Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. chyba średnio to wyszło, ale nic więcej nie wymyślę
  2. Witam Frodo z rana
  3. pytałam- może być suczka, sterylizowana.
  4. na watku ,, przygarnę psa'' jest nowy - zaadoptuje amstaffa - czy może ktoś wstawić zdjęcie i opis Simony, ja nie potrafię?
  5. oj, dzisiaj nie było nikogo u Perełki - dobrze , że zajrzałam.
  6. jaki dziś szczęśliwy dzień dla Gasparka i dla nas!
  7. wydawało mi się , ze było zdjęcie że ciągnie na smyczy, ale jesli faktycznie taki grzeczny i posłuszny to nie potrzebne szelki. Mój Skate wygląda jak bliżniak Kubusia, ale ciągnie jak smok.
  8. odwiedzamy, odwiedzamy. Nie zawsze piszemy, ale jesteśmy na bieżąco.
  9. a nie lepiej szelki, bo Kubuś chyba ciągnie na spacerkach, tak po zdjęciach mi się wydaje. Ja wpłaciłam jednorazowe 50 zł, a deklarację stałą mogę dopiero w maju, nie dam rady wcześniej.
  10. Widzę zdjęcie - jest. Jak nie będzie wyjścia piszcie do mnie w sprawie DT. na PW. Jestem z Pomorza.
  11. Czy suczka jest wysterylizowana?
  12. ja też poproszę o konto - czy mam przelać 30 zł. na ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim (komu), czy na hotelik? ( nr konta na hotelik jest podany). Co pilniejsze, ważniejsze?
  13. Hura,hura,hura!!! Pakuj tobołki Kubuś już czas na domek.
  14. o super piesio, jaki szczęśliwy! Slicznie wygląda.
  15. żałuj, że nie wiesz gdzie my.............. A jak tam kariera , bardzo czasochłonna? współczujemy naprawdę. Widzę ,że polubiłaś dogo.
  16. zrobię przelew na Frodo na te ogłoszenia za 30 zł.- jutro. Nie trafi na pewno.
×
×
  • Create New...