[quote name='sylwiaso']Pieszczocha z Debruni a i ciocia lubi ją pomiziać![IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9439/dscn2660.jpg[/IMG][/QUOTE]
Coś tu więcej chętnych na mizianki ;)
[quote name='Aimez_moi']Marcel....... my wiemy, ze jestes bardzo szczesliwy u Funi......:):)[/QUOTE]
No właśnie i na dodatek mamy osobistą wróżkę od pogody;)