Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. mam nadzieje ,ze Zorba bedzie miec spokojna noc !!! i dziewczynki oczywiscie tez ;)
  2. maluszki nawet nie wiedza ,ze juz teraz bedzie tylko dobrze !!!!
  3. przejdzie im ;) Ksieciunio nie do podrobienia !!!! i ten piekny rozowy brzunio do calowania !!!!
  4. jest przecudowny!!!!! a co dziewczyny na to ?;)
  5. Iwonko, pies jest pod opieka fundacji ...:(
  6. super wiadomosci!!! nareszcie bidulki wyjda !!!
  7. zagladam a tu takie zle wiadomosci :( trzymam kciuki za chlopaka i za Ciebie Ewuniu!!! strasznie duzo masz ostatnio tych stresowych sytuacji....
  8. mru wstaw mamusie moze tu [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194256-Sprawdzony-dom-dla-niewielkich-rozmiar%C3%B3w-psa-suni-do-lat-3"]http://www.dogomania.pl/threads/194256-Sprawdzony-dom-dla-niewielkich-rozmiar%C3%B3w-psa-suni-do-lat-3[/URL]
  9. wstawcie ja moze tu [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194256-Sprawdzony-dom-dla-niewielkich-rozmiar%C3%B3w-psa-suni-do-lat-3"]http://www.dogomania.pl/threads/194256-Sprawdzony-dom-dla-niewielkich-rozmiar%C3%B3w-psa-suni-do-lat-3[/URL]
  10. przeszla juz tyle ...moze w koncu ja spotka odrobina szczescia....
  11. tak Dotka musisz byc ALFA w domu
  12. co z Welsha rana ?
  13. przeciez sama bez Waszej pomocy nic bym nie zrobila:)
  14. lepiej niech to vet zobaczy !!!!!
  15. a moze sa jakies nowe zdjecia Rudusia ?
  16. koniecznie napisz Dotka po wizycie u veta!!!!
  17. straszna tu cisza ,a domu jak nie bylo tak nie ma :(
×
×
  • Create New...