-
Posts
10410 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WiosnaA
-
Dziewczyny,nie płakać :mad:...pogoda zmienna jest,jak kobieta :evil_lol: ...zaraz będzie słonko ,przyjdzie wiosna :lol: ...a z nią domki dla pieseczków :loveu: ...tylko Jamor w ten sen zimowy się zapadł i nie odzywa :razz:
-
Odwiedzę ślicznego Rufuska wieczorkiem :smile:
-
Lakusiu ... [*] Pamiętamy...
-
Witaj Rufusku !! :lol:. Wujaszku Ubocze, piszesz wierszyki urocze, z chęcią je wszyscy czytamy i na Jamora z Rufuskiem czekamy.
-
Rufusku...teraz tylko trzeba czekać na Jamora "zaproszenie" :lol:.
-
Odwiedzam wieczorkiem Rufuska :smile:.
-
Ale super wieści z rana!!! [quote name='Ellig'].... jacy dobrzy ludzie tu sa , uda sie Rufusowi:)[/QUOTE] Tyle dobrych serduszek jest z Rufuskiem, uda się na pewno....oby tylko szybciej miejsce u Jamora się zwolniło.
-
Odwiedzam śliczności-Rufuska. Tak cierpliwie,grzecznie psinka czeka :lol:.
-
Jestem...cichutko podczytuję i mocno trzymam kciuki za Rufuska :lol:.
-
Rufik tak ślicznie prosi cioteczki i wujaszków o jakiś mały grosik :lol:. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/518/d7dce1ca6dc592d9med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='mmd']Którego? którego? Cioteczko..Tofinka do domu,Tofinka :lol:......bo Jamor pisze,że już drugi rok :evil_lol: chętny domek dziewczyny sprawdzają :lol:.
-
Ciocia mmd podesłała mi wątek Rufuska.....i musiałam tu wejść....poproszę nr konta,stałej nie mogę,ale jednorazowo grosik podeślę. Będę trzymać kciuki za Rufuska.
-
Aniołku.... nie było nam dane przywitać razem ani jednego Nowego Roku :-(.... Lakusiu....
-
[quote name='mmd'] Dobrze, że masz Amika - i dla Ciebie, i dla niego. To prawda... Lakuś pewnie chciałby życzyć Wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt!!...a ja z Amikiem się dołączam.
-
Pamiętamy Lakusiu... [*]
-
Witam serdecznie! Cichutko podczytuję wątek Kajusia ([SIZE=1]za sprawą cioci Ellig[/SIZE]) i jestem pełna uznania dla jego Opiekunów. Piesek ma wiele uroku w sobie i jest śliczny.Miło jest patrzeć na zdjęcia szczęśliwego pycholka i czytać o postępach które ciągle robi. Pozwoliłam sobie zebrać zdjęcia Kajusia i zrobić malutki prezencik Mikołajkowy wszystkim Jego sympatykom. [video=youtube;BM6xXjfhjQA]http://www.youtube.com/watch?v=BM6xXjfhjQA&feature=mfu_in_order&list=UL[/video]
-
Pięć miesięcy minęło jak Lakuś nas opuścił..a wciąż się wydaje jakby chwilę temu był jeszcze z nami. Szajbus,wstawiłaś piękny i proroczy wiersz.....na naszej drodze stanął malutki, porzucony szkrabek... chyba zbyt mocno rozpaczałam po stracie Lakusia,a Jemu jest tam dobrze... Lakusiu,biegaj szczęśliwy..zaopiekujemy się maluszkiem...nazwaliśmy go Amik. U Lakusia w lasku cisza i spokój...nasadzony dywanik z mchu ładnie rośnie.Często do Niego jeździmy z sunią,ale zdjęć wcześniej jakoś nie mogłam robić... Odwiedziny wczoraj...
-
Lakusiu...to chyba Ty łapki "maczałeś" wczoraj późnym wieczorkiem...śpij spokojnie Aniołku.
-
Lu_Gosiak ,serdecznie dziękuję za potwierdzenie.
-
A ja chciałam zapytać,czy moje pieniążki dotarły?
-
Przelałam dziś pieniążki-110zł (za Lakusia miseczki i karmę która została u mnie) dla Leosia http://www.dogomania.pl/threads/190321-ONek-Leo-potworny-stan-zapalny-uszu-POMOCY!!!-BRAK-DEKLARACJI-!!