[quote name='Marinka']Już są w bazarku :) Dzięki :)
Dziewczyny, trzymajcie mocno kciuki...dziś miałam bardzo interesujący telefon od Pana z Puław...mam nadzieję, że tym razem Argo się uda... nie chcę zapeszyć[/QUOTE]
Trzymam kciuki, a buzię na kłódkę...:lol: