[quote name='coronaaj']Gdzie jest watek Huntera? Podaj link...ja tez utzrymuje ze dwa pudle sama plus nawet nie wiem ile dokladnie , wole od czasu do czasu jednorazowo.
Potzrebuje malych deklaracji na Pepe ma 16 lat....bedzie Dudzia watku nie ma jeszcze wyciagamy ja ze schronu w Ciapkowie (Gdynia)...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***#post16251380[/URL][/QUOTE]
ja oprocz tych 4 tez mam duzo innych jednorazowych ,ktorych nawet juz nie wspominam ;)
watek Huntera [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192035-Cena-mojego-zycia-to-230-zł-na-karme-i-leki-!!!!/page44[/URL]