wydawało mi się , ze było zdjęcie że ciągnie na smyczy, ale jesli faktycznie taki grzeczny i posłuszny to nie potrzebne szelki. Mój Skate wygląda jak bliżniak Kubusia, ale ciągnie jak smok.
a nie lepiej szelki, bo Kubuś chyba ciągnie na spacerkach, tak po zdjęciach mi się wydaje. Ja wpłaciłam jednorazowe 50 zł, a deklarację stałą mogę dopiero w maju, nie dam rady wcześniej.
ja też poproszę o konto - czy mam przelać 30 zł. na ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim (komu), czy na hotelik? ( nr konta na hotelik jest podany). Co pilniejsze, ważniejsze?