-
Posts
10410 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WiosnaA
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Dziś Duszek był z nami na działce.Swoich psiaków nie wzięłam ze względu na brak miejsca w samochodzie i bez Amika Duszkowi nie było co robić.Przeleciał kilka razy dookoła działki,pozaglądał to tu to tam,obszczekał (szkoła Amiczka!) przechodzące dzieciaki za siatką i ...pilnował samochodu i swojej smyczy (śmiesznie nosi ją w pyszczku),wylegiwał się na słonku. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Nie sprawdzali... psa tropiącego też nie było,hehe. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Dziękujemy! I my z Duszkiem życzymy Wszystkim Ciociom Wesołych Świąt Wielkanocnych! -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Pychotka,...filmiki View My Video View My Video -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Za wodą Duszek raczej nie przepada,schylił się tylko popatrzeć, wejść nie próbował. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Pieski dostały od córki prezenty,które przywiozłam z Anglii,ogromne kości :) Duszek uwielbia różne kości i to jedyna rzecz,której broni nawet przede mną jak chcę zabrać,...sposobem muszę. Je ciągle karmę rozmoczoną i musi trochę gryźć,by ząbki oczyszczać.Z brzuszkiem nic się nie dzieje już złego na szczęście więc podjada sobie dość często. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
A teraz coś milszego :) Gruby wie jak się ulokować :) Byliśmy raz na działce,fajnie było,pogoda nam dopisała,ale gapa wzięłam baterie nienaładowane i tylko kilka zdjęć mam,a filmiki zrobiłam krótkie i marne więc nawet nie wstawiam. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Duszkowych problemów z łapkami jest ciąg dalszy,niestety.Jednej tylnej łapce nie daje spokoju,to znaczy na razie prawie tydzień nic nie wygryza,ranek nie ma,ale już tak bywało,Więc póki co wcale się nie cieszę. P.Doktor wykluczył choroby somatyczne u Duszka i stwierdził,iż jest to dermatoza psychogenna. Zylkene i obróżka feromonowa-brak jakiejkolwiek poprawy,wygryzał,żadnych zmian w zachowaniu. Lekarz przypisał Amitriptylinum i Hydroxyzinum.Podałam te leki,zaraz będzie dwa tygodnie jak przyjmuje.W zachowaniu istotnych zmian póki co nie zauważam,może za krótki okres (wet mówił po 2 tyg może być widoczne działanie). Nie umiem Duszka rozgryźć gdzie i w czym leży problem,co jego stresuje w moim domu?Bo chyba o dom chodzi,albo żył wcześniej w długim stresie i znalazł w końcu ujście w wygryzaniu. Moje psy są wręcz rozpuszczone,żadnego rygoru,zakazów w domu nie mają,czasem na Amika huknę jak drze japę bez sensu,ale na Duszka nigdy,bo nie było takiej potrzeby.Jest grzeczny,posłuszny,rozumie co do niego się mówi,siku załapał szybko,że w domku się nie robi.Od dłuższego czasu jest ciągle wyróżniany przed tamtą dwójką,a czułości,które tak lubi mu nie brakuje na pewno, Mnie gryzie od początku ten brak uśmiechu z wywalonym jęzorkiem,czy to jego natura,czy wcześniejsze życie/zmiany,że w jakimś stopniu jest jeszcze zamknięty w sobie.Duszek nie ma adhd,nie jest mega rozbrykany jak Tincio-maniak przy piłce,wszystko z umiarem robi,jest delikatnym,spokojnym pieskiem,ugodowym,przyjaznym do wszystkich,czasami trochę ostrożny,ale lubi się bawić z Amiczkiem,biega,pilnuje domu,ściga czasem koty z Amikiem dla zabawy,ale i leci też bronić słabszego kota jak np.Grubcio próbuje napadać na Jacksona.Z Tinulkiem nie ma wspólnego "języka",choć nieraz próbował zaczepiać do jakiejś gonitwy,ale Tińcio ma swój świat piłki i Duszka zupełnie ignoruje tak jak Amika. Gdyby nie ta moja "durna noga",to byśmy więcej łazili,więcej ruchu i nowych miejsc,to może zapomniałby o tych łapkach,ale nie dam rady teraz i jeszcze nie szybko będę biegać. Jeśli te leki nie pomogą Duszkowi,to już nie wiem co dalej robić....domek koniecznie potrzebny i człowiek na wyłączność dla Dusia. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Oj tak..już nie jest papierkiem :) ....jak się teraz nawali na mnie,to oddech łapać muszę :) Najpierw się wzięłam za rozliczenia i już rachunki wstawiam. Z moich obu bazarków utargowaliśmy ponad 420zł dla Duszka. +346,50zł...bazarek WiosnaA http://www.dogomania...szka-do-150315/ +75,20zł....bazarek WiosnaA http://www.dogomania...duszka-do-1703/ Kupiłam karmę ,kreon,leki. Paragon za karmę mąz pewnie wywalił jak rozpakowywał,więc całe zamówienie wklejam, ZooArt ul. Wiślana 28A 08-530 Dęblin Zamówienie nr: 318458 data zamówienia: 2015-03-23 21:24:38 Status: Wysłane Podsumowanie: wartość produktów: 197,90 zł dodatkowe opłaty: 0,00 zł łącznie do zapłaty: 197,90 zł ..... Dodatkowe opłaty i usługi Forma dostawy: K-EX Numer przesyłki: K-EX:231023273 Śledzenie przesyłki: strona przewoźnika Przesyłka wysłana: 2015-03-24 18:01 Informacje podane podczas składania zamówienia Dane bilingowe: Anna.. ..... Białystok (Polska) Adres dostawy: Anna. ...Białystok (Polska) Dane kontaktowe: Anna .. telefon: .... e-mail: [email protected] Wpłaty 2015-03-23 21:24 Wybrałeś Przelew jako formę płatności. Kwota do wpłaty to 197,90 zł . 2015-03-24 12:35 Twoja wpłata została przyjęta. Zamówione produkty ROYAL CANIN Gastro Intestinal Low Fat LF22 12kg Waga:: 12kg Wartość: 197,90 zł Ilość: 1 szt. rachunek za Kreon i zaległy jeszcze jeden za Keflex tu Scaldex maść i leki na których jest obecnie Duszek, -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
przeniesiony filmik, https://www.youtube.com/watch?v=mVfDHGUvpRQ -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Jakieś tam dwa z podwórka,gdzie nagrywałam właściwie Tinulka,ale i Dusio się przewija więc wstawiam,bo pewnie stęskniliście się za Maluchem. https://www.youtube.com/watch?v=16C9irWfZ7U https://www.youtube.com/watch?v=KW5IG2yQ6Ek -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Zebrałam rozliczenie w całości,bo trochę ostatnio nam się gubi. Basieńko,jak znajdziesz chwilkę wklej c.d. do swojego postu,ew.daj odnośnik do tego i tu na bieżąco ja będę pisać. " KONTO NA PODRĘCZNE WYDATKI u WiosnaA + 100,00 zł.................MikAga 10.10.2014 - 54,75 zł..................Kreon ,21.10.2014 + 50,00 zł..................margajko, 25.10.2014 + 384,25 zł.................bazarek WiosnaA,11.2014 - 97,37 zł....................FipreX,Cestel,Kreon + 100,00 zł..................MikAga 21.11.2014 - 20,00 zł.....................Kreon 20 kaps. 26.11.2014 - 204,90 zł..................Royal Canin L.F. 2.12.2014 - 55,64 zł.....................Kreon 50 kaps. 5.12.2014 + 228,25 zł..................bazarek WiosnaA 19.12.2014 - 35,90 zł....................Wizyta w Lecznicy,5.01.2015 - 25,00 zł....................Wizyta w Lecznicy 8.01.2015 - 111,28 zł...................Kreon 2x50caps 16.01.2015 - 52,00 zł ....................zeskrobiny i badanie pod kątem grzyba - 25,00 zł.....................Hexoderm - 202,50 zł ..................karma RC Gastro Intestinal LF -28.01.2015r ...................... Stan w skarpecie na dzień 28.01.2015 -21,84zł " (powyższe skopiowane z pierwszego postu togaa) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Ciąg dalszy rozliczenia od 28.01.2015r WPŁYWY: +100zł..... MikAga 29.01.2015 +20zł.......Sybil 4.02.2015 +100zł......memory 9.02.2015 +40zł.......Anula (Z pozabazarkowej sprzedaży ciastek) +100zł......Mikga z Mikusią (2.03.2015) +100zł......memory (3.03.2015) +50zł.......Colette (12.03.2015) +346,50zł...bazarek WiosnaA http://www.dogomania.com/forum/topic/146032-rozliczamciacha-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-tanio-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-duszka-do-150315/ +75,20zł....bazarek WiosnaA http://www.dogomania.com/forum/topic/146080-dzi%C5%9B-koniecdwudniowy-bazarekksi%C4%85%C5%BCki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-z-obni%C5%BCk%C4%85-ceny-dla-duszka-do-1703/ +50zł.......Sybil(z pozabazarkowej sprzedaży ciastek) +50zł .....od TŻ-a inki33 (21.05.2015 +100zł.....MikAga z Mikusią (26.05.2015) +50zł.......MikAga z Mikusią (1.07.2015) +305,22zł....b-b bazarek http://www.dogomania...o-ds-2906-2000/ +327,90zł....WiosnaA bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/147247-rozliczony50-offsp%C3%B3dnice-do-szko%C5%82ypracysukienkibluzki-dla-duszka-do-1006/?p=16247211 +50zł.......MikAga z Mikunią (29.07.2015) +50zl........MikAga z Mikunią (21.09.2015) +50zl........MikAga z Mikunią (10.11.2015) +50zł........MikAga z Mikunią (6.01.2016) +50zł........MikAga z Mikunią (22.09.2016) +50zł .......MikAga z Mikunią (2.12.16) Razem .....2114,82zł WYDATKI: -21,84zł......minus z rozliczenia na końcu stycznia -42,80zł......wizyta u weta z łapkami (dwa zastrzyki-przeciwzapalny i chyba(nie pamiętam) pierwsza dawka antybiotyku w zastrzyku) + BioProtekt (19.02.2015) -9,14zł.......Keflex (19.02.2015) -55,64zł......Kreon 50caps.(21.02.2015) -9,14zł.......Keflex (25.02.2015) -123,60zł.....obroża Foresto + Encorton (25.02.2015) -36zł.........Hexoderm + Zylkene 3 dawki (1.03.2015) -9,14zł.......Keflex (3.03.2015) -40zł.........wizyta konsultacyjna odnośnie wygryzania łapek w innym gabinecie -64,78zł......Kreon-50cap i antybiotyk Keflex (9.03.15) -50,90zł......obróżka feromonowa Setle (10.03.15) -24,21zł......maść Scaldex (18.03.2015) -11,44zł......Hydroxyzinum,Amitryptylinum (19.03.2015) -197,90zł.....ROYAL CANIN Gastro Intestinal Low Fat 12kg (23.03.2015) -55,64zł......Kreon 50cap (26.03.2015) -60,10zł.......Kreon 50caps+Amitriptylinum (18.04.2015) -4,46zł........Amitryptylinum (5.05.2015) -24,50zł......szeleczki (22.05.2015) -55,64zł.......Kreon 50caps...5.06.2015 -171,38......3op Kreonu po 50caps+Aminotryptylinum..17.06.15 -50zł.........przekazałam gotówką Domkowi Duszka na czipa..18.06.15....../22.06.15 Duszek został zaczipowany -285zł.......transport Duszka do DS (18.06.2016) -194,92zł...wsparcie Domku Duszka/ zakup karmy Royal Canin Gastro Intestinal LF( 22.07.2015) -192,96zł...wsparcie Domku Duszka/ zakup karmy Royal Canin Gastro Intestinal LF( 13.09.2015) -198,75zł...wsparcie Domku Duszka/ zakup karmy Royal Canin Gastro Intestinal LF( 18.04.2016) Razem .....1989,88zł Stan konta w skarpecie u mnie na dzień 22.09.2016...+124,94zł Gorąco Was proszę,sprawdzajcie moje wpisy/ rachunki czy wszystko się zgadza. W żadnym razie nie chciałabym pomylić się na Duszka niekorzyść. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Tak,25000j. Okrutnie mi czasu brakowało ostatnio,ale musiałam ogarnąć trochę spraw domowych przed operacją .Wróciłam dziś ze szpitala już bez śrubek,ale znów noga "w górze" i zakaz obciążania na razie przez najbliższy tydzień.....załamać się można. .Z przeprosinami za nasze milczenie wrzucę chociaż filmiki z Duszkiem z ubiegłego tygodnia. Dusio miewa się dobrze,ale szerzej napiszę na dniach. Nasz relax z Duszkiem, https://www.youtube.com/watch?v=XCt6cAsRV7s -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Ojej,niedobrze...Dusio je Royal Gastro Intestinal Low Fat, smakuje mu, ładną ma sierść.Tylko namaczać muszę i wtedy łatwiej trawi, jak próbowałam dawać suchą to ma głośne bulgotanie,przelewanie w brzuszku i bączki często wyskakują, Ja strasznie się bałam tego Encortonu u Duszka,ale brał niestety króciutko,bo nic nie zdziałał na jego łapki. Kończę swoje bazarki,tzn.pakowanie,suszenie ciastek.W weekend napiszę więcej co u nas i jakieś zdjęcia wrzucimy :) -
Zapraszam na bazarek- książki i przecenione różności dla Duszka...tylko dwa dni! http://www.dogomania.com/forum/topic/146080-tylko-dwa-dniksi%C4%85%C5%BCki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-z-obni%C5%BCk%C4%85-ceny-dla-duszka-do-1703/
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Jeszcze jeden szybki bazarek dla Duszka,,może jakąś złotówkę na Kreon utargujemy, Pomóżcie podnosić proszę. http://www.dogomania.com/forum/topic/146080-tylko-dwa-dniksi%C4%85%C5%BCki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-z-obni%C5%BCk%C4%85-ceny-dla-duszka-do-1703/ -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
We czwartek Duszek dostał ostatnie dawki antybiotyku-Keflex.Dwa tygodnie Duszek jest na Zylkene,a obróżkę feromonową musiałam zakupić sama i nosi od tego tygodnia.Wet pryska Duszkowi łapki Fungidermem od grzyba (pomimo iż zeskrobiny nie wykazały)-Duszek miał już trzy pryskania,dalej myjemy łapki w Hexodermie.Nie wiem po czym/od czego,ale była ulga, nie interesował się łapkami,w ogóle nie przykrywałam bandażem,wszystko się wygoiło ,sierść zaczyna porastać,a od przedwczoraj znów tylna łapka go korci,skubie sierść,ale póki co ranek nie zrobił,znów ją ochraniam. Zmian w zachowaniu Duszka nie widzę żadnych,a Zylkene nie jest tani więc dalej podawać nie będziemy,obróżkę niech nosi. Nie wiem co jest za licho z tymi łapkami.We wtorek-środę jedziemy do weta,pewnie też się załamie jak powiem,że znów sierść podskubuje. Jutro ma być słoneczko i planujemy jechać na działkę na cały dzień.Tam dużo miejsca na gonitwy i więcej terenu do pilnowania,niech wyhasają się do woli maluchy. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Tu było moje ostatnie rozliczenie na dzień 2.03.15. Wpłynęły pieniążki; 100zł- MikAga (2.03.15) 100zł- Memory (3.03.15) 50zł- Colette (12.03.15) Stan konta w mojej skarpecie po wpływach wynosił 171,84zł wydatki: 64,78zł -zakupiłam Kreon-50cap i antybiotyk Keflex -9.03.15 50,90zł - obróżka feromonowa Setle -10.03.15 Stan konta w mojej skarpecie na dzień 15.03.2015 wynosi 56,16zł obróżka, -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Śmiesznych sytuacji jest dużo przy trójce,ale jakoś nigdy aparatu pod ręka nie mam. Duszek np. załapał,że trzeba mnie pilnować (moje psiaki tak robią) jak pieczemy ciastka,bo przy krojeniu czy przesypywaniu często jakiś kawałek spadnie (choć niby uważam :)) .I tak nadzorują mnie cały dzień jak tylko przy ciastkach coś robię. Teraz dogo jest beznadziejne :( .Dziękujemy za odwiedziny i zakupy na bazarku! 12.03.15 na moje konto wpłynęło 50zł od Colette....Z całego serca dziękujemy! :) Jutro się wezmę za rozliczenie. Moje pomocniczki zmęczone, zdjęcie z przed kilku dni -
Zapraszam serdecznie na bazarek różności dla Duszka, http://www.dogomania.com/forum/topic/146032-ciacha-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-tanio-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-duszka-do-150315/?p=16125247 a mamy między innymi, - ciasteczka wątróbkowe
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
I my pozdrawiamy Ewuniu! Zapraszamy z Duszkiem na bazarek, http://www.dogomania.com/forum/topic/146032-ciacha-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-i-tanio-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-duszka-do-150315/?p=16125247 -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Tfu,tfu,tfu,aż tak źle nie było z łapkami...na razie wszystko zagojone i spokój mamy z gryzieniem póki co... nie wiem czy na chwilę,czy juz na dobre. Togaa,swój telefon zostawiłam w Anglii,po niedzieli powinien wrócić,jakby co to kontakt na meila na razie. Nic nie piszę,ponieważ bazarek szykuję i dziś chcę otworzyć. A tak chłopaki mi pomagają, Aby wciągnąc Tinulka do zabawy/gonitwy Amik kradnie mu piłkę i wówczas latają we trójkę,Tińcio jednak zaraz rozpacza i woła mnie krzykiem do pomocy,żeby piłkę odzyskać. https://www.youtube.com/watch?v=loiPAmDlW5g&feature=youtu.be -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Duszkowy Aniołku :) ,z całego serca dziękujemy! :) 3.03.2015 wpłynęło na moje konto 100zł od memory! I kolejne Duszkowe Aniołki :) - MikAga z Mikusią przesłały 100zł na moje konto 2.03.2015! Dziękujemy naserdeczniej i przesyłamy moc buziaków! Wróciłam,wszystkie ogonki się bardzo cieszyły,powitaniu nie było końca i myślałam,że mnie rozdepczą,bo każdy chciał pierwszy wycałować. Psiaki całe i zdrowe,mąż dobrze się spisał,ale odetchnął,że jestem już w domku :). -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
I jeszcze zaległy rachunek za karmę którą miesiąc temu kupowałam i nie wstawiłam paragonu, -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
paragony z ostatnich wizyt, dwa zastrzyki+bioProtect,keflex kreon, obroża+encorton,keflex dziś musiałam dokupić Hexoderm,bo nam się kończy + wzięte 3 dawki Zylkene paragon z konsultacji w innej lecznicy,...choc w sumie nie wiem,czy powinnam doliczać,bo to ja sama chciałam poznać zdanie innego weta co do tych łapek nie pytając Was o zgodę.