-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
Paczkę ogarnęłam tak z grubsza.Niestety musiałam dzisiaj zapłacić za swoją wczorajszą zachłanność. Wpakowałam do jamy gębowej własnoręcznie dużą garść orzeszków ziemnych w różnych wersjach smakowych i jak zaczęłam chrupać, tak mi chrupnęło. W pierwszej chwili groza- nie mam jedynki! Sprawdziłam językiem, są....jedna i druga....Złamała mi się czwórka lewa górna. Wysiedziałam się prawie 3 godziny przed gabinetem, bo dzisiaj mój stomatolog przyjmuje z tzw. kolejki. Ząb uratowany, ale te orzeszki to wyjątkowo drogie były...chyba cholercia jakaś unikalna odmiana.....
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Mały kochany piesio -
Ciaputek mocno wtula łebek w moje dłonie.Ma czerwoną obróżkę na szyjce, taką ładną twarzową, żeby zapomniał o niewolniczym łańcuchu, który tyle lat go więził. Teraz ta obróżka taka duża się wydaje. Mój syn mi dzisiaj powiedział na skype,że będzie w domu w lipcu i chciałby się z Ciaputem zobaczyć.A Ciapuś nie ma sił,żeby na fotel wyskoczyć....