Bardzo się cieszę! moja podpowiedz się przydała ( Pinesk@ wie o co chodzi). Deklaracja pójdzie parę dni przed wyjazdem Biszkopcika .Rzeczy na bazarek, które oferowałam trafią do Kaszelka z watku
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/182923-Pomóżmy-choremu-Kaszelkowi-z-chorym-serduszkiem!-Dług!-Żywiec[/URL]-
Pineska@ jak masz rzeczy na bazarek to również dziewczyny chętnie przyjmną, mam adres . mogę Ci podesłać na PW