do właścicielki suczki- chwalisz się, czy się żalisz ? Takiego psa wezmą z dopłatą i jeszcze będą dziękować ( z rodowodem, , modna rasa). Co robisz na wątku ,, psy do adopcji, psy w potrzebie''? Jak dla mnie nie masz wstydu. A jeśli chodzi o przepełnienie schronisk - tam yorków nie ma.