Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. szkoda,że nie poruszyli od razu tematu weterynarza-tzn. jego braku. Czy o tym też było?
  2. może jeszcze dojdzie, a jak nie zrób jeszcze raz od poczatku .
  3. brak słów po prostu, głodzi psy, nie wyprowadza, nie leczy i jeszcze wszędzie ma macki.
  4. jeszcze odwiedzę Frodo.
  5. martwimy się o Bratka. Prosimy o informacje.
  6. Kubuś jest niezmordowany . To z nim problemów nie ma żadnych hotelik.
  7. Faktycznie dobrze by było, żeby wet zobaczył co to jest. Tak czy siak - jak chora to powinna być leczona , pod opieką, a nie sama zamknięta bez opieki i głodzona, to też jest przeciw niemu. Jeszcze gorzej jak to matka z synem, ona bez sterylizacji - to wiadomo co może być. Nie znam się na prawie, chyba to jest niedopuszczalne. Dobrze , żeby z Animalsami był wet. Wtedy będziemy znali prawdę.
  8. słów brakuje, naprawdę tragedia, co można zrobić? ..... BAJER - to w żywe oczy się śmieją!
  9. Tylko notatki- ale służbowe, więc powinny być zachowane ( bo poszedł na interwencję i co , zrobił sobie spacer) , może sobie wyrzucić swoje chustki do nosa.... A na interwencję idzie się z tel. prywatnym i robi zdjęcia, na prywatny? żeby potem wyrzucić, albo rozpowszechniać, ?. OTOZ musi o tych zdjęciach wiedzieć. Jeżeli nie ma zdjęć tzn. że policja zniszczyła dowody w sprawie , no nie? To po co je wogóle robili, tak sobie? Wiem, to nie do Ciebie te pytania, ale same się narzucają. Na dzielnicową nie ma co liczyć - sama widzisz po jej reakcji. I nawet spaceruje tam o , to ciekawe. Jesteś bardzo zdeterminowana, to widać. ( tylko nie idz do diabła - żartuję oczywiście). Sama się zastanawiam, gdzie można jeszcze uderzyć żeby pomóc.. Na razie zostaw to OTOZ-owi, zobaczymy czy pomogą. A potem bedziemy dalej myśleć. Takie moje zdanie, ale wiadomo- forumowicze się wypowiedzą, kazdy coś doda od siebie i może coś mądrego się wyymyśli wspólnymi siłami ( tzn. głowami).
  10. ja czytałam już wczesniej gdzieś o tym na dogo,chciałam napisać , czy ten,, właściciel" nie jest przypadkiem policjantem, ale nie wiem dlaczego naszły mnie takie myśli, ci policjanci jakoś dziwnie zareagowali, że tylko do nich od razu zgłaszać się z ta sprawą, no i to , że był właściciel powiadomiony, pewnie jakaś szycha... Wiem, to nic nowego nie wnosi do sprawy, ale człowiek ma jednak jakieś przeczucia , a może to po prostu logika. Dobrze,że zgłoszenie wysłane do OTOZ-u. Mam nadzieję ,że przyniesie jakiś skutek....A co z tymi zdjęciami , które robili policjanci, powinny też być dołączone do sprawy, może OTOZ wystąpi o wydanie tych zdjęć , czy jak. Czy OTOZ wie, ze były takie zdjęcia robione? Przecież interwencja jest gdzieś zapisana i świadkowie są. O ile nie są już usunięte oczywiście.
  11. dobrze, poczekamy-bedę zagladac.
  12. a Kubuś już wyleczony , czy w trakcie leczenia? bo tak jakby cos na nosku jeszcze widać.....
  13. wysłałam przelewem swoją deklarację 10 zł.
  14. ja bym się,,bawiła" , ale uważam, że jesteś bardzo dzielna i cierpliwa i od poczatku Cię podziwiam. To juz 2 m-ce , prawda? Kąp go często, jak masz możliwośc , niech sam rusza nozkami . Trudno mi radzić. Moze inny wet coś doradzi?
  15. no właśnie - kto zna kontakt do hoteliku Gasparka?
  16. pieknie dziękujemy za te ogłoszenia . Froduś też jest wdzięczny!
  17. Ja też mam taką nadzieję.... Co do adresówki czy identyfikatora, dobrze by było gdyby go miał, to nigdy nie wiadomo co się wydarzy i czy się nie przyda. Bo Kubuś chyba nie ma chipa?
  18. widać jest mu tam dobrze, i szybko się zaaklimatyzował. Tylko na ostatnim akurat trochę smutny.
  19. rzeczywiście wygląda jak braciszek Karmello
  20. To jest chłopak całkowicie gotowy do adopcji- nie można się do NICZEGO przyczepic , a nie taki piesek z którym trzeba jeszcze pracować czy sprawdzać go ( jak z reguły inne na dogo). Czy Frodo potrzebuje jeszcze opieki weta , bierze jakieś leki?
×
×
  • Create New...