Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. jak będzie konto to poproszę na PW
  2. nie jest, ale beda zdjecia nowe, czekamy.
  3. Kubuś przypomnij nam się!
  4. I mówimy jej dobrej nocy.
  5. Akrum obiecała, że zrobi suniom ogłoszenia, na razie jest mała kolejka.
  6. dokładnie, zgadzam się z .....Basia....... Zegnamy, nie pozdrawiamy!
  7. witam Malwunię! Myślę, że szybko znajdzie domek.
  8. Kubuś prawie na wylocie do hoteliku.
  9. Cześć malutka. Hop, hop się pokazujemy!
  10. taka kruszyneczka.
  11. Pamiętamy o Perełeczce - Paróweczce i hopsiamy na górę. Kic!
  12. życzę duuuuużo zdrowia dla Bratka i cieszę się, że są plany odnośnie adopcji.
  13. do właścicielki suczki- chwalisz się, czy się żalisz ? Takiego psa wezmą z dopłatą i jeszcze będą dziękować ( z rodowodem, , modna rasa). Co robisz na wątku ,, psy do adopcji, psy w potrzebie''? Jak dla mnie nie masz wstydu. A jeśli chodzi o przepełnienie schronisk - tam yorków nie ma.
  14. Dzień dobry wszystkim. Jeszcze raz oglądnę zdjęcia Tolka.
  15. Głupota ludzka nie zna granic, najpierw bierze się psa , a potem czasu nie ma dla niego. Mam nadzieje, że nowy właściciel będzie bardziej odpowiedzialny i kochający.
  16. Zachwycam się i zachwycam . Piękny piesio! Jak ten hotelik mu służy.
  17. zejdzmy poniżej tej stówki - i ja się dołożę - 10 zł. stałej.
  18. Witam Kubusia ( pewnie smacznie śpi) i zajrzę jeszcze do Gasparka.
×
×
  • Create New...