To wszystko jeszcze jest świeże, od operacji przecież nie upłynęło wiele czasu. Myślę,że Daguś teraz jest pacjentem -po i tak jak ludź musi się z tym uporać
No taka mata plus kołderka i podusie to może być, ale jak łapinka jeszcze bolesna, to wszystko przeszkadza i drażni...powinnaś też tam siedzieć z tyłu..
Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest kiedy jesteś debilem.
odpisałam sobie kiedyś te słowa i noszę w portfelu
jeszcze mi się podobało- jak chcesz błyszczeć , to się k...posyp brokatem....
a ja tu się na wątku Marcelkowym przyznam, że zakochałam się dzisiaj od pierwszego wejrzenia w małej staruszce...zobaczyłam małą na wątku dogo i nie mogę przestać o niej myśleć