Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Chopinku , biedny psiaczku, że też cię nie chcą te nieszczęścia opuścić:-(
  2. Piesiu, czy jesteś gotowy na spotkanie z doktorem Oj-boli ;-)
  3. [quote name='beka']wygląda jak szczeniak[/QUOTE] Smutny szczeniak...
  4. Kochane, deklarowałam na piesia pieniądze.Wpłaciłam 50zł, potem 10zł tylko nie wiem czy na właściwe konto.
  5. Powodzenia, żeby wszystko poszło jak należy
  6. Bąbelku, jesteś słodziak maleńki :-)
  7. Dentysta- sadysta, Marcelino bądź dzielny!!! Dołożę grosik na remont kielcoków ;-)
  8. Misiu Yogisiu witam cię cieplutko ;-)
  9. [quote name='__Lara']Szczęśliwa para dalej szczęśliwa ;)[/QUOTE] I oby tak już zawsze :-)
  10. Spryciulek i włóczykij :-)
  11. Czy to znaczy, że piesio może już pakować walizki :-)
  12. [quote name='ewa36']A ile jeszcze jest takich Olinów po tej powodzi, o których nie wiemy ..... Temu i tak się udało.[/QUOTE] Dokładnie, jemu się udało, bo na jego drodze stanął Człowiek. Piesiu, teraz tylko musi być lepiej :-)
  13. No Marcel, szczerzymy kielcoki i pokazujemy pięknego pychola
  14. [quote name='beka']Tak, wiem, od pół roku do mnie zdzwoni: o Sonie, o Tarę, O Kim i Agisa... Ciagle uzgadnia z mężem A owczarek.pl zapytała w watku psa z bloku czy zaaklimatyzuje sie w kojcu :(.... i pisze że ciagle ja ktos uprzedza...[/QUOTE] Jak można zadać tak upiorne pytanie...Niektórzy mają jakieś dziwne wyobrażenia na temat zwierząt.Smutno, że tak jest...
  15. No i musimy zadbać o ząbki dziadzia Marcelina, żeby potem samych papek nie musiał jadać ;-)
  16. Chopinku i ja zaglądam do ciebie psiaku kochany :-)
  17. To ci z Maxia niezły zawodnik. Prawdziwy spryciulek ...
  18. Deklaracje dla psiaka za czerwiec i lipiec wpłaciłam. A ty piesku teraz tylko daj się złapać
×
×
  • Create New...