[quote name='Aimez_moi']Jeszcze dwa miesiace i ........zobacze Edzia.....:)[/QUOTE]
I zabierzesz se go do domu....:lol: i bedzie Twój ..na zawsze...:lol:
[quote name='mari23']:roll:i tak się publicznie przyznajesz????? a to ci dopiero....:mdleje:
raniasku - to zdjęcie specjalnie dla Ciebie!
perukowiec przepiękny :lol:
Perukowiec przepiękny..a co do Edzia to już jestem w takim wieku....
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b6496d88fe886a2.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/1125/3b6496d88fe886a2med.jpg[/IMG][/URL]
właśnie zakwitł[/QUOTE]
perukowiec cudnej urody :lol:
[quote name='Basia1244'][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mUgq-UtUm_I/U6ceDPQSRXI/AAAAAAAAAOM/duIZf_QfHZY/w702-h465-no/20140622pp1345-3.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aCy80WoFC1E/U6ceDI-tSlI/AAAAAAAAAOI/PWjPrrXg4ac/w702-h465-no/20140622pp1345-4.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sixZkNow-ak/U6ceDmEADSI/AAAAAAAAAOQ/aZA5n8VIGNc/w358-h541-no/20140622pp1345.jpg[/IMG]
Takie Rajpsiewo u Marysi :)[/QUOTE]
Ten piesio rudy jest do zacałowania....
[quote name='Aimez_moi']Ogladalam te Gliss Kury......kurde sa trzy albo cztery rodzaje razem z odzywkami.......a ten z macadamia.......dobra...:):) kupie i olejek do niego.[/QUOTE]
i galaretkę różaną do tego....:lol:
[quote name='Aimez_moi']Ta.......Ranias.....a szampony Gliss Kur rozne rodzaje to warto kupic? Ja osobiscie nie uzywam ale tu jest ich kilka rodzajow razem z odzywkami.....[/QUOTE]
Kupuj i się nie zastanawiaj..i pamiętaj o galaretce tureckiej....:lol:
[quote name='Aimez_moi']Oj Babo.......:) popatrz tam dokladnie.....nic ciekawego nie ma.[/QUOTE]
Oj Babo...coś Ty taka ....wszystko pachnie słodko i jest pyszne...:lol: oko se można zrobić, fryzurę poprawić.....:lol: