godziny na dobe przez siedem dni non stop........[/QUOTE]
i tak być powinno.....