[quote name='Ania i Kajber']IVV, może znaleźć jakiś sposób, żebyś nie placiła PAYTELEM.
Bo jak np. mi wpłaciłaś 100 zł na CZARLIEGO, to po opłacie za przeliczenie kursu zostaje 70 zł.[/QUOTE]
Aniu ja wyslalam na Czarliego 70zl,tylko tyle wtedy moglam :oops:
to ja robie wszystkie oplaty przy tej wysylce przez PayPal
poprosze o email adres na pw jak juz bedzie czas na wplaty