I tak fajnie,że nasze psiaki mają solidnych deklarowiczów. Na wielu wątkach najpierw jest mobilizacja, a później jak nic się mnie dzieje dramatycznego, deklaracje powoli się wykruszają i co miesiąc pojawia się problem. W kupie siła :evil_lol:
[quote name='Aimez_moi']Ja poniewaz mam chory zoladek moge zjesc tylko maly kawalek.......a poniewaz to ciasto jest duze to starcza mi na tydzien. Oprocz tiramisu jest jeszcze czekoladowe i czekoladowe z konfitura.....chyba......
Bedzie na bazarku......:):)[/QUOTE]
już sama nazwa smacznie brzmi.....:lol: