Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. dobrze ze te bidulki Ciebie maja Beka !!!!!
  2. tak i na dodatek my za to placimy:angryy: porozsylajcie watek prosze ,jak wszyscy wyciagna te bidulki ,to moze to nienachapane towarzystwo zbankrutuje !!! oby jak najszybciej:mad:
  3. ona ma zle nawyki z przeszlosci ,ale to przejdzie z czasem;) jak slysze o takich idiotach to mnie krew zalewa :angryy:mam nadzieje ,ze adres tych ludzi trafi na CK:mad: i ciesze sie ,ze pies jest uchroniony od takiego sadysty!
  4. Slaskich. jak macie psy to wyciagajcie je natychmiast.to przerazajace w jakich warunkach te psy tam przebywaja ,w malenkich klatkach :angryy:nie wspominajac ze ci ludzie biora od nas pieniadze za torturownie tych biedakow.
  5. Kama wyslalam Ci pieniadze na Szczotka :) lepsza przyszlosc .
  6. Mysiu podesle Ci cos na Lisia hotelik ,ale niestety tylko jednorazowo,to bedziesz mogla przelac te pieniadze na odpowiednie konto :)
  7. fajnie ,ze juz chlopak nie musi sie meczyc z tymi swoimi kudlami :) troche milosci i okaze sie ,ze on jest potulny jak baranek ;)
  8. Oneczka prosi o wsparcie !!!!
  9. uwaga na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  10. uwaga na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  11. tak tu cicho u Boryska :( uwaga na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  12. uwaga na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  13. uwaga na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  14. uwaga na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  15. zobaczcie wiecej zdjec [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  16. tak mile tu wiadomosci!!!! strasznie sie ciesze ,ze psiaki beda mogly sie widywac !!!! uwazajcie na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  17. a jak Amelka sie dzis czuje ? uwazajcie na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  18. uwazajcie na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  19. Wizusek zaprasza na bazarek !!!!!! uwazajcie na Oborniki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  20. straszna tu cisza :( uwazajcie na hotel w Obornikach :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  21. uwazajcie na Oborniki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  22. uwazajcie na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  23. napiszcie moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate(wolne-miejsca[/URL]) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187647-Polecam-hotelik-dla-psów-w-potrzebie-w-Teresinie[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare[/URL]
  24. straszna tu cisza :( dziwczyny uwazajcie na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  25. Szczoteczek na pierwsza!! uwazajcie na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
×
×
  • Create New...