Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. A przecież miało być tak dobrze, namiastka domku a potem może prawdziwy domek. Maxiu wybrał inaczej- może wybrał to co znał, bo się tego nie bał?
  2. Czyli na sierpień nie jest tego zbyt dużo- czy to znaczy,że budka Marcelina zagrożona?
  3. No popatrz nikt go nie chce, a on nie dość że paszcza wyremontowana to jeszcze wróżka;-)
  4. Nikt nie chce dać domku takiej słodkiej maskotce :-(
  5. Mozart wygląda super, zwłaszcza jego ogon na pierwszej fotce jak szperacz ogrodowy;-)
  6. Zaglądam do naszego super piesia:lol:
  7. No to Marcelino będzie przepowiadaczem pogody ;-)
  8. Czy u Frania wszystko w porządku? Jak się nasz grubasek czuje?
  9. Czy naszemu Marcelkowi przeszły psie smuteczki?
  10. [quote name='aka_nina']Może by mu plakat zrobić taki, żeby można było wkleić na N-K?[/QUOTE] Bardzo fajny pomysł i z pewnością pomoże piesiowi w znalezieniu domku :lol:
  11. Chopinku coś tu cicho u ciebie. Pewnie drzemka poobiednia;-)
  12. I co słychać słodka mordko u ciebie ?
  13. U Lisiów tak miło i spokojnie, żeby tak wszędzie i zawsze...
  14. Mozart na filmiku to żywe sreberko - czarne sreberko ;-)
  15. Maxiu, gdziekolwiek jesteś masz przy sobie kochające serducha.Myślimy o tobie psiaku...
  16. Piesiu śliczny, dzień dobry:lol:
  17. Toffinek słodki jak prawdziwy toficzek ;-)
  18. Franio, deklarację za wrzesień wysłałam. Nie choruj nam chłopie, tylko ciesz się trawką ;-)
  19. Piesiu, wpłaciłam deklaracje za sierpień i wrzesień :lol:
  20. Wizusku-dzielny psiaku, pozdrawiam między wyjazdami.Wpłaciłam 20zł-deklaracje za VIII i IX :lol:
  21. A to ci włóczykij. Wszyscy czekamy a piesio gdzieś sobie wędruje.Oby tylko cały i zdrowy:-)
  22. Panie Antoni, pozdrawiam cieplutko:lol:
  23. Parysku pozdrawiam cię między wyjazdami:lol:
×
×
  • Create New...