Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Maruda666']Rzadko coś zaglądam do Argusia i chyba pogubiłam się z wpłatami :shake: Wg moich rozliczeń zalegam co najmniej od stycznia a w pierwszym poście w liście dłużników nie widzę się. Nie ma mnie też we wpłatach X-XII - 14 października poszło 30 zł na 3 mies ( chyba że to było do października? nie mam jak sprawdzić ). Przed chwilą poszedł przelew na cały ten rok ( 120zł). Napiszcie ile zalegam, please:) Mocne kciuki za chłopaków :)[/QUOTE] O! Inna buzia się pojawiła....:lol:
  2. zimno u mnie, leje , wieje nawet nie chciało mi się iść na spacer....
  3. no nie wiem, sąsiad jest smakoszem.....:roll:
  4. Argusia przytulam...:loveu: ciekawe czy pytał kto o niego z ogłoszeń...
  5. Bażant przesłanie przeczytał, czy co...:roll: Dzisiaj wrzeszczy u sąsiada....piękny jest, kolory bajkowe....:lol:
  6. Mam na podwórku bażanta....obudził mnie rano swoim wrzaskiem....:roll:
  7. [quote name='Ladymonia0610'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251886-Expresowy-bazarek-cegiełkowy-dla-weteranów-bezdomności-Błagam-o-pomoc-Sytuacja-zła?p=21987249#post21987249[/URL] Zapraszam na bazarek dla Argo i Marcela:)[/QUOTE] Moniu, dziękujemy za bazarek..:loveu:
  8. U mnie odbierają paczki do 30, tak do 2 kg można przekroczyć, jak jest więcej, to nie zabiorą....Okaże się jutro.....46 kg galaretki:shock::sabber:
  9. [quote name='Aimez_moi']Ale super.....zawsze to jakas szansa na poznanie chlopakow. Moze sie ktos zakocha...........[/QUOTE] i co my biedne Baby zrobimy......:razz:
  10. [quote name='Kamila Proc']czekamy:smokin:[/QUOTE] no.........:lol:
  11. to jeszcze brakuje na hotelik, a 19 płatność.......
  12. [quote name='Aimez_moi']No wlasnie....myslalam, ze paczka juz spakowana.....Ranias wiesz jaka....taka na banany ktora sie podnosi do gory i robi sie wieksza...... pakowalam i podnosilam i tak caly czas. Bylo ok. Dzis dolozylam cos tam i podkusilo mnie aby podnies wieko i........ wszystko sie rozsypalo w drobny mak. Nie mam sily na pakowanie od nowa......[/QUOTE] no..czasem coś podkusi....:lol:
  13. Dzisiaj śpiewać nie będę , ale nisko się ukłonię...:lol:
  14. [quote name='Aimez_moi']JA chyba tez sobie powinnam zrobic....... przerwe......[/QUOTE] Czy to Babo jakieś żarty? Bazarek trza robić, paczki pakować ...roboty tyle- nie czas na przerwę...:razz:
  15. szczęśliwa jestem....:lol: aprobata Prezesa- bezcenna ....:lol:
  16. A gdzie się Monia podziewa? Jakoś od dłuższego czasu nie ma Jej na dogo.....
  17. Zaglądam, czy tutaj deszcz i zimno.....:roll:
  18. Łubu- dubu Łubu- dubu Niech nam żyje Prezes Klubu- to śpiewałam ja...ranias ...:lol:
×
×
  • Create New...