Jump to content
Dogomania

yolanovi

Members
  • Posts

    9086
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by yolanovi

  1. Na konto Kapselka wpłynęła deklaracja od Pani Krysi. Pięknie dziękujemy
  2. I ja się zamelduję i... tyle na razie bo z kasą już bardzo marnie, ale może coś dorzucę w grudniu
  3. Trzeba tworząc wydarzenie, dać od razu daty w przyszłości. Nie wiedziałam i dlatego wydarzenie się zakończyło bez możliwości przedłużenia. Mogłam tylko wznowić i tak zrobiłam, ale teraz ma daty w roku 2017. Człowiek się ciągle czegoś uczy, a jak się nauczy to pozmieniają i znowu nie wie
  4. Wznowiłam wydarzenie Lisi https://www.facebook.com/events/1782130392004444/?active_tab=discussion. Jeszcze przeredaguję opis wydarzenia, ale to ju,ż nie dzisiaj, bo komputer nie ułatwia mi pracy. Co chwilę odmawia posłuszeństwa. Ale można już ludzików zapraszać i udostępniać wydarzenie. Zapraszam
  5. Poniewaz Aresik juz w swoim domku moja 20-sto zlotowa deklaracja przechodzi na Milke. Poprosze zatem o nr konta. Pierwsza wplata w grudniu. Kciukasy trzymam
  6. Duzo dobrego u Lisiuni. Bardzo to cieszy. Trzymaj sie piekna, teraz to juz tylko dobre przed Toba. Teraz jestes NASZA i to jest Twoja gwarancja szczescia i bezpieczenstwa
  7. Na koncie Kapselka deklaracje od cioci Milagros i Gemmei z Mamą. Pięknie dziękujemy
  8. przelałam pieniążki za hotelowanie Kapselka za październik: 310,00 zł
  9. Też przychodzę na zaproszenie. Jak Collie, Ares pójdzie do swojego DS, wtedy przeniosę na Miłkę moją deklarację, 20 zł. Tyle mogę obiecać.
  10. Zaksięgowały się deklaracje od Koja, Agnieszka103, Mdk8 i Olena84. Dziękujemy
  11. kciuki za sunie i za domek.
  12. Przyleciała deklaracja od cioci Kiyoshi - dziękujemy
  13. Na koncie Kapselka deklaracje od cioci Anecik. Bardzo dziekujemy
  14. Aniu, moja sunia też ze schroniska, bez papierów. Ja ją określam jako ogarek śląski ;), bo jest nieco drobniejsza od rasowego ogara. Jestem pewna, że Draka, jak zeszczupleje to będzie prześliczna, bo ładna jest już teraz. A co do charakteru, moja podobnie, przekochana, grzeczna, uwielbia się przytulać i pieścić, z psami dogaduje się pięknie. Jedyna jej wada to bardzo silny instynkt łowiecki. Cały spacer potrafi z nosem przy ziemi, a jak już coś wywącha, wypatrzy to amok. Będę kibicować sunieczce
  15. Przeczytałam na FB. Bardzo się cieszę. Życzę szczęścia i psiakowi, i jego rodzince.
  16. Na koncie Kapselka deklaracja od cioci Bakusiowa - dziękujemy
×
×
  • Create New...