[quote name='funia']Kurcze a ja miałam zagadkę od kogo te pyszności ....W środku były ulotki fundacji pro -zwierzecych i do nich miałam dzwonić z zapytaniem....
Na kopercie był nieczytelny nadawca ...
Psom bardzo smakowały ,bardzo !!!Dziękujemy !!![/QUOTE]
to bardzo się cieszę...:lol: