Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. to jest kubraczek dwustronny ;) dziewczyny uwazajcie na hotel w Obornikach [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  2. to jest kubraczek dwustronny ;) dziewczyny uwazajcie na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  3. dziewczyny uwaga na hotel w Obornikach Sl. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
  4. tam jest stary onek czarli :( mnie cholera bierze ,ze ludzie to hotelem nazywaja ,maja na cos takiego zezwolenie i jeszcze gruba kase sciagaja !
  5. co tu taka cisza u Taruni??? dziewczyny ten pies siedzi w Obornikach .to sraszne ,ze ludzie nazywaja to hotelem i placa za to pieniadze ,moze bedziecie miec jakis pomysl [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178586-Stary-ON-CZARLI-CHORE-ŁAPY-WYGRYZA-SIĘ-ZNÓW-ZBIERAMY-NA-HOTE-CZARLI-STRACIŁ-DS-!/page54[/URL]
  6. cholera mnie bierze ,ze ludzie cos takiego nazywaja hotelem i maja na to zezwolenie napiszcie moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate(wolne-miejsca[/URL]) i moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187647-Polecam-hotelik-dla-psów-w-potrzebie-w-Teresinie[/URL] szukajcie !!!!! wyobrazacie sobie siebie siedzce w malenkiej klatce ???? wyciagajcie go !!!! zapraszajcie dziewczyny z mala iloscia postow,robcie bazarki,ogloszenia i sama juz nie wiem co jeszcze ...ten pies nie moze tam byc i inne tez nie
  7. jestem na zaproszenie leni. pisalyscie tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate(wolne-miejsca),moze[/URL] wart sprobowac ...
  8. jeszcze raz podniose tego kochanego staruszka !!!!!
  9. ok wyslalm juz do kamy powinno byc cos ponad 60zl. prosimy o deklaracje dla biednego Szczoteczka !!!!!!
  10. [quote name='IVV']bylo wyslane przez PayPal i z tego co pamietam to bylo 100zl ,ale sprawdze jak bede po pracy w domu.[/QUOTE] ok juz sprawdzilam. pieniadze zostaly wyslane 20 czerwca na email paulina_zar...... i zostaly jeszcze nie odebrane. suma powinna byc w zlotowkach troche wiecej niz 100zl. jesli nie potrzeba tej kasy to zatrzymam tranzakcje ...prosze dajcie mi znac.
  11. Wizusek na pierwsza!!!!!! POMOZCIE !!!!
  12. tez to zauwazylam ;),ze tych iwonkow to cala masa wszedzie jest :)
  13. wysle moze cos do kamy tak jak ostatnio ok? oby jak najszybciej sciagnac go z ulicy :(
  14. bylo wyslane przez PayPal i z tego co pamietam to bylo 100zl ,ale sprawdze jak bede po pracy w domu.
  15. to kiedy decyzja zapadnie o przyszlosci chlopaka? jesli wszystko bedzie ok ,to czy on trafi do czyjegos domu czy dalej bedzie tylko na dzialce ?
  16. [quote name='agnieszka32']Informacja o gryfińskich kojcach pojawiła się już na dogo, tylko została niezauważona. A szkoda, bo pracują w PUKu ludzie z sercem, chcą jak najlepiej dla tych psiaków, pomagają im jak mogą, ale zajmowanie się nimi jest ich "ubocznym" zajęciem. Robią to jak mogą najlepiej - psy mają posprzątane w kojcach, są z nich wypuszczane na ogrodzony teren PUKu, by mogły pobiegać, woda w misce jest cały czas, sucha karma też. Brak jedynie dostatecznego "rozreklamowania" tego miejsca (no i te nieszczęsne sterylki)... W sobotę może uda mi się znów jakieś zdjęcia porobić (najlepiej bez krat), chociaż PUK jest wtedy zamknięty, ale w poprzednią nas tam miła Pani wpuściła ;) Bardzo Wam dziękuję![/QUOTE] skoro jest tam wszystko czego w innych miejscach brakuje tzn.ludzie o dobrych sercach,dobre checi i nawet wsparcie finansowe gminy to moze by zaproponowac gminie postawienie jakiegos malego budyneczku gdzie suczki moglyby przebywac po sterylkach...?
  17. ma dziewczyna charakter i wie czegi chce ;)
  18. :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
  19. ja w dalszym ciagu nie widze pieniedzy ktore wyslsam na Mailo juz chwile temu (?????)
  20. Buba jest przeslodka !!!! jakie ustalenia z karama? lece w przyszlym tygodniu do Polski i nie bede miec dostepu do kompa,wiec chcialabym wszystko zlatwic prze wylotem Kamilka podaj mi swoj email na pw gdzie mam podeslac pieniadze.
×
×
  • Create New...