Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. Czupcia pokazuj sie wieczorkiem
  2. a moze go "sila" zatrzymac w Zamosciu ;) ?
  3. a ile taka kastracja kosztuje ? a tego nie da sie gdzies podciagnac pod -Akcja sterylizacja(kastracja tez)?
  4. musi sie udac !!! przeciez dostal szanse od losu i zostal od tych .......zabrany przez normalnych ludzi ,wiec musi byc to jakis znak ! trzymam kciuki!!!!
  5. mysle ,ze to bardzo dobry pomysl :) mam nadzieje ,ze chlopak zalapie sie na zdjecia z muzzy
  6. [quote name='funia']Nie nie mieszka na stałe tak jak Tosia ,ale co dzień jest w domu .Taya przeciwnie do Tońki szuka kontaktu z psami i chce z nimi byc .NA wybiegu bardzo ładnie się z nimi bawi i ma dobry kontakt co wczesniej ja paralizowało .[/QUOTE] no tak ,ale w przyszlosci zamieszka tylko z ludzmi ;)
  7. ale pewnie w nastepnym powinna juz byc Pesteczka :)
  8. zagladajcie na FB [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=114992938566572&set=a.114992908566575.13818.100001675998176[/URL] [URL]http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=186358808042408[/URL] podtrzymujcie zainteresowanie nawet malymi wpisami [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/plakat1-1-1.jpg[/IMG] link do plakaciku do druku A4 [URL="http://i876.photobucket.com/albums/a.../plakat1-1.jpg"][COLOR=#4444ff]http://i876.photobucket.com/albums/a.../plakat1-1.jpg[/COLOR][/URL] tylko nie wiem czy dalej oglaszac go jako psa mysliwskiego ...:roll:
  9. Pesteczka ma wydarzenie na FB zapraszamy [URL]http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=192966247402863[/URL] rozsylajcie :)
  10. juz nie moge sie doczekac nowych zdjec ! moze przyniosa suni wspanialy dom :)
  11. bedzie juz tylko dobrze :)
  12. czekamy ,czekamy ...jeszcze tylko jeden dzien :)
  13. no to jak taki wymiziany ,to do spania Cacuniu
  14. podnosimy Zuzaline
  15. Florencja na pierwsza :)
  16. a Niunia dalej bez domku ...a wlasciwie to my tylko tak myslimy ,ona juz go ma ;)
  17. zasiedziala sie troche Dosienka...
  18. zagladam a tu ciagle 0 wiadomosci o suni...:(
×
×
  • Create New...