Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. witaj Dosienko :) jak mija ci dzien?
  2. strasznie sie ciesze ,ze nastapila mala poprawa a co z karma ? bedzie zmieniona na bardziej lekkostrawna ?
  3. dzieki beka za zaproszenie sliczna sunia
  4. [quote name='E-S']Nie da się :D Taki pies to wcielona radość, życie, ze wszystkimi jego nieprzewidywalnymi szaleństwami, lek na wszystkie smutki i depresje, a te tam takie małe zniszczonka, bałaganik, to tam tego się nie liczy.[/QUOTE] tez mysle ,ze sama radosc :) tylko ,ze trzeba psa tak baaardzo kochac by to wiedziec
  5. to kiedy mozna spodziewac ie decyzji vet ? lepiej to zrobic jak najszybciej nim dziewczyna zdecyduje sie na cieczke ;) zwykle sunie lubia tak zrobic jak tylko zycie staje sie odrobine lepsze...
  6. miejmy nadzieje ,ze ten kryzys jutro przeminie....
  7. slodziak o pomoc w wyjsciu na wolnosc prosi
  8. piekna !!!!!! a pisalas moze na BDT [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL] wybacz, ja nie znam zbyt dobrze polskich reali i nie wiem co to klerykow:oops:...jedno wiem z pewnoscia -trzeba jej koniecznie pomoc !!!! napisz mi prosze ,czy masz jakis plan i zobaczymy co sie da zrobic .nie mozna jej tak zostawic:shake: co jest w tej chwili potrzebna -oczywiscie wiem ze dom-ale co jeszcze ?????????
  9. Iksik prosi o zlotoweczke !!!!
  10. dziekuje za zaproszenie . przykro mi ,ale w tej chwili nie moge nic pomoc,mam strasznie duzo zobowiazan :(
  11. mze trzeba jej zalozyc watek i wyciagac ? szkoda suni. wczesnie czy pozniej cos uzbieramy ,a bez tego sunia zginie w schronie ...jak myslisz ?
  12. [quote name='andzia69']ano właśnie:( nic nie wiemy, nikt tam nie zagląda...już sama nie wiem co robić:( nie macie domu dla ślicznej onki??? pytanie retoryczne:( dzisiaj została znaleziona w lesie - była odwodniona, wygłodzona i przywiązana smyczą:(:( ma tylko 1,5 roku:([/QUOTE] gdzie ona przebywa ? napisz moze szybko do Beka
  13. duzo Vit C jakies 3000 dziennie i bedziesz ok ;)
  14. straszna cisza u chlopaka :(.............................
  15. dziewuszek z manierami jest ,a wy sie z niej smiejecie ;)
  16. jak Sarus na nowym miejscu?
  17. niezly artysta ;) he,he,he no i jak takiego lajdusa nie uwielbiac ? :)
  18. [quote name='funia']Tosia u mnie dostaje Arion ryż z kurczakiem .Zadra podala duzo miniaturek Royala Canina w tym około 20 dla psów z chora watroba .Lecz jesli wet zaleci trzeba jej będzie kupowac moze inna .Te miniaturki ( próbki na długo nie wystarcza ) chociaz ta Arion nie jest zła .Dzisiaj zjadła puszke z jagnięcina ( pół) jutro podamy jej na sniadanie druga połówke . Właśnie wróciłam od psów .Tosia nie chciała wyjsc na siku .Pozostala w budzie ,czuje sie tam bardzo dobrze.Ma cichutko ,cieplutko i duzo miejsca .Jest sama co pozwala jej bez stresu funkcjonowac .W jej stanie jest to bardzo wazne ,aby miała spokoj i nabierała sił tak potrzebnych jej do walki z choroba . Jest kochana i bardzo kocha ludzi ,mysle więc ze tyle nas tu wysyła dobre fluidy plus opieka i leczenie ,ze Toska nie ma innego wyjścia tylko musi byc zdrowa ;)[/QUOTE] Funiu nie martw sie ,jesli bedzie potrzebna karma to sie ja zakupi przy niewydolnosci watroby(nawet lekkiej) ,puszki sa latwiej strawne niz sucha karma -mniej chemikali
  19. mnie to tez zastanowilo ????????
×
×
  • Create New...