Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. ze słoneczkiem zaglądam do pana Prezesa....:lol:
  2. czyli Piękny Prezes...oj tak ..cudnej urody Prezesunio....:lol:
  3. [quote name='Kamila Proc']ze sie nie podzieli?[/QUOTE] nie...że na P......
  4. [quote name='Kamila Proc']ciekawe, czy Argus podzieli sie z Parowa[/QUOTE] ........:nono:
  5. Puchaty Prezes..Puszysty Prezes...Pierwszoklaśny Prezes...Przede wszystkim Prezes....:lol:
  6. Pan Prezes- PP..Prezes Pełną Paszczą...Piękny Prezes...:loveu:
  7. ale u mnie dzisiaj szaleństwo pogodowe...brakuje tylko śniegu....:roll:
  8. PP...nie wiem czy myślimy o tym samym....:???:
  9. Jadłam parówki wczoraj, z musztardą..nie przepadam, ale raz od czasu mogą być...:lol:
  10. No i właściwie nie wiadomo jak słowami wyrazić te wszystkie zalety Prezesa...:lol:
  11. albo napuszony...bo ma zadbaną puszystą sierść....:lol:
  12. A no tak...Prezes pewnie lubi Jedynki- ponoć najlepsze parówki...czyli pewnie o tym pisała funia...i wszystko wiadomo....:lol:
  13. [quote name='funia']Wszystko w porzadku .Nie wiem co więcej napisać....Kochany psiak .[/QUOTE] a jak łapinka?
  14. Prezes parówa :crazyeye: to chyba jakiś zaszyfrowany tytuł....:hmmmm:
  15. no właśnie ...wszyscy nadstawiamy ucho....:lol:
  16. Zapowiadali w tv ciepły słoneczny weekend u mnie, a zimno jak diabli...nie pada ale wietrzysko zimne....:roll:
  17. Ksenia cudna jest i myślę,że ma mocne ząbki.....:lol:
  18. Miłego dnia....:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  19. [quote name='mari23']jak piesio w obroży ( tej wiadomej :cool3:) to pewnie nic nie słychać, siedzi cicho :eviltong:[/QUOTE] ale obrożę nosił nasz pan Prezes....( wiadomą), Arguś też?
×
×
  • Create New...