Akurat te moje psy to stróże pierwsza klasa...Brodzia by wyniósł z fotelem, a Ciapka można zaskoczyć i przestraszyć jak stoi z opuszczoną melancholijnie łepetyną i duma nad kolejną wykopaną dziurą.....:lol:
Z Biedusiem nie jest dobrze....a ja się tak dzisiaj przestraszyłam, Brodzio nie wybiegł mnie przywitać, jak wróciłam z pracy...myślałam,że coś się stało, a tu Brodzio zwyczajnie się zdrzemnął...:lol:
[quote name='Aimez_moi']Juz mamy bazarek .....prawie....tylko zdjec brakuje.....:):)
Ranias a zostalo cos jeszcze czy to juz wszystko?[/QUOTE]
zostało, zostało....będzie albo na kolejna edycję, albo tylko dla chłopaków- pan Prezes wybaczy...
[quote name='Marinka']Mam już maila :)
Dziś robię bazarek :)
Myślę, że zostawimy Tiarunię
[*], bo choć sunieczka biega już po zielonych łąkach....to pozostał dług u weta. Choć trochę pomożemy go spłacić[/QUOTE]
jak najbardziej....
[quote name='Marinka']Bazarek będzie dla 5 ogonków - Tiaruni
[*] już nie ma :placz:, odeszła do lepszego świata..ale u Marysi jest jeszcze stadko, które potrzebuje wsparcia[/QUOTE]
byłam u Tiaruni....odeszła kochana przez Człowieka...