Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. az milo takie wiadomosci czytac !!! super robota dziewczyny!!!!
  2. nikt nic dzis nie zaoferowal biednemu Lisiowi :(
  3. ale ona ma piekne imie NOVA:) moze byc tez Temida ?, Amber ? Zaza ?:roll:
  4. super ,ze tak psina dobrze trafila :)
  5. macie miejsce by ja gdzies przetrzymac ? fajna sunia ...ja to az sie boje tu zagladac :( (tzn do Szydlowca)
  6. czy rozmawial juz ktos z tymi ludzmi o propozycji przetrzymania moze 2 pieskow ?
  7. pewnie by bylo szybciej gdyby juz mogl chlopak wyjsc !!!!! :( POMOZCIE!!!!!!! CHOC KILKA ZLOTYCH !!!!!!:-(
  8. psy widac tez maja swoje sympatie i antypatie;)
  9. no,no dziewczyna juz wie gdzie jej miejsce ;) a pani sie odzywala? kiedy planuje brac Melcie do siebie ?
  10. podesle Cykorkowi jednorazowo 100zl ,ale potrzebuje email adres osoby zbierajacej na pw,dysponuje tylko PayPal
  11. Lilcia jest rozbrajajaca !!!!!! szczesciara z Ciebie Iwonko!!!! a rodzinka tez slicznie wyglada i kluseczki tak fajnie urosly:)
  12. napiszcie tez tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate[/URL] i tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187647-Polecam-hotelik-dla-psów-w-potrzebie-w-Teresinie[/URL] u yumanji chlopak mialby jak w raju :)
  13. dzieki dziewczyny ,ze jestescie!!! nareszcie moze sie cos tu u chlopaka ruszy!!!!!!
  14. malo tu ciotek :( a jak Tarunia ?
  15. a co ztym ogloszeniem w Dzienniku Zachodnim tak to mozemy sobie ja hopsac i hopsac
  16. wkleilam chlopaka tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domków-chce-kudłatego-psa/page37[/URL]
×
×
  • Create New...