Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. dokładnie tak , pomóc trzeba zanim dojdzie do dramatu. Tez mam deklaracje, ale 10 zł. się dołożę ( stała).
  2. Oj, to czekamy na relacje i fotki. Super!!!!
  3. może zmień tytuł - na pilne- jest miejsce w super hoteliku za 200 zł. zbieramy deklaracje , czy coś w tym stylu
  4. o, może teraz coś ruszy.
  5. zaznaczam watek
  6. zajrzę do Kubusia....
  7. Chyba powiem -dobranoc Frodo .
  8. Dobrze ,że Cioteczka zagląda. Frodo bardzo czeka na każde odwiedziny i dziękuje .
  9. o Cioteczki bazarkowe jesteście super!
  10. Ojej, jak dziś cichutko u Frodo.
  11. na przygarnę psa -są wątki -przygarnę owczarka niemieckiego i chyba DON ka tez jest wątek od niedawna.
  12. a nr telefonu na pewno jest dobrze podany? bo nie widzę innego powodu, że nie dzwonią.
  13. oj, szkoda Kubusia, i innych też, bardzo...
  14. ja też nie mogę uwierzyć, ciągle czekam na wpis , że domek dzwonił.
  15. Szcześliwy Kubuś i pięknie wygląda.
  16. Brawo Kubuś! Nie sikaj w domu, tak trzymaj.
  17. szukamy idealnego domku dla idealnego piesia.
×
×
  • Create New...