Jump to content
Dogomania

yolanovi

Members
  • Posts

    9086
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by yolanovi

  1. Draka chyba tej samej rasy co moja Fibi:
  2. Nic się nie stało. Dobrze, że pilnujesz rozliczeń, bo jakieś przeoczenie każdemu może się zdarzyć, a w kasie musi się zgadzać
  3. Dziewczyny, Nadziejka już ukoiła ból, już sobie przygarnęła jakieś żyjątko, więc nie ma co rozpisywać się jeszcze w temacie Misia.
  4. Zapisuję wątek. Postaram się grosika przelać pod koniec tygodnia
  5. Ciocia Koja, w rozliczeniu jest za pazdziernik. Wszystko jest OK.
  6. W poscie z 3.10 potwierdzilam wplyw Twojej deklaracji i ujelam w poscie rozliczeniowym :)
  7. No to wracamy do Kapselka, bo to jego wątek, a nie Mentosa. Świeżutkie foteczki chłopaka:
  8. Zofija, zapraszamy na wątek. Co z Etną?
  9. Wow, i ja nie wierzę, że Dogo ożyło. Szybko zatem komunikuję, ze na konto Kapselka wpłynęła deklaracja od Pani Krysi. Pięknie dziękujemy
  10. Co słychać u Etny? Jakieś zmiany czy nadal w hotelu?
  11. Opłaciłam dzisiaj kolejny miesiąc hotelowania Kapselka w kwocie 300,00 zł
  12. Kochani, link do wydarzenia suni na FB https://www.facebook.com/events/678094785691859/?active_tab=about Proszę udostępniać, zapraszać znajomych i proszę o uwagi to będę zmieniać
  13. Przelałam moją deklarację dla suni. Ja mogę zrobić wydarzenie na FB. Jak będzie gotowe to wrzucę linka, ale to dopiero przez weekend. Tyle, że do zbiórki pieniędzy na FB lepiej podawać konto Fundacji czy jakiejś organizacji niż prywatne.
  14. Wieści nie takie jakich by się chciało, ale tym bardziej musimy dziewczynie pomóc. Myślę, że pokazanie jej na FB to nie jest zły pomysł, tylko trzeba zadbać o wydarzenie, publikować bieżące wiadomości, odpowiadać ludziom na pytania, bo inaczej zrobi się zadyma. A ja poproszę o numer konta
  15. Śliczny jest już, a jeszcze jak mu Murka sierść doprowadzi do porządku i nieco ciałka nabierze to śmignie do domku, ani się obejrzymy
  16. Dziewczynki, a konto dla psiaka już macie, bo chciałam moją deklarację wpłacić
  17. Dziewczynki, a konto dla psiaka już macie, bo chciałam moją deklarację wpłacić
  18. Na koncie Kapselka deklaracje od cioci Gemmei i Mamy. Pięknie dziękujemy
×
×
  • Create New...