Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Pierwszą nockę mamy za sobą.Duszek spał trochę na łóżku wtulony,trochę w największym legowisku zagrzebany w koc.W nocy zrobił kupkę w kuchni,nie słyszałam czy prosił i drugą rano na podwórku,obie niestety rzadkie i bardzo jasne :shake: .Siku wytrzymał do rana.Śniadanka jeszcze nie chciał jeść. Podsypia dalej,niech odpoczywa.Dziś nigdzie oprócz podwórka nie będę z nim chodzić. Muszę koniecznie kupić ciepły kubraczek dla niego.
  2. próba wstawienia filmiku......tylko link :nonono2: . https://www.youtube.com/watch?v=8JQBI35K5N8&feature=youtu.be
  3. Duszek tak siedział całą drogę,choć przy nogach była miękka poducha i byłoby mu wygodniej (mój samochód dwuosobowy). Nie wiem jak teraz się wstawia filmiki :shake: ,....help
  4. Jesteśmy od popołudnia już w domku,ale dopiero przysiadłam napisac kilka słów. Duszek po długiej podróży i dniu pełnym wrażeń odpoczywa.Chłopaki "okupują" mnie teraz na kanapie,mam nadzieję,że w nocy również się pogodzą i zrobią mi troszkę miejsca ;-) Dusio jest szczuplutki,drobniutki,taka delikatna kruszynka z niego.Całą drogę siedział u mnie na kolanach i tylko się tulił. Piesek jest przesympatyczny :smile: .Ujął mnie swymi oczkami na zdjęciach,a na żywo sto razy bardziej. Zapoznanie psiaków chciałam zrobić na neutralnym gruncie i na krótko pojechalismy w nasze spacerowe miejsce do lasku.Cała trójka zgodnie się przywitała.Bardzo spodobał się spacerek (choć krótki) dla Duszka po lesie,chwilami biegł dosyć szybko próbując dogonić kolegów :smile: . Dostaliśmy zapas karmy i leków,a także całą rozpiskę z lecznicy odnośnie podawania leków i "obsługi" Duszka. Bardzo dziękuję P. Doktor za te informacje, jak również za dotychczasową opiekę nad Maluszkiem :smile: . Porcje chrupeczek z lekami dzisiaj zjedzone.Było dwie kupki jasne, prawidłowej konsystencji. Po niedzieli zameldujemy się u naszego weta,żeby Duszek był cały czas pod kontrolą lekarzy. Zrobiłam kilka zdjęć i jakiś filmik w lasku.
  5. My również pozdrawiamy! Dziękujemy! Żabka,to mój Amiczek pomocniczek . Troszkę mi stracha ostatnio chłopaki napędzili.Na spacerze Tińcio zrobił kupkę (a że często u niego zerkam ) i widzę malutkie białe kulki ,coś jak kaszka manna,.Niedługo mysląc pakuję ją do woreczka (akurat miałam),ponieważ myśl o tasiemcu mi przyszła,bo Pepino miał wcześniej :shake: .Choć wszystkie zwierzaki wówczas przeleczyłam i kulki większe niby są tasiemcowe,ale...Amik zrobił koo,sprawdzam i ma takie same ziarenka ...po kilka ich mieli,ale wystraszyłam się i szybko do labolatorium zawiozłam.Żadnego tasiemca ,ani innych robali nie mamy....ufff :smile: . Przy okazji zrobiłam tez Tinulkowi badanie na resztki pokarmowe. Tłuszcze,skrobia,włókna mieśniowe niestrawione -nieobecne. Tak z ciekawosci zrobiłam,bo Tińcio przytył,waży 12,60kg-12,80kg i ta waga od dłuzszego czasu się utrzymuje,oby pozostała.Tinulek nie jest gruby,teraz taki akurat ;-). ps.mocno ograniczona liczba emotek teraz....a ja tak je lubię...
  6. Oj tak :smile: O proszę jaki kawaler :smile: ,dobrze,że paluch został :-D ..,oby tylko chłopaki się u mnie dogadali.
  7. Wiem Ineczko,fajnie by było,ponieważ 2.10. będę w stolicy i transport byłby bezpłatny,ale właśnie jest trudno z transportem do Warszawy. Tu problem. Pojadę do Warszawy specjalnie po Duszka w każdym terminie,jesli tylko znajdzie się jakiś na tamtej trasie. Gdybym miała drugiego kierowcę,to wyruszylibyśmy sami w Polskę ;-) ,ale jedna boję się trochę.
  8. Ujawniam się ;-) ,to ja zaproponowałam DT dla Duszka. Tak jak pisze Colette,tak i mnie Maluszek ujął niesamowicie,a jego oczka nie dają mi spokoju :shake: . Tylko strasznie daleko jestem od niego . Szkoda,że tam bliżej nikt Okruszka przytulić nie może do swojego domku.
  9. Tinulek pochwali się ;-) nowymi szeleczkami,które w końcu udało nam się kupić u cioci taks.
  10. Toyota, można wejść jeszcze na starą dogomanię, http://www.dogomania.com/forum/topic/142879-kopia-starej-dogomanii/ Troszkę dziś poczytałam,poklikałam w te nowe nazwy/ustawienia i nie taki diabeł straszny jak myślałam,nawet fajne to nowe dogo ;-) ....szkoda tylko,że skrzynka pw. malutka teraz..., ale reklam nie ma ...póki co przynajmniej :razz: .
  11. Ja teraz "raczkuję" :shake: .....a bazarek chciałam robić :sad:
  12. Super :smile:, taką maszynę nam trzeba! :multi:....Tinulek, by nie odchodził od niej przez cały dzień:evil_lol:. [quote name='kolejna kobietka']Ale wieści świetne! No to się Pepinkowi pięknie udało! :multi: Znowu Tinulkowi zabraknie kumpla do zabawy, mam nadzieję, że jednak z Amikiem trochę się pogonią razem :cool3: Super filmiki i foteczki :)[/QUOTE] Ganiają się z Amiczkiem czasami w berka,ale Tinulka aż tak nie kręci taka zabawa. Tińcia trzeba mocno prosić ,a Amik nie zawsze ma cierpliwość;),a Pepino "podchody" robił bardzo cierpliwie,delikatnie i ten ulegał czasami i fajnie się bawili :),a czasem olewał jego zaczepki/prośby.Piłka jest całym światem Tinulka.
  13. [IMG]http://i62.tinypic.com/ibgz9i.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/m82umw.jpg[/IMG] Wszystkim ciociom Tinulek przesyła buziaczki :) [IMG]http://i60.tinypic.com/292xwdy.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i62.tinypic.com/2dtx3md.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2pzmtnb.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2nulnwo.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/oisvu9.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/35hjxoi.jpg[/IMG]
  15. Zdjęcia z czwartku na działce. Patrzcie tylko na uszka,oczka :loveu:, nie na "czapkę" :p. [IMG]http://i57.tinypic.com/wjjuax.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2a9pnyd.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2va1utd.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2jej51.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/34pn8lt.jpg[/IMG] .
  16. Jakiś czas temu robiłam badanie krwi dla Tinulka i wyniki ma dobre poza mocznikiem,który był w górnej granicy.P.doktor dała ziołowe tabletki(nie pamiętam już nazwy),które podawałam przez dwa tygodnie.W ubiegłym tygodniu sprawdziliśmy znów biochemię i wyniki są super,mocznik również wzorowy:multi:.Odetchnęłam,bo już obawiałam się czy coś złego dziać się nie zaczyna. Kolegę Pepino we wtorek zawiozłam do nowego Domku.Chętnych na ślicznotę było dużo i "przebieraliśmy" w dobrych domkach. Przy okazji jednego ze spotkań zapoznawczych z Pepinkiem ,zauroczył ludzi Tinulek :cool3: i pytali czy jest do adopcji.Tińcio powiedział,że przez cały Białystok on nie ma zamiaru znów gonić :diabloti:,jak przez Warszawę. [IMG]http://i58.tinypic.com/11sdsn5.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/smszcw.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2zh3xjr.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2zokgty.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/24axsfa.jpg[/IMG]
  17. [quote name='inka33'][B]Fajowe fryzurki [/B]u fajowych pycholi! :loveu:[/QUOTE] [quote name='kolejna kobietka']Ale fajne chłopaki! :) a jak leżą słodko na kocyku :cool3:[/QUOTE] Tinulek mi zarósł mocno,ale maszynka nie sprawna i muszę kupić nową. Ostrzygłam go jednak nożyczkami.Brzuszek zostawiłam,bo chłody niebawem,a on zmarźlaczek;). Najgorzej mi nigdy nie wychodzi ta "czapka" :shake:,ponieważ tam włoski się nie kręcą i tym razem chciałam zgolić zupełnie.Zaczęłam nawet,ale na łyso jeszcze gorzej ,więc zostawiłam i w sumie Tinulko wygląda teraz beznadziejnie :shake:.Miałam Wam do gwiazdki zdjęć nie pokazywać,ale niech tam;). Za godzinkę załaduję. [quote name='Denisek']Tineczek to najpiękniejszy i najszczęśliwszy na świecie pieseczek , nic to,że czasem śmierdziaczek ale przecież fajniusi z niego piłkarz-[SIZE=3][B]przytulaczek[/B][/SIZE].;)Aniu kochana,dziękujęCi,ze mogę oglądać jego fotki ,to tak jakbym oglądała Deniska .Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE] Oj ,tak ciociu :-).Po zabawie piłeczką Tinulek najchętniej by leżał na rączkach,i Amik również ;).Obaj się pakują i jeden przed drugim zaczyna "kocham,kocham" robić :loveu:. Kiedy ciociu nas odwiedzisz? Tinulek bardzo by się ucieszył :)....,ale lubi "wykorzystywać" gości zaznaczam:evil_lol:,wiesz do czego;) . U nas i zabawy są i nudy czasami.Zdecydowanie za małe podwórko mamy. Na razie filmiki wstawię. [video=youtube;h6XpUz4fbO4]https://www.youtube.com/watch?v=h6XpUz4fbO4&feature=youtu.be[/video] [video=youtube;ccDsfA4EIoA]https://www.youtube.com/watch?v=ccDsfA4EIoA&feature=youtu.be[/video] [video=youtube;Qrqecw1FGlk]https://www.youtube.com/watch?v=Qrqecw1FGlk&feature=youtu.be[/video]
  18. Z mojego bazarku poleciał przelew na 180zł. Proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256921-Rozliczamy-TANI-bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-s%C4%85-rzeczy-do-Szko%C5%82y-na-BDT-u-Mestudio-do-26-08[/url] Pozdrawiam serdecznie:).
  19. Anula, udanego urlopu!:smile: Troszkę ciepła przywieź jeszcze do nas;).
  20. I ja trafiłam do Łezki sympatycznej:smile: Moli@,doczytałam,że posłanka potrzebujesz. Mam takie większe i mogę Ci oddać.Daj znać jakbyś do Białego jechała.
  21. Dobry wieczór! Zapraszam serdecznie na bazarek dla piesków w DT u mestudio, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256921-TANI-bazarek-różności-są-rzeczy-do-Szkoły-na-BDT-u-Mestudio-do-26-08[/URL]
  22. [IMG]http://i60.tinypic.com/111qfee.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2zydjqp.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2m2ezno.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/4syzdh.jpg[/IMG] .
  23. [quote name='Bogusik']Oj Aniu!Masz jak widać "super" niespodzianki zafundowane przez Tinulka i Amiczka :mad:Miałam kiedys kawalera ,który uwielbiał właśnie takie leśno-łąkowe perfumki :cool3: Miał też na imię Tino.Najgorsze co wspominam,to wytytłanie się w jakiejś okropnie cuchnącej padlinie.Ze smrodkiem walczyłam chyba tydzień ,a i tak jeszcze było czuć te "perfumki" :shake:[/QUOTE] Ooo,to może wszystkie Tinulki lubią się tak perfumować :razz:. [quote name='kolejna kobietka']Ciekawe kto tu kogo sprowadził na złą drogę :razz: :lol:[/QUOTE] W tej kwestii na pewno Tinulo :diabloti:,ale Amik ma swoje też "za uszami" ,a Tinulek przykładnym jest jego uczniem :-). [quote name='toyota']Niestety większość moich psów lubi takie atrakcje :mad:.[/QUOTE] [quote name='zachary']Moje psy są prawdziwe,hi,hi...i jak wracają ze spaceru, to ...akcja kąpielowa trochę trwa przy czwórce czworonogów....[/QUOTE] Znaczy nie jestem sama :evil_lol: [quote name='Anula']Widać,że nie tylko Ty Aniu masz takie przygody.Ja też miałam kiedyś Brutusa,który jak wracał z łąki wytarzany,szczególnie szyja to chyba był w tym momencie najszczęśliwszym chłopakiem,ponieważ pysio miał roześmiane od ucha do ucha,a ja byłam wściekła.[/QUOTE] No właśnie, przylecieli jeszcze tacy szczęśliwi :mad: Moje ancymonki :loveu: [IMG]http://i61.tinypic.com/xqdefc.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/1zojns4.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/23h2liw.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/msg01g.jpg[/IMG] .
  24. [quote name='zachary']Amiczek musiał w końcu zejść na psy...:evil_lol:. Lepiej późno niż wcale:eviltong:,hi,hi...[/QUOTE] A Ty masz Prawdziwe Psy :diabloti:,czy kulturalne? :razz: Nasza Ajriska [*] uwielbiała kałuże i wszelkie błoto,ale takich numerów nigdy....obce mi to było jak inni opowiadali , cieszyłam się,że mam takie "kulturalne" :-)pieski, wszystko do czasu widać:evil_lol:
×
×
  • Create New...