Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Może ta propozycja daje Kseni szansę. Ja ze swej strony deklaruję wpłatę półroczną mojej stałej. A co sądzą inni deklarowicze?
  2. Ale widzicie to, co jest na talerzu...Naleśnik - gigant z bitą śmietaną, konfiturą i owocami, specjalność Chaty Wędrowca w Bieszczadach. Można było zamówić połowę, ćwiartkę..no ale ja w swej chytrości przepadlistej zamówiłam oczywiście cały. Nie byłam w stanie zjeść, siedziałam długo i pożerałam go oczami swemi, ale nic z tego...:lol:
  3. Sytuacja Kseni jest nieciekawa....
  4. Ogłoszenia kupione, ale Marinka załatwia teraz sprawy rodzinne i może będzie na dogo koło czwartku....
  5. Mam zdjęcie z ciastkiem, ale nie potrafię go wkleić..:shake: Poślę do Aimez
  6. Z naszego ogonkowego bazarku będzie dla Kseni ok. 90zł, wysłałam też od siebie 20zł. Może w sumie się uskłada, tylko co będzie za miesiąc....:shake:
  7. Prezes się fotografuje bo jest Prezesem...:lol:
  8. Bardzo dziękuję i tak się zapytam, czy one są jadalne?....:razz: Bo tak migocą..może to polewa....:roll:
  9. Zaglądam do naszej pięknotki....:lol:
  10. Faktycznie nie ma zbyt dużo zdjęć Argusia. Prezes się tylko fotografuje.....:roll:
  11. No kochane, dzisiaj moje urodziny. Dzień szczególny i na dodatek wyjątkowy, po reklamacjach składanych do Orange od 20 maja działa mój telefon stacjonarny :multi: Obudziłam się z bólem gardła, to przez moje łakomstwo. Zeżarłam wieczorem mizerię z dużą ilością śmietany, a wszystko zimne jak diabli było, bo w lodówce obniżyłam temperaturę. I teraz mam urodziny, katar, ból gardła, że o otyłości nie wspomnę...:cool3:
  12. Prezesunio zarazki pokona...siłą woli...:lol:
  13. Oj ta nasza Kseniulka całkiem osamotniona....:shake:
  14. Ja robię fotki z odległości,żeby się w kadrze pomieścić.....:lol:
  15. Myślę,że teraz Prezesunio przemawia i nie można mu w paszczy gmerać...:lol:
  16. [quote name='Marinka'][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/4751/foto010.jpg[/IMG][/QUOTE] z archiwum pana Prezesa....
  17. Ten piesek jest duży, to mieszaniec collie i owczarkopodobnego dużego piesa...My z Brodziem jesteśmy poszkodowanymi jednymi z wielu...Najważniejsze,że Brodziowa rana ładnie się goi.
  18. Chodzimy zawsze na smyczy, Brodzio potem biega luzem po polach, Ciaposław nie....
  19. A wrzeszczeć zaczęłam jak na nas ruszył, bo wypadł na ulicę z takim jazgotem,że już wiedziałam co się święci. Pies jest duży, jego mama to collie, tata mieszaniec.
×
×
  • Create New...