Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Argusiowe łapinki też uściskamy....na dobranoc....
  2. no właśnie któż by się odważył.....:roll: ...pomyśleć chociaż.....
  3. I tak fajnie,że nasze psiaki mają solidnych deklarowiczów. Na wielu wątkach najpierw jest mobilizacja, a później jak nic się mnie dzieje dramatycznego, deklaracje powoli się wykruszają i co miesiąc pojawia się problem. W kupie siła :evil_lol:
  4. Czy to znaczy,że nie mamy kasy dla chłopaków?
  5. [quote name='Aimez_moi']Ja poniewaz mam chory zoladek moge zjesc tylko maly kawalek.......a poniewaz to ciasto jest duze to starcza mi na tydzien. Oprocz tiramisu jest jeszcze czekoladowe i czekoladowe z konfitura.....chyba...... Bedzie na bazarku......:):)[/QUOTE] już sama nazwa smacznie brzmi.....:lol:
  6. A pewnie...kupiłam siostrze pod choinkę..w maju będzie miała imieniny, to dostanie Czarną Serię Lackberg
  7. to z głodu...zjadłam na kolację serek wiejski i pomidora...TYLKO :razz:
  8. Greya przeczytałam w grudniu, pożyczyłam a teraz mam własnego....Lackberg- szwedzkie kryminały, super
  9. skończyłam właśnie serię Kamili Lackberg- podoba mi się, fajnie się czyta....
  10. ja się na tym nie znam....wiem,jak sie rozbujać na rowerze....:lol:
  11. Marinko, nie martw się ...poradzisz sobie...zdolna Baba z Ciebie...:lol: Arguś chyba miał kiedyś wydarzenie na FB.....Monia robiła..?
  12. a na weekend u mnie zapowiadają śnieg, jakże to......wiosna przecie.....Panie Prezesie....:lol:
  13. 60zł poleciało.....
  14. pan Prezes też się mógłby zestresować.......:lol:
  15. i cicho.....:shake:
  16. [quote name='Agucha']Czy On ma wydarzenie na FB? Jakiś filmik nakręcony?[/QUOTE] nie wiem........
  17. Pewnie jest pyszne...:lol: jak poogladałam to mogę się zakręcić koło spanka...pap pa do jutra..:buzi:
  18. czuję się usatysfakcjonowana....:eviltong:
  19. ode mnie szczepionka dla psiaka nr 1
×
×
  • Create New...