No kochane, dzisiaj moje urodziny. Dzień szczególny i na dodatek wyjątkowy, po reklamacjach składanych do Orange od 20 maja działa mój telefon stacjonarny :multi: Obudziłam się z bólem gardła, to przez moje łakomstwo. Zeżarłam wieczorem mizerię z dużą ilością śmietany, a wszystko zimne jak diabli było, bo w lodówce obniżyłam temperaturę. I teraz mam urodziny, katar, ból gardła, że o otyłości nie wspomnę...:cool3: