Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='Undercia']rozesłałam po ludziach, ale wszyscy oczywiście węszą spisek :shake: nawet dane stowarzyszenia ich nie przekonują :shake: ciężko będzie :-([/QUOTE] nie przekonuj takich ludzi,szkoda czasu,zdrtwia i energii!!! ja tego typu ludzi momentalnie eliminuje i dalej robie swoje tzn w co wierze i co mi serce dyktuje;)
  2. Ritka hopsaj na pierwsza!!!
  3. PIekne rasowe ONki szukaja madrego domu!!! prosimy tez o wsparcie na karme i vets!!!!
  4. [quote name='MarcinPe']Casperek - piękny i słodziak :) Da Komuś dużo radości!! Oby jak najszybciej..[/QUOTE] no nareszcie Marcin ;) facet i to jeszcze jaki !!!!
  5. zobaczcxie prosze ta biede grozi -schron!!! http://www.dogomania.pl/threads/187980-Wa-wa-dla-szczeniaka-DS-lub-DT-inaczej-schron
  6. grozi mu dozywocie !!!!! POMOZCIE!!!!!!
  7. Abbcia -piekna sunia szuka madrego domu!!!!!!
  8. hopsaj Zabcia po madry dom!!!!
  9. Anitko ,wyglada ze Casperek wczasuje sie juz w jakis cieplych krajach:evil_lol:
  10. Dziekuje Teresko ,ze jestes :) pieniadze juz wyslalam WSPARCIE PILNIE POTRZEBNE !!!!!!!!!!!!!!!!
  11. pozagladajcie prosze do tego staruszka ,nikt nie chce mu pomoc a czas leci i niezbyt wiele mu juz zycia zostalo :( http://www.dogomania.pl/threads/184718-POMOCY!!!-WIZUS-stan-TRAGICZNY!Prosimy-o-deklaracje-brakuje-190-zł-Żywiec
  12. [quote name='Ania i Kajber']IVV, może znaleźć jakiś sposób, żebyś nie placiła PAYTELEM. Bo jak np. mi wpłaciłaś 100 zł na CZARLIEGO, to po opłacie za przeliczenie kursu zostaje 70 zł.[/QUOTE] Aniu ja wyslalam na Czarliego 70zl,tylko tyle wtedy moglam :oops: to ja robie wszystkie oplaty przy tej wysylce przez PayPal poprosze o email adres na pw jak juz bedzie czas na wplaty
  13. a ja gdzie mam wyslac ? potrzebuje email adres na pw.
  14. tragedia z tymi onkami :( a Larunia piekny cukiereczek [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7199/img2813m.jpg[/IMG]
  15. napiszcie moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187647-Polecam-hotelik-dla-psów-w-potrzebie-w-Teresinie[/URL] i tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare[/URL] i moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate(wolne-miejsca[/URL]) trzeba jej szybko pomoc ,bo sie zupelnie wycofa :(
  16. podlamka :( gdzie nie zagladne to tylko Onki i Onki JAK JE WSZYSTKI RATOWAC :( ??????????
  17. strasznie tu cicho:( a chlopak taki piekny!!!!
  18. pisalyscie juz do dziewczyn zakochanych w husky ??? trzeba je sciagnac na watek
  19. kurcze caly czas o nim mysle :( podesle 100zl ,ale jednorazowo,tylko tyle moge -na email agnieszka...? tak jak poprzednio? POMOZCIE MU DOZYC GODNIE ZE SWOIM LUDZIEM !!!!!:shake::shake::shake::shake:
  20. Czarli prosi o godna starosc ! POMOZCIE PROSZE!!!!!
  21. trzeba napisac na transportowym !!!!... i moze zaznaczyc w tytule Dosienka prosi o pomoc!!!
×
×
  • Create New...