[quote name='Aimez_moi']Ranias......:):):) znalazlam dla Ciebie takie cudo: male czekoladki z mlecznej czekolady wypelnione galaretka turecka......:) Paczuszka 200g....... jutro kupie....napisz tylko ile.[/QUOTE]
nie wiem, sama myśl o takich pysznościach nastraja mnie lirycznie......może 5 paczek, będzie kilo :evil_lol: